Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

halihó! nem halott ez a topik.. csak csendes.. mindenki jelezze aki itt van
Béla féle....
Jó reggelt!megint 1 köcsög hét kezdődik.......
Jó reggelt!
Kezd kihalni ez a topik ? vagy mi az emlő?
Jól elfórumozgatok itt "monó"ban vazze....
Na tépek dolgozni
Köszönöm!
Persze ha lett volna hirtelen 180 matyim,akkor eredeti Shark került volna rá.......
Na de nem volt
Jó éjt Nektek!
Gravírozással rákerül a megfelelő E bötű,meg a gyári homologizációs száma,és azt hiszem kb ennyi,
persze ha a közeg úgy áll hozzá hogy "nézd már megen nincs piros sapka rajta",akkor nem tudom mi lehet belőle,
de engem még soha nem állított meg rendőr,ha nem ökörködik az ember közúton ,akkor nem hinném hogy decibel-kutatási kényszere támadna bármelyik rendőrnek.Sőt,a motorosrendőrök mindig köszönnek,ha találkozom valamelyikükkel,de ezek csak az én tapasztalataim.....
szia uristen ,bölcs lesz a barátnéémmm
mmmm,mmmiiii a picsaaaaaaaaa? ? ? ? ?
lemaradt hogy először a Kawasaki-ról beszélnek !
http://totalbike.hu/magazin/eicma2008/
http://totalbike.hu/magazin/eicma2008/
......
" A japán cég egyetlen igazi újdonságot sem mutatott be, viszont egyre erősödnek azok a fű alatti pletykák, amelyek szerint befejezik a motorgyártást. Egyébként arról is suttogtak, hogy a Yamaha is megválni készül a motorgyártástól, úgyhogy lehet levelet írni, és ajánlatot tenni. "
Jön innen valaki szombaton a "Debils" Börzére?
és még mindig fáj
akkor be kell dobnod még 1-et és ezt mind addig fojtatni amíg úgy érzed hogy fáj
ezt kinek írtad?
ja, hogy kocsival voltál. Hát, csekély esélyed van rá, hogy 110 fölé lőtték be.
megvolt
akkor hamar kapjál be valamit
..modjuk egy fél házi páleszt
Maci az tisztában van vele szerintem, hogy ha megállítanak és birizni van kedvük akkor lehet a te kipudon 1000 db "E" betű is akkor is leszopatnak, vagy ezért vagy azért. most annyira nincs kedvem sorolgatni de biztos van pár dolog ami hibádzik és lehet rá tölteni a csekket.
mizujs erre?nálam semmi csak jön a bölcsességfogam
Ő meg válaszol:
mit mondanánk, azt hogy ott van keresse meg. teljesen gyári "zsozsimura" nem egy kiherélt csődarab azt azért remélem észreveszik
Sziasztok!Na én végleg téliesítettem idénre a mocit.Bekerült a nappaliba,jöhet a hó
felüljáró kamera-man szerintem mértek....