Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én azért abból kimaradnék ami neked annyira jó (ezt majd kykeevel megbeszélitek)....
Akkor majd én vezetem a kocsidat!Aláírsz néhány papirost és már indulhatunk is...
én is benne vagyok minden jóban. Csak az asszony nem vezetheti a kocsimat utánna
Én is innék
De gondolom az is aki nem itt a környéken tengeti a szürke hétköznapokat!
Megnézzük mit szólnak a többiek....
Hali!
Nekem csak 15-től jó, lehetne megint akár a két ünnep között. A helyszínt is csak feldobtam, mert a Stex-szel nem volt semmi gond tavaly... de én mindenképpen Bp-et preferálnám, innék is pár sört azért...
6.-a után nekem is mind1. 1.Nopara+paráné
Hali all!

Szeva Abdul!
Nem kell nagy szervezés,csak kell egy dátum és egy kb létszám!Nekem 6.-a után bármelyik nap jó Jan 6-ig!
Szóval először találni kéne egy mindenki számára alkalmas időpontot!
A helyszin maradhat a Stex?Nemtudom,h mindenkinek megfelel a nagyfalu?
Na akkor közvélemény kutatás indul:
Kinek hol,mikor,merre?
syrus6: Nekem mind1 6.-a után!
Hali! Bíztassuk Syrust arra, hogy újra megszervezze a december végi Stex-es eszem-iszomot, mint tavaly!
jó reggelt! Klánerek!mikor lesz az évzáró buli Hol kéne szervezni valamit!neeeem
ne alujjatok má he
Jó Estét Mindenkinek ! ! !

Nekem már csak 4 hónap és zümi.......zümi........
Jó estét!
jó estét!
köszi az infót..
A fazer kontra Gsr eszmefuttatásokra csak annyi ,hogy én fazerról ültem át gsr-re. A tapasztalatom röviden: a gsrnek nekem jobban tetszik a futóműve, jobban tudok kanyart vadászni stabilabbnak érzem.
nyomtatni...
és azt hogy kell
Yikess,kész a MOTOROLA! holnap ha lejönnek anyámék akkor viszik fel magukkal azt ott lesz Faternál
Jó szoptatós volt ez a verzió,de kész
2.5milla lesz
pénzt...
hát akkor mit fogsz csinálni
nem sokáig firemanoskodom már , ebből nem lesz így B.King
a motorra gondoltam.....
elég ha van egy csajod, akinek van lakása...
hát nagy nehezen csak ha rábeszélnél..
köszi ,jól vagyok....gipsz szerdán leugrik

veled mizu Fireman?