Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Front Sprocket: JTF 520.16
a 15 fogas 2600 huf
hátra nagyobb nincs, legalábbis én nem találtam
Szevasztok.

Olvasgattam egykét helyen,hogy meglehet vaditani a kicsikét elöre egy egyel kisebb,vagy hátra kettövel nagyobb fogaskerékkel.Valakinek valami tapasztalat rola,esetleg hogy árba mennyibe fájna?
G r a t u l á l o k
gratulálok
Gratulálok Norbor
Gratula a kiscsajhoz!
Sziasztok!

Megszületett a kislányom! Tegnap haza is jöhettek (végre)
Kykee remélem már jobban vagy!
Üdv mindenkinek (ha minden igaz 2 héten belül lesz netem a másik boltban is)
Reggelt! Süthetne itt is, én most vettem fagyállót
Jó reggelt! És SÜT A NAP! Délben zárok,és megyek egy köröcskét motorolni!
Tigris nagyon a két gép ,és azok a "Zsozsik"........
csak tavaszra lesz benne a motorban akkor majd meghallgathadod..
ki ba...t bluetooth kicsinált idegileg, nem akart bekapcsolni de aztán eszembe jutott Uri Geller és mondtam neki mukodjel
és ime az igazi hangerő
Jó Estét Mindenkinek !
Bármikor! De ezt "postumus" írom,mert már megvolt a hot dog ,és utána az a mennyei hang,amikor két Zsozsimura szinkronban röfögött,pár autóriasztó pánikolt ,na ezért megérte felkelni bakker! Máskor is lehetne ilyen harsonát rendezni......
igazából akkor adja, amikor visszaengedem a kuplungot
szóval lehet vele "szórakozni" egy pár másodpercig:
behúzom a kuplungot: szépen szól
kiengedem: csörög
behúzom: szépen szól
kiengedem: csörög
Aztán 1-2 perc és megszűnik.
szia
csak semmi pánik!
Melegen 1400. De eleve sem volt túl alacsony, kb 1100-1200 körül volt, innen csavartam.
szia

igen, GSR. 2006-os.
Az olajcserében nem lehetek 100%-ig biztos, mert használtan vettem nyár végén. A szervízkönyve ugyan be van írva a 12 ezres, de mint tudjuk írni könnyebb mint olajat cserélni. Persze esküdtek, hogy télleg cserélve volt, de még mindig azt mondom, hogy ez télleg esélyes lehet. Sajna ez a 21. század + Mo.
Most 14 körül van benne, szóval elvileg még ráérnék, de inkább megyek biztosra.
"Hideg motor, gyujtás ráad, mozit végignéz, kuplunk behúz, indít. Ez után néhány másodperccel az ember gyereke visszaengedi a kuplungot. Na ekkor nálam szörnyű hangokat hallat a gép. Olyan mintha csapágygolyókat darálnék egy húsdarálóval, mint egy kehes zetor motorolaj nélkül...stb. Van amikor le is áll. "

"Mennyi az alapjáratod ilyenkor? Lehet alacsony.... "

"Most már majdnem 1400."

Nekem ebből az jött le, hogy hidegen 1400, de lehet én nem értem....
Írta hogy hidegen,beindításkor csinálja,mikor a kuplung még be van húzva! hopp a kuplungod adja a hangot,nagy a holtjáték és a száraz lamellák csörögnek kibaszott okos vagyok ma!
itt is már mindenki meleg?

Megmondom mi van!Mikor beinditod a motort az olaj még nem olyan állapotan van,hogy egyből mindenhova eljut és addig szárazon ketyeg magas fordulaton.Szerintem cserélj oljat!Hány km van a motorban?mikor volt olajcsere?
Érdemes az olajszivattyúra pillantást tenni,hogy megfelelően dolgozik e?
Egyáltalán GSRről beszélünk?mert ezt nehezen tudom elképzelni,hogy egy GIXXI block ilyt produkál
Azt sem, hogy melegen...
Én kérek elnézést.
szia

kép vagy video esetleg? benne van a motorban, meghallgatható?
Te ne szólj bele !
akkor még 1 tipp.

ne parkolj Ducatti melett, mert attól kaphat el ilyen csúnya vírust