Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Kész!

Na ,milyen lett?
Sziasztok!
Kuksimano, én Motopityu fia vagyok, fater azt üzeni, ,, oké tudjuk merre van az a fagyizó ,, !
Mondta, h lépjek be az ő nevén, csak elfelejtettem a kódját..
Szia MotoPityu!

Szerintem olyan 18:00 körül érünk oda és a kompátkelőnél van egy fagyizó, oda szoktunk menni!Amúgy azért gondoltam egy ilyen könnyű váci túrára, hogy összeismerkedjünk a cimborákkal és személyesen jobban megtudjuk beszélni a további túra útvonalakat a jövőben!
Na.............Alex CBR rel 3/4 5 és 5 között találkozok a shox előtt szentendrei úton. Hirtelen találunk vmi útvonalat. Aki akar jöjjön.
Üdv!Látom vannak itt környékbeliek Vagy én vagyok az!Ha lehet csatlakoznék a jövőhéten a túrázáshoz!Szécsényben lakok de ha igy Vác meg a környékén mentek akkor szivesen csatlakoznék Szeretnék minnél több GRS társal találkozni
Vácon hol fagyiztok? kb. mikor értek Vácra? 18 körül?
Hali: Syrus és Kuksi. Syrus akkor most h legyen ez a holnap délután. Kuksi az az igazság,h a Janival tegnapelött megbeszéltünk egy nógrádi bulit . Syrus már csütörtökön is oda szeretett volna menni, de
döntést hoztam így kénytelen volt kompozni . Syrus?
Hali !

Szerintem m1ünk! De valószínű,h mi már hamarabb megindulunk vmerre,és majd csatlakozunk!
Szia MotoPityu, Syrus6, Kykee, Hojtjej, YikeSS és többi motoros cimbora!

A holnapi fagyizással egybekötött motorostúra Vácra akkor élő dolog!17:00-kor indulunk az isaszegi Damjanich iskola elöl,ti akik Kerepesfelöl jönnétek Gödöllőn a kastély elött találkoznánk olyan 17:25-kor!
Az útvonal változatlan Isaszeg-Gödöllő-Szada-Veresegyház-Őrbottyán-Vácrátót

-Vác lenne!
Ha van kedvetek jönni gyertek!Jó lenne már találkoznunk! Irjatok vagy hívjatok,hogy jöttök-e!
További szép napot mindenkinek!
Na mi van?
msn
Stét kivánok fiatalok!
Ma délután majdnem lett egy tükörleütés
!Szabályosan bemegyek a körforgalomba,erre mögöttem a paraszt egy kisbusszal megelözött a körforgalomba.Mögöttem ült az Edina,majd infarktust kapott, nekem meg habzott a szám.Mentem utána azt anyáztam a kötsögöt meg üvöltöttem a fasszopóval.Mondja most mi van,csak kijött a körforgalomból.Edina kiabált hogy ne csináljak semmit.Elszámoltam gyorsan végtelenig 2szer,aztán hagytam a faszba a pondrót!Rám ez nem vall .Biztos az új rostélynak örültem,hogy viszonylag higgatt maradtam.

Nálatok mi újság?
Kykee....brékóóóó....brékóóó!
Vétel!
Pá pá!
Mentem hunyókálni. Sziasztok!
Köszi, de Szombathelyhez kicsit messze van

Van egyébként valaki Vas megyéből, vagy környékről? Csak hogy lesz e valakivel/valakikkel gurulni egy jót?
Köszi, hogy gondoltál rám. De már tudod,hogy csavarogtam külföldön.
Holnap végre motorozok. 2 hét elvonás,,,,DURVA volt!
Mert el akartalak hívni Dobogókőre, mivel felmentünk megemlékezni (1 év) Gyula barátomra. Utána lángos, fagyi....
Tölled te sms-betyár Na ki vele, miért kerestél!
Ezt kitől kérdezted?
No ! Csak nem azt hitted,hogy össze törtem magam?
Érdekes....mert azt csak 600-asban gyártják!
MEGvágtak és ÁTvezettek téged! Vagy forditva kell írni a szavak elejét?
Sajna nem,,nekem 650 es Babettám
Mit akarsz itt?
Csak nem neked is van GSR-ed?
zsír újj