Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Yikess,ha már nem használod a GSRt akkor a villát átpasszolhatnád nekem a sárvédővel együtt
Telót meg várom,hogy lekerüljön,de hamarosan meglesz
Hólapátolós ,pálinkásbabos jóreggelt!
Itt reggel szakadt a hó,de nem maradt meg.most meg süt a nap,lehet menni motorozni,ennyi volt a tél
A GSR-re már nem ültem 1 hónapja, de lassan úgy látom az FJR-t is elcsomagolhatom egy időre :(
akkor kell motorozni,mikor jól esik!tavaly is November 20tól kezdtem el visszfelé számolni a motorozós időig,azaz a tavaszig 100 nap van Márcis 1ig,ha jók a számításaim lehet vágni a centit és egy 5 literes pezsgőre felragasztani,amit együtt fogyasztunk el!
marad az,csak a locs ifecsipályázókban használom,de igazából fakultatív a megszólításom
dehogy! tudod, a gumi miatt volt..
Káj?Az thai nyelven azt jelenti hogy "csirke"
Most akkor káj leszel mostantól? Na de a lényeg hogy gyógyulj,és készülj a tavaszra
Én ma tettem el a mocit,persze hogy zuhogó esőben nyomtam le az utat a barim garázsáig ,tiszta motorcsónak feeling volt vazz".
Nagyon helyes !

Kykee név felejtős, vagy marad ?
Hali !
Dolgozom tehát vagyok
Jövőre túrázós, kajálós,beszélgetős, nem sietős TÚRÁKON szeretnék részt venni !és hazaérni !
miattam? most hogy én is estem,a következőn senki nem fog taknyolni,mert azt megverem
Igen,Lesz egy tervezett Déva,Szlovákia,Prága,Nagykanizsán és Debredenben sem voltunk ahogy GYulán sem,pedig ott van egy jó hamburgeres
jópofa vagy hetek óta felénk se nézel, most meg jössz itt a névsorolvasással..
2009-es GSR-túrák.. nekünk ezek a túrák vmiért nem sikerültek..
Jó estét kívánok !

Mi folyik ITT kérem , névsor olvasás lesz !

A 2009-es TÚRÁKRÓL tudni már valamit ?
Félút....
Hol, a budi és a szobád között? Te rattyer, teeee hónaljmankóspénisz!
nekem mondod?hülyegyerek,tisztában vagyok vele hogy merre folyik a láncos híd most még félútig sem tudok elmenni
sokk-ba van nekem a heti le-fel....
és mi lesz?lecigizel? gyere legalább lehozod és elviszed amit el kell vinned
Mi e a név?
Ki vagy teeee?
Mutatkozzzzááá beee...... különben 5 percen belül ott vagyok és...
Ja,aham, de te kivagy?
Kykee,Te csak a jelenről meg a jövőről tudnál írni,ugye a memó-flash miatt.......
De az is jóóó lessz!
nyomjuk keresztblogban vazze
..azt hívják "blog"-nak..
mint a szar,pedig írnék,de selftopicot nem nyomok
jól látod
Bepunnyadt ez a fórum?