Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

kykee!

Még a feltételzés is sértő volt tegnap h én 1keréken közlekednék Mindig szépen és szabályosan szoktam menni...
Hazafelé kaptam egy kis jégesőt a nyakamba, meg szelet ami átrakott a szembe sávba. Élmény dús volt a hazaút
Szivesen
Az a baj ilyenekkel, hogy ha most nem figyelt akkor legközelebb se fog..
Tutis!

Köszi az infokat! Jövő héten valamikor kinézünk.
Meg is csináltam volna,ha nem ül a két kislány a kocsiban!Nem akartam őket megijeszteni.Elég volt az ö rémületüket látni az arcukon az apjuk faszsága miatt!
Bár inkább csak egy jobb csapottal kiegyeztem volna,nemhogy már a hangszálaim megsinyleljék a dolgot
ráadásul két kisgyerek ült hátúl a kocsiban.Mondom a informatikus fejű gyökérnek kúltúráltan,hogy az én lányom is haza vár engem.Mondja hogy ja,bocsi!
Mondom neki ha most egyedül lennél a szádat seggedbe rugnám.
Majd elindultam és mikor kiértem a városból nyéééééél fél percel később a bal térdemmel levettem egy verebet 150nél Persze csak rövidgatya volt rajtam,főlül meg kabát
Na mondom most akkor szépen haza és motort letesz
Ilyenkor le kell szállni a motorról, szépen letámasztani, levenni a gyújtást. Sisakot levenni, feltenni a visszapillantóra.
Szép lassan odasétálni a vezető oldali ajtóhoz, mosolyogva, udvariasan kopogni az ablakon, és inteni hogy húzza le, mert szeretnéd ha hallaná a kérdésedet. Megvárni amíg teljesen lehúzza az ablakot, közben végig derűsen mosolyogni. Amikor leért az ablak, behajolni, és eltorzult arccal a csávó pofájába üvölteni 5 cm távolságból, hogy:

TE MI A RETKES KÚRVA ANYÁDAT CSINÁLSZ TE FASSZOPÓ!
Az komoly lehetett...
Kykee mi történt?
hm,szabályosan közlekedtem.Mivel nálam a gyalogosok elsőbséget élveznek a zebrához közeledve,így megálltam,hogy átengedhessem őket!
De a mögöttem érkező autó az nem,és 20 centire állt meg tőlem.A szar megfagyott bennem.
Köcce!
Egyenlőre vissza kell tennem a kipuba (2 hét múlva lesz jogsim rá) a furulyát, hogy a rend büszke őrei ne emiatt állítsanak meg
gartula , nagyon pöpecül nézz ki!
Végre meghoztám második GSR-m. Ez hibátlan.
Viszont a hazaszállítás kalandos volt
mi történt tegnap

Nekem?
Én nem tudok motprpzni,csak nagyon szeretek
Nekem a 600as is sok,sőt még félek is rajta
tegnap óta
hogy a viharban ne tudnék, de most már van esély a motorozásra mert kisütött a napocska
jónapot

már akartam is mondani, hogy egy szösszenetben elmesélhetnéd mi volt a túrán, esetleg pár kép
vagy valami
erről beszéélek én is....amúgy most Ausztriában vezettem egy 600-as 2006-os ixert 40 km hegyen keresztül, és mit mondjak, nagyon faszományos volt....viszont a GSR hosszú távon kényelmesebb.

most menek. szólit a munka...
Amúgy jól teszed.
na tessék! ezért nem ülök fel mindenféle jött-ment hondás mögé
Mittomén...sose nézek hátra
de azért ott volt mögötted?
ez nálam bizalmi kérdés...viszont én senki mögé sem ülök fel. Ez annyira rögeszmém, hogy volt olyan, hogy haver eljött értem motorral, és én ültem hazafelé elöl
én mondjuk nem kértem engedélyt