Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 2.kört te fizeted! +még hátra van a beavatási szertartás!

Mit mondott az emberkéd?Megoldható?
Ja amúgy+ a maci üldözte el a csajokat! mindegyikre azonnal ráugrott!
mindent megteszek, hogy én legyek az első!
Még én sem!
Te vagy az első!
Vasárnap sajnos nem tudok menni, mert elkezdődött az oktatás. Az pedig vasárnap is van. Megpróbálok kavarni.
Yikess délután otthon vagy?
HI. Már korábban is írtam a lehető legjobb színt választottad. . Nehogy szemtelenül meglátogassunk
ma délután Syrus6 tal.
Ez tetszett!
De kimegyek néha,csak gondoltam begyűjtök magam mellé pár mocist,mintha itt nem lennének,kivéve azokat az arcokat,akik néha végigrongyolnak itt 150-nel a Szabadság úton,de azokkal nem is igatzán szeretnék kapcsolatba kerülni,ezek szerintem a MŰMÁJER kategória,akik lenyelezik a gépet a nép előt,húúú de fasza csávó vagyok bazz...,és nem gondolnak pl az út melletti szervizútra,ahonnan kinéz a "Béla-bá"(ha kinéz)és azt mormogja magában: Egy riga gyün,na akkor én kifordulok,amíg az ideér addig én mán le is fürdök otthun!"és csatt.... Ugyanezek a MenőCsákók 90 % a,ha kimenne a pályára,súlyos idővel maradnának le körönként egy akár kisebb és gyengébb géppel nyomató pályátkedvelő és mocizni tudó társunk mögött........
Nem biztos hogy így van,ez csak az én véleményem
Ja,és feltettem 2 db képet az újszülöttről,majd még teszek fel ha lessz
Miért kell, hogy budaörsi legyen? Nem jössz ki a falubol? :)
Tehetnél fel néhány képet a friss vasról
Az új motor, mégiscsak új motor
Most olvastam vissza kicsit,akkor már meg lett jelölve a hambitúra, reszkessetek hamburgerek,jönnek a gsr-ek! Na ezzel kiéltem poetikus hajlamaimat,és szép jónapot mindenkinek,kb 500 km van a kicsikémben,és tényleg orgazmikus élmény mocizni vele,habár így egyedül nem annyira süti,nincs itt Budaörsi társunk?
Ezek szerint én kétszer megyek hambitúrára? egyszer már feliratkoztam a listára,amúgy nem baj,sőt megtisztelő!( és ezek szerint én kettőt kapok ?) szerintem kellene valami időpontot egyeztetni, mondjuk jövő hétvégén? addig van kis idő rákészülni
hi all!
Ezt a hambi túrát mikorra terveztétek
Jó reggelt!
oké , köszönöm , megszívlelem a tanácsodat , én is erre gondoltam mert van a havernak 750-es GSX-R -je egyszer úgy is felajánlotta egy körre .
köszike a bíztatást !
Mivel van rajta mode kapcsoló, így lehet simán vele finoman menni. Az ár nagyon jó, úgy mondanám kihagyhatatlan ha tényleg valós. Viszont amit vásárlás előtt mindenképp ajánlok: Menj el egy kereskedésbe (pl full-gas) ott ki lehet tesztmotorokat hozni akár egész napra is. Ára: 50 ft / km és nincs kaució.
Szóval ülj fel egy ilyen gépre, legalább 2 órát motorozzál vele, és megtudod hogy kell-e neked vagy nem..
Erre azért van szükség, mert a sportmotor egy teljesen más dimenzió mint egy naked bike, nagyon sok kompromisszumot kell kötni az embernek ahhoz hogy motorozzon rajta...
életem párja azt mondta egy valamire cserélné le az ezres gixxert: B-Kingre
...ez nekem gyanús
tutis mit szólsz ehhez ?
hát nem tudom mit is tegyek , mert ez az ár nagyon jó , de mégsem B.king
a használtautó.hu-van hirdetve
Lehet ezzel " finoman" is menni ?
Suzuki GSXR 1000 K8 ÚJ! (0km) MAGYAR! - Motorkerékpár

Ár: 2.350.000 Ft

Kezdőrészlet: 0 Ft

Futamidő: 72 hónap

Évjárat: 2008 / 9

Állapot: Sérülésmentes

Üzemanyag: Benzin

Hengerűrtartalom: 999 cm³

Teljesítmény: 135 kW
185 LE

Kivitel: gyorsasági

Szállítható szem. száma: 2 fő
Suzuki GSXR 1000 K8 ÚJ! (0km) MAGYAR!
Ez egy szinpatikus időpont.
szeptember 14. vasárnap. megjelöljük
és hol vannak a csajok? még egyikőjükkel sem találkoztam...