Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hajráá Kykee!
plexit rá azt gyííí
Sziasztok GSR barik!

Igen,gyógyulok ezerrel,mint állat és a Kedvesemi 1000%osan mellettem van a szüleim mellett.
Minden rendben,hamarosan mocizhatom.Sajnos dúrva agyrázkódást is kaptam,ami maradandó hülyeséget okozott.Néhe még leönt a víz,de ez a sok fekvés miatt van,de edzem magam.
Születésnapomon már nem lesz gipsz
Remélem ti jól vagytok.
Hoji,nagyon örülök,hogy nem kaptál rossz hírt és a bírák jól végezték a dolgukat.
Maci ha tudsz nekem is intézz valamit,ha már ennyire derby van
Egy kis emlék még az esésből....Köszönöm NZI
egy polgári perest megérne pedig, ez alapján simán fizetnének.....
csak?semmi más? Esetleg ki is lehetne verni az emberkéből a javítás árát...
polgári peres eljárás jöhetne szóba..
de azt nem fogom. örülök h vége. tanultam belőle.
És ezzel a határozattal nem lehet kárrendezési követelésedet valahogy érvényesíteni?
mire nem jó egy rendőr a helyszíneléskor
hát igen az nem árt.

de szerintem ebben a hirtelen helyzetben amibe kerültél más is hasonlóan cselekedett volna, legfeljebb nem valják be.

de a rutin az tényleg nem árt
igen, már csak a fékezéssel szembeni parámat kell lekűzdenem..
(vagy meg kell tanulnom fékezni)
na most már megnyugodhatsz
"A baleset bekövetkezéséért H. József okolható, aki kellő körültekintés nélkül kezdte meg a balra kanyarodást és nem biztosított elhaladási elsőbbséget az egyenesen haladó motoros részére."
szólj, hogy mi jött.
köcsög bűnözők. Most ébresztettek, megyek dolgozni

Felraktam tegnap az aaksim csepptöltőre, és kellemesen meglepődtem, 2 óra alatt telit jelzett, tehát, alig merüét...pedig egy ideje áll szegénykém
Szia!

YBA, de elvileg a tank alatt is megtalálható.
Nem létezik recept hozzá, nem adta ki a gyár.
Ügyes fényezők nagyon-nagyon hasonlót kikevernek neked.
Sziasztok! Megtudja nekem mondani valaki, hogy a K7-es GSR kéknek mi a gyári színkódja ? Előre is Köszi!
látom senki nincs itt. azért ha vki olvassa, gondoljon rám reggel, mikor megyek a postára..
nah! az ördögöt a falra festettük: ma volt a postaládában az ajánlott levél értesítő a tapolcai rfk-tól lesz egy jó szar éjszakám.. meg holnaptól valszínű egy jó pár szar napom is..
És holnap ha minden ok,akkor felszerelhetem a "ZSozsimurát" a gépre.....
De mobillal foglalkozom tesókám,(mobilgyapotszedés) , láttam "Valaki" azt írta az üzenőfalra hogy mi a világ két legjobb dolga Tényleg gyógyulóban vagy!
nem mobillal foglalkozol?

szerintem valami gixxi van,mert senki nem irogat besült a gsr 600 topic
Hahó! Van itt valaki? (biztos mindenki mocizik a szép időben,én meg szedem a gyapotot bazz! )
akkor jól van akkor
nem. Az alapeljárás 30 nap, ha különleges szakértelmet igénylő kérdés van, vagy a leterheltség miatt nem lehet befejezni akkor egyszer, 30 nappal hosszabbítható.