Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne buzulj, én nem vagyok Kykee
Én?
naggyon helyes
Estét all!

Akinek problémás a teleltetés nálam elfér még pár kutyi!(Legalább lesz mit kiárulnom ...... )
Félre a viccel nálam tényleg van hely!És occsó!Tökre ingyé van!

Mostanában kicsit keveset jártam erre,de már lassan lazul a programom és több időm lesz mindenre!
holvagytokklánerek
Jó estét királyok! Haaaaaahóóóóóóóóóóóóóó
fateromnak add oda,de hívd fel elötte a 20/9517145ös számon,keresd Tamást,hívatkozz rám!hétvégén meg is lesz

szevasztok!
Csá.

sajna az utóbbi
Mindenki motorol,vagy dolgozik?
Jóó reggelt!
És köszönöm a tippeket,Zugló kicsit tán messze van Nekem,a Bicskén még elgondolkodom.
Köszi srácok!
bicskei interat.5000/hó. jó reggelt!
Kykee, szolj ha v3xx ugyben mar hasznalhato leszel :)
havi 5-ért tudok garázst Zuglóban.
Ha tud valaki valami helyet a vasamnak,akkor szóljon lécci,gondban vagyok a téli tárolással. Aszony nem engedi hogy felhozzam a harmadikra........ ,itt Budaörsön lenne a legoptimálisabb,mert ha kisüt a nap akkor lehetne menni
kiráály ám!
HI Kykee. 6500 lesz nejemtől előkarácsonyra. Köszi, h gondoltál rám és gyorsan reagáltál.
Függetlenként az ár jónak tűnik. 10 percen belül visszajelzek. Van mégegy kontaktom.
most csörögtem rád 702564013on
7 órát volt használva,örök garit adok rá!doboz,minden meg van,ami jár hozzá.tőlem vették újonnan,csak most beszámoltam egy újba.kezeskedem érte hogy hibátlan
HI Kykee. Ez ,, 0 km,, es?
van független Nokia 6300ám karcmentesen dobozban,ingyen,csak az eszmei értékét kell megfizetni az 22.000 huf!kell?mert akkor ma anyuék felviszik neked!
HI Mindenki. Rég voltam fennt az oldalon. Hát ez van........... Jelenleg 7200 km nél tartok. Ma is tegnep is gurultam meló miatt. 40 km gurulás után a gumi még langyosnak nevezhető sem volt .
Jövőhéten motormosás csinosítás utáni Syrus haveromnál pihenő, kék és bordó egymás mellett.
Norbor gratulálok a kis csajhoz és jó egészséget kivnok a babának és a mamának is.
Az aktuális próbléma: ma sikeresen elhagytam a telefonomat. A szám maradt a régi 06 20 5539325. Ha gondoljátok a telszámaitokat sms ben elküldhetnétek. Köszi szépen. Ilyen telcsi érdekelne
NOKIA 6120 C, 6300 v 6500 C, ötlet? Előfizetéssel ,,jól,, lehet kapni, de nem tudom, h akarok e előfizetéses
lenni. Üdv mindenkinek.
hhmmm, felakadtatok az olajkályhára?

de király az a nagy luk,basznám is
Csao!
Én még kezdő vagyok,de nekem már régóta kis fogaskerék van elöl!Egy állat a GSR úgy és egyesben a hírtelen gázt el kell felejteni,mert ledob magáról!Ahogy tudod cseréltetsd ki!Egykerekezésre még ideálisabb!De nem szabad egykerózni
Szép Vasárnapot,motoros időtöltést mindenkinek!
Ma sem megyek sehova
Norbor Gratula!
Sokkal jobban vagyok scak beszarok a fájdalomtól,de bírom!
aki tud üljön motorra és keró
Hamburgertet akaroooook
Szép vasárnapot Mindenkinek!