Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

má méééé lassítottunk és néztem a visszapillantóban hogy megálltok-e.. de NEM
Már alakul a lista! Ha 1 kicsit visszanézel...
Szió!

Holnap megkérdezem!
Csak gurultatok 1-et ma Esztergomba,vagy dolog volt? Mi voltunk a Motopityuval!
hát akkor szedjük össze a bandát és keressük meg a gsr csapatokat.aztán lesz ami lesz
na?vélemény?
Szia!

Én egész nap Szentendrén voltam (tegnap is).
Szép lassan alakul a lista!
Gyerek a kykee már elkezdte szervezni....... ..csak ő nem süt-főz,hanem meghív mindenkit 1 hambira!
Jó a sütés fözés a szabadban. De.... sátorozni kurvára utálok. Janival pont azt beszéltük, h a sok
GSR es összejöhetne..
Hamár sokan összejönnénk akkor miért ne sátrazhatnánk le?
Szalonnasütés meg ilyenek!Majd elmotorozgatunk valamerre!Ahhoz hogy csak beüljünk valahova és megismerkedünk nemelég egy pár orás iszogatás.Egykis tábortüz dumálás sütés fözés meg ilyenek.De ha van valakinek jóbb ötlete azt szivesen fogadom.
Gino felétek jártunk
Én kérek elnézést....
Jóóóó. De akkor már nem lenne jobb, ha beülnénk valahova, mint évvégén. Na nem okoskodni akarok.
Sziasztok.Azon ötlöttem minap hogy egy kis GSR bulit kéne tartani összejövetelt.Nemtudom mit is szolnátok hozzá?Egy jókis buli meg mocizás meg haverkodás.Keresni valami jó helyet meg ahol lelehet táborozni és sütés fözés pia meg minden jó.Mit szoltok?Szervezünk valamit?
HI. Janival teljesítettük: Kerepes - Rétság - Parasapuszta - Kemence - Letkés - Esztergom - Visegrád - Szentend
re - Budapest - Kemence. Jó volt.

Esztergomnál 16:53 kor két elvetemült motoros / Piros GSR, kék Gsx R 1000 / Budapest felől leseszarjha az ismerősöket.
veled én nem beszélek te bunkó.
no humor , arról én nem tehetek
helló idióta
500kilométerenként fujtam igy nemhiszem hogy a kenéssel lenne a gond.
www.biker-world.hu


Fújtad te azt aláncot rendesen?
Business gyilkosok
Sziasztok .Olyan után érdeklödöm hogy szeriintetek milyen láncszerret vegyek a gsr-re.Most vagyok majdnem 22ezer km-nélés full meghalt a láncom.Gondolom hogy nemtett neki a majdnem 2 óra esöen mocizás.Elöre kisebb lánckerék kerül fel és a DID lácot gondoltam.Ja és nemtudtok valami káncszétszedö gépet?Jólenne egy márka vagy hogy hol lehet kapni web ildal vagy ilyesmi.Köszke és széles utat.
csak 23ezer
thx.
még jó, hogy 30 rá újonnan