Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben hazaértünk és az eső sem kapott el minket.
Hali!

Kár,h későn értesültem erről a karikáról szivesen mentem vóna!
De sebaj azért nagyon jót gurultunk a többiekkel(Abdul,baripeti+Andi ,sipiapi ő meglepi volt!)
Gödöllőn fagyiztunk 1 et,ott összefutottunk a Kuksimano "brigáddal!
Remélem ők sem áztak el!
sziasztok! most értünk haza. volt egy kis poprád oda-vissza, helyre, tétre, befutóra közel hatszáz kila.. úgyhogy a fagyiról Veletek lemaradtam legközelebb másképp szervezem...
remélem nem áztatok meg...
jóóóóóóóóóóóóó. Nekem is kell ilyen
Vagyis majd hívj!
Csáó Syrus6!

Oké,akkor ott találkozunk!
Hali!

Mi is m1ünk,de még nemtudom hol csatlakozunk!Mi 15:30-kor találkozunk a szentendrei úton a shox előtt!(Abdul,Baripeti,syrus,.......)Megyünk 1 visegrádot utána komp és vác felől támadunk!
Majd megcsörgetlek!
Szia Hojtjej!

Kössz az infót, akkor nem rángatom a szarvát!
Oké,remélem összefutunk!Olyan 17:25 körül érünk oda,ha bármi gond adódik, te is rámcsöröghetsz a számomon!30/5303328!
Jó utat Szlovákiába nektek!
Szia YikeSS!

Oké,remélem odaérsz és találkozunk!Ha bármi gond adódik a 30/5303328-as telefonszámon elérsz!
Szia!

Oké,remélem összefutunk!
aha, olyan fél 7 körül járhattunk arra a Csillával
felugrottam Pestre fodrászhoz
kösz
bukócsövet tegyél fel, sokkal többet véd..
Tegnap beneveztem a vasra, kb. 2 hét, és ráülhetek. Fekete K8-ra esett a választás, ABS nélkülire, mivel az egész országban nem lehet kapni ABS-es K8-at

Szeretnék a mocira bukógombát, a szalonba mondták, hogy gyáriból 2 féle létezik, egy kisebb, és egy nagyobb. Melyiket érdemes feltenni? Elég a kisebb is?
Ha esetleg igen HÍVJATOK!
06305603806!
Jó reggelt!

Most sikerült megébrednem! Nem megy valaki valamerre ? Mennék én is és majd du csatlakoznánk a fagyis csoporthoz!
kuksimano! gödöllői RFK ma Isaszegen mér 14-19-ig
most megyünk szlovákiába túrázni, remélem visszaérünk a váci fagyizásra.. akkor a gödöllői találkapontra mennék.. jelentkezem!
repsol moto racing 10W-50
msn en vagyok!
Király ez is,de lényeg a hatékonyság
na,persze,cöcöcö,bizonyitékot
Nekem a féklámpa is villog és benne az irányjelző is!
Mátol már Laczi Pitykó márkatársunknak is ilyen.Ment elöttem verőfényes napsütésben és nagyon tökéletesen látszik az irányjelző a féklámpatestben
5800km,de egy határ szar
bár ne lenne
max csak a lányomról és a mociról
Bejövős,nem? Chaten ez volt a nickem
Megrobalok holnap 17:25-re menni Godollore.