Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Maci! Az attól függ.. amire szeretném arra még nem jó.Szép lassan javul!Most indulok a gyógytornára vért izzadni!
Viszont a mocin már jól szuperál,néha 1 kicsit elfárad.Kis nyújtózás és már semmi gond!
kösszönöm megfogadom!
Jó reggelt!
Alex, szerintem is felesleges a nagy plexi. Idővel hozzászoksz a menetszélhez - így az elején legalább nem húzod neki annyira...Szokd inkább a sebességet. És majd rájössz, hogy simán lehet a 180-as tempót tartani vele egyenes háttal. A motorod úgy szép, ahogy van!

A tegnapi kis gurulás jó volt, remélem jövő héttől már az esküvős téma is hanyagolva lesz... És jobb is, hogy még egy kör fagyit nem ettem, mert megfáztam így is.
Kassan lehet jelentkezni a Szlovák túrára. Időpont javaslat első körben július 27. (vasárnap), de ha az időjárás másképp akarja, akkor 26. (szombat). Terv szerint kb. 500 km lenne, reggel 8-9 órás indulással. Tehát kb. 2 és fél tank benzin + kaja költséggel számoljon az, aki jönne.
Pontos útvonalterv alakulóban, a cél az 577-es út szerpentinje. Amint meglesz a pontos útvonal, felírom.
Üdv
oké akkor megvárom amig bejáratom azt kiderül, köszönöm az infókat!
Szerintem felejtsd el a plexit, tök csúnya. Hidd el, pár ezer km után 180-as utazótempód lesz kényelmesen...
Akkor lehet , hogy az lessz. Kiprobálok egy nagyobb plexit .kösszi
még nem de akkor megprobálom.
iLYen.....
majd hozzászoksz. De a nagyplexi sok turbulenciát és bogarat levesz.
felette próbáld kétdimenziósra összehúzni magad
Ezt csak azért kérdezem mert gyorsabban még nem mentem vele mert csak 500 km van benne és nem lehet huzatni még sajnos.És ha 120 nál ijen szél van akkor felette?
Tegnap 120 nál le akart kapni a szél!Érdemes rátenni nagyob plexit mert a gyári elég kicsi, vagy azzal sem lessz jobb?Esetleg valakinek van tapasztalata?Az enyém k8 as gyári plexis.
itt is!nem kicsit....
szakad az eső
Jó reggelt!
jó reggelit!
Jó reggelt.
persze, csak mondom. Ennyit adna érte most. Persze ő is keresni akar rajta.

Syrus, a lábad hogy működik?
Szia Hojtjej!

Remélem legközelebb összejön és veled is találkozunk személyesen!Jó volt ennyi GSR-es társat látni együtt!
Szia Syrus6!

Örültem,hogy személyesen találkoztunk veletek, jó volt megismerni mindannyiotokat!(Abdul,baripeti+Andi,sipiapi,YikeSS,Syrus6) Remélem máskor is találkozunk és egy hosszabb túra is összejön veletek!
Mi is épségben hazaértünk, vácig és vissza semmi gond nem volt,még az eső sem esett!Annyi volt,hogy éppen beértünk Isaszegre olyan 20:00-kor és ott kapott el a zuha!
Yikess,remélem épségben hazaértél,felétek tartott a zuhi!
Sziasztok!

Köszi,Maci de én is beszéltem és azért annál többet is ki lehet hozni belőle!

Majd meglátjuk!
Az sem érdekel,ha megmarad,lényeg hogy ez a változat nekem megnyugtatóbb és biztonságosabb a mentalitásomnak.
En csak annyira aztam meg, hogy dzsuvas legyen a moci :)
kykee, beszéltem egy gumis ismerőssel, és azt mondta, 50 az ár amit kaphatsz érte.
Erre felé se esett sokat, csak 1kicsit.
Na az jó!

Nálunk csak 1 futózápor volt!Jött és már ment is!