Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alex CBR rel gurultam ma egy kicsit. Kerepes - BP - Visegrád - Esztergom - át Szlovákiába - Sahy
nál vissza - Rétság 2/a n - Fót - Kerepes 250 km. Maradt 2 csík. Igaz Esztergomig 90 100 zal
mentünk. Visszafelé egy kicsit már siettünk. Jó volt a Szlovákoknál is nagyon szép helyeken jöttünk.
Sziasztok !

Ma csak összejött 1 kis motorozás,visegrádi fürdőzéssel a DUNÁBAN
Közel 400 KM-t mentem,a mai nap átlag fogyasztása 4,4 liter/100KM.Az új GSF 650 Bandit fogyasztása is hasonló !1 GSR-essel találkoztunk 15 óra előtt.
Sziasztok!Tegnap láttunk a Hegyalján kb 19órakor
azonnal cseréld le! Én 18ekmnél jártam úgy mint te,aztán csere volt szintén rr.most már 6ekm van a dunlopban,de bánom h ennyit vártam a cserére.na esküvőzöm tovább,holnap szerintem csatlakozom a fagyis társasághoz.üdv mindenkinek
elöl még nekem is az eredeti, 18400nál most fogok cserélni, de még nem érte el a kopásjelzőt
Szerintem en leszek a kuriozum a BT014-el :)
Nekem most lesz 19.000 a GSR-ben, es meg az eredeto BT014 van elol, hatul meg a masodik :)

Az elso mar kezd necces lenni, de a hatsot meg sajnalom ledobni, pedig mar itt figyel a garazsban a 2db uj Dunlop Sportmax Qualifier RR :)
Szewasztok!

Má megen találtam valamit....

No milyen?
hello Mki!
Tutis, mi a Repsol pontos neve? Csere lesz, kipróbálom én is, ha már ennyire dícséritek
mail !
csak feltetted a Bt-t? Nemááár
Attila, mi ez a nicknév? naggyon komoly
Nekem nagyon tetszik Kykee adatlapja.
Szerintem megható.
Hali, Nekem már vagy fél éve ilyen és fékezéskor villog is,
Nézd meg a mailjeidet ;-)
húúú a képeken kicsit megváltoztál
igazábol azért kérdeztem mert a motor revüben most azt olvastam hogy a bt 14 elődje a bt 16nak ,
és azt irták hogy többet fog elmenni a bt 14 től, de mivel nem tudom menynit fut a gyári gumitok ezért nem tudok viszonyítani,
lassan gumit kell vennem
Az enyém ilyen lett.
Bocsi csak betévedtem ide én fazeres vagyok.
szia! én vagyok aki kakucsra navigált (most álnéven ) én 5-6000 km között mentem el vele, mert sajna az első tulaj valszínű kis nyomáson használta és 3500-nál már úgy nézett ki! amúgy duplája lenne sztem.
páromnak most ez van fent gixxer 1000-ren, 3000 van benne, már kezd fogyni, kb. még 2000 van benne. talán...
amúgy meg innen a fórumról sztem senki nem fog jót mondani a gumiról (nekem nem volt bajom vele)..
Olvasd el amásikon a priv üzit.
Srácok ill Hölgyek !

gyári gumitokal (bt014) hány km ert tudtatok elmenni
Szió fűzfőről jelentkezem! közel vagyok hozzád