Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

Arra vagy kíváncsi, hogy mikor és mit kell cserélni, ellenőrizni?
Régebben felraktam ide a magyar karbantartási táblázatot. Ha nincs kedved megkeresni vagy nem találod, akkor este otzhonról megint felrakom.
Szépjóreggelt!
Nincs vkinek véletlenül GSR service manual angol nyelven? (elektronikus formában, pdf például) Nekem van egy francia verzió, de mivel egy szót sem tudok franciául, kicsit nehézkes. A lényegesebb dolgokat ki lehet hámozni belőle, de azért sokkal jobb lenne egy angol változat.
jóreggelt!
kinek volt szíve elmenni mellettem piros gsr-rel dkeszin a repülőtéri úton ma reggel na nem mintha irigyeltem volna 1,7C fokban.. még a kocsiban is fáztam
jóó reggelt
Kykee jobbulsz e már?
ez jóóóó kis eszmecsere volt
Lehet hogy kell bele az a kis hangtompító,röfög rendesen......
szia tesó!minden rendben
Nem röhög!
max a gyártol van messze
zsozsi mester is mondta,hogy olyat nem tudnak belerakni teeeeeee kis teeeeee!jó kipú de azért a gyáritól messze van..... most nem csak a sharkrol beszélek
milyen gyári bélés te kuki. lehet hogy a te kipudba kukorica szár bélés van
én legalább láttam mi van az enyémben
mekkora faszságokat tudtok ti beszélni az hihetetlen

jó az a kipu maradjunk annyiban. max bejegyeztetjük és levédetjük és teszünk rá márkajelet
haaaaahóóóóóóóóó
jó kipú,de a gyári az gyári! a gyári bélés,karbon,stb.........
+ a hangtompitó zsozsihoz van csak kérdem
a shark most 185900 nézd meg.
a rendőr is levágja, attól függ, mivel gravíroztad fel.
A Yoshi eredetiben olcsóbb mint a SHARK? Na ne már. Az ár relatív, a nyugalomnak ára van
Nem sértődök meg, nyugi Az eljárást veled szemben indítják meg, aztán majd magyarázkodhatsz.
Ja és a lényeg: a Shark 180 matyi,ez a "Zsozsimura" meg 65 matyi,azért az majdnem háromszorosa,enyhe túlzással,de mégegyszer köszi a jótanácsot(inkább fizess minthogy ülj)
Amúgy mennyire számíthat a szegény mocisember ha fennakad egy ilyen problémával a közegnél? Mármint kissé hangos és "e" betű nélküli kipuval?
NKF es levágja hogy hamisítottam egy hatósági jelzést? amúgy majdnem egyetértenék Veled,csak azért az tiszta ugye ,hogy max azt állapíthatja meg bárki,hogy "valaki" rákörmölte a hatósági jelzést,de ezt hogy ki tette,az nem olyan egyértelmű,és hát az eredeti shark kipu meg ez közötti eltérés tulajdonképpen csak mikrométerrel lenne mérhető,mivel totálisan megegyezik vele,tehát nem annyira egyértelmű a dolog,szerintem.
És mielőtt megharagudnál,köszönöm a figyelmeztetésedet,tudom hogy segíteni szerettél volna,és ezért köszönöm is!
na, és lassan árban egy rendes kipunál jársz.Ráadásul egy NKF-es egy pillanat alatt levágja, hogy hamisítottál egy hatósági jelzést, ami Bcs. Megéri? Inkább ne gravírozd és fizess mint ülj érte....
ja.. ma is úgy keltem fel h kéne egy másik meló..