Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abdul! Budaörsi vagy? Vazze csak most látom az adatlapodon,mehetünk majd motorolni együt ha gondolod ,Nem is tudtam hogy van közöttünk Budaörsi is!Mikor jössz egy kávéra,kicsit dumálni?
huhh, két napig tartott, hogy ezt kitaláld? Beverted a buksid is mi?
Jó estét!éled a totyik örülök..... kimondottan jó a kis-lánckerék elől... igaz kykee hívom is a 104-et
Egye fene,rábeszéltetek.Most a téli idöszakban megcsinálom a kipufogo rendszerrel együtt.Köszi a tippeket
2 éve igy mászkálok és kimondottan jót tett neki,és a fogyasztáson nem vettem észre különbséget!Nopara barátomnak is ugyan ez a megoldás van!
Szerintem cseréld ki,nem bánod meg,de a Te dolgod, én csak elmondtam
Hát ha sokan ugranak a mézesmadzagra akkor igen..
Ok csörögj....
Hozd közelebb! Hátha hamarabb beüt a jóidő....!

Köszönöm kérdésed jól vagyok!Sajna ez egy ilyen félév volt! b.liga?
Ne mondj le róla! A km óra tényleg mást mutat valamennyivel, de ahogy Tutis írta még jól is jöhet (Régen óra szerint 107 körül tiltot le az egyes, most 100-at mutat ilyenkor). A fogyasztásnál én nem mértem változást, a sportdob miatt nekem úgyis többet eszik. Viszont érezhetően nyomatékosabb és virgoncabb lett alsó fordulatszám tartományban a moci. Szerintem kihagyhatatlan, ha úgyis lánccserére kerül a sor.
Lánckereket a motorrad árul pl.
az eltérés 100/km-nál kb 9 km/h, azaz annyival mutat többet a valósnál. Ami forgalomban még jól is jöhet, mivel nem mész annyival mint amennyit az óra mutat.
De ha nagyon zavar az eltérés, akkor ott a speedohealer cucc (kb 17.000Ft) az utánálitja az órádat, és a valós sebességet mutatja. Be kell hangolni (hangolás fékpadon 8.000Ft) akár 250km/h-ig is pontos, azaz ha lézerrel bemérnek annyi lesz mint amennyit az óra mutat.
hogy egy lánckerék cserétől elbaszodik a kilométer ora,,, ez oriási,,
Szevasztok.Hát lehet lemondok én erröl a láckerékröl,nemsok joval kecsegtetnek a hozzáértök.Jobban fog enni,hál istennek igyse eszik keveset ,nomeg hogy a kilométerora elbaszodik töle,nem fog pontosan mérni a kisebb elsö lánckeréktöl,bár nemtudom ebböl mi az igaz.Én még azért nemrég megrángattam a kicsikét igy a holnapi minuszokra valo tekintettel
buzi az te vagy,Maci
ezek elvileg kínálnak mindenféle kombinációt...
mondjuk azt nem tudom, hogy Magyarhonban hol lehet ezekhez hozzájutni.
mármint ezen kívül: www.bigbikeshop.hu
na ez az én is ezt néztem, de Span86 azt irta hogy előre kissebet vagy hárta 2-vel nagyobbat
Mármint élek a lehetőséggel,azt a téli tárolásra értettem! és nem másra miuelőtt valaki "leütné a magaslabdát"!
Kiráály! Akkor Tőled lehet venni majd bontásra cuccokat!
Lehet hogy élnék a lehetőséggel,és akkor visszajuttatnám a bukócsövet is!Majd csörgök....
En a hátsó Suzuki feliratot leszedtem,de nem ragasztható fel mégegyszer,illetve ragad az,csak megnyúlt.
sziasztok!

itt vannak lehetőségek:
http://www.jtsprockets.com/52....
Helló Béby.

szerintem azokat épségben nem tudjátok leszedni
a motormatricák ha jól tudom gyárival egyező kinézetű matricákat (is) árul, ergo nem látható külömbség.
csak én a gyári (kinézetű) matricát szeretnék.. ha elviszem a leszedettet vhogy akkor meg tudják csinálni olcsóért?
ne matricázd fel, szerintem jobban néz ki matrica nélkül. De ha mindenképp matricázni akarsz, akkor www.tankpad.hu
www.motormatricak.hu

kb 1500ft-ból kijön ha náluk csináltatsz matricát.. (nekem két oldalra a GSR-es nagy logó 1000Ft volt)
képzeljétek, az a 3 db matrica a farokidomra 4 ropiba kerül.. vicc. nincs vkinek vmi ötlete, hogy lehetne leszedni a fényezéshez, megmenteni és visszatenni egy tank benzint spórolhatnék
halihó hátha ezt tudtam volna előbb, nem vittem volna ki soroksárra.. most oly messze van tőlem..
esetleg jövőre lehet igényt tartanék egy helyre
hogy vagy b.liga láttam ment a papírforma a meccseken..