Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bemértek? Megállított? Miért mentél olyan lassan?
buksza kinyílik..... most nekem is ....tegnap M0-ás 110.....
csak tudnám, mit fogtok csinálni, amikor a rendőr nézi az E betűt...
Épp ekkor zuhiztam!(kérdésedre:merre vagy már)Ja szombathelyen! Szombaton szombathelyen.....
Szép lett!
A hangja is sirály!Igaz nem ÖCSIMURA de azért szép!
Hella mindenki!

Itten vagyok én! Igaz h mostanában nem tudok irogatni,de azért mindig meózom az oldalt!
Bizony tegnap nyertünk,de nem buliztunk.örültem,h hazaértem,de aludni csak 2-körül tudtam!
Kiccsalád is elment aludni 1 picit!Most legalább van időm!
Szóval ha minden igaz pénteken vége a bajnokságnak és utána remélem,h lazább(ritkábban) lesz az edzés!
Csak az a gáz,h mire lenne szabadidőm addigra az idő szaródik el!
a távtartó is elkészült mert akkor én is lemegyek hátha az enyém is kész van
csészéből
nincs semmi baj, csak idegesít, hogy kinyírod magad
Korrumpálni? Kívánom neked, kapj annyi pénzt naponta, mint én valaha is korrupcióra. Csak miből innád meg a kávéd
Majd ha annnyi pénzt korrumpálok össze mint te akkor mindenből csak a legjobb lesz
.. hát ha nyernék egy kazal pénzt, én shark-ot tennék rá.. de így ár-érték arányban azért marad neki a második helyezés..
nem rossz, de azért a Shark durvább.....
Dehogy utállak!Igazad van,én csak próbáltam poénra venni nálad,de látom nem megy!
Azért 70es és 190es esést ne akarj összehasonlítani! Akkor a másik lábamnak miért nem lett baja?szóval nem mondtam,hogy fasza a csizmám!Örülök,hogy van lábam,majd veszek mindent megint és Sidi corsaró lesz az tuti,szép fehérben

Maci,van valami bajod,hogy ilyen frusztrélt vagy?itt vibrál a monitorom anniyra zizegsz!
jó duma.....ennek semmi merevítése nem volt, kykee. Nézz meg egy komolyabb csizmát és megérted, miről beszélek. Nekem miért nem lett baja a bokámnak a 70-es eséskor? Mert kibaszott merev volt a bokarész, nem lehetett eltekerni. Ez a csizma ami rajtad volt csak arra jó, hogy legyen, de védeni nem véd semmit.
Na, lehet megint engem utálni
csao para!
milyen vidi?
A bokacsontom szúrta át a csízmát.valamibe beleakadtam miközben csúsztam.semmilyen csízma nem bírta volna ki ha beakad a láb valamibe.akartam már csizmát venni,de még ezt megvártam,hogy ne az új menjen szarrá

Szevasztok!
Jóó reggelt ! Tegnap feltettük barimmal a "Zsozsimurát",és most feltöltöttem
a kis videót is,amit az este készítettünk,de sötétség miatt nem látszi igazán semmi,de a HANG! Nem mondok semmit róla,akit érdekel az hallgassa meg és döntse el maga hogy milyen
Kykee klán-videó
Jó reggelt királyok!
Jó reggelt !

AKRAPOVIC hátsódob
biztos nyomják a bulit
.. és nyert a paks syrus: merre vagy már többet nem is látunk errefelé
látom már miért tört el a bokád. A következő csizmád lehetne valami komolyabb bokavédelemmel....
rád is rád fér egy csizma + bukó beújítás én csimmát már kinéztem.. beleszerettem és most gyűjtök rá bukón még tipródok