Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!Ma se birtam leszállni a motorról Ma is egy kis 250 km-es túrát mentem
gratula! ismerem az érzést 2 hete hoztam ki én is szalonból.
jóestét
Jool valasztottal, gratula :)
Üdvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv!MA hoztam el a GSR-m !14-től most este 22-ig motoroztam vele mert nem lehet leszállni róla!A legtööökéletesebbbbbb motor!Imádom!Kezes de nagyon!Ilyen finom motor nincs több!
Jó Estét !
Szia!
Jó estét Mindenkinek!
A színkódok sem egyeznek, akkor pedig a receptek sem.
Egy színkódból egyből kiderül, hogy motorkerékpár szín.
HI Gino. Ha jól emlékszem nekem ezta suz. Hollósnál mondták.
Szia Motopityu!

Sajnos nem így van.
ha elolvasod a cikket benne van, hogy nincs szankciója a be nem fizetésnek. Át kell kötni majd máshoz, az nekem a KandH lesz, az 19.480 forint, a mostani 12.000 helyett. Azért nem 30.000......nevetséges a PSZÁF amúgy.
én nem értem h ezt hogy gondolják?! ki fogja ezt befizetni?
nem beszélve arról, hogy ugyan ki fizetné ezt be.....
HI. Úgytudom, h a suzuki motorok színkódja effektív a színe egyezik a suzuki autók színével.
2009 es Kawasaki er 6n benne van a mostani motorrevűben. Hááááááááát . Ha vkinak tuti
fényező kell tudok 1 srácot Maglodon.
ezt az előző közgyűlésen is megpróbálták, akkor sem jött össze. Mondjuk hasznos lenne elmenni
A túrát még megbeszéljük, de rádbízom magam.
Én is örültem!
A hölgy egy másik motoros hölgy ismerőse Nemrég kezdett motorozni és jobban szeret társasággal menni és ha már ott voltam akkor gurultam vele egy karikát. Még csak óvatosan mer közlekedni. ~2000km motorozott, barátkozik a vassal.

Gyerekkoromba sokat nyaraltunk Almádiba. Szeretem a környéket. Szóval foglak zaklatni ha arra járok
Remélem még eltudom húzni egy darabig mert jövőhéten lessz 24 ezres szervizem ugyhogy nem lessz sok lóvém utána, meddig lehet húzni a lánccserét meddig tolhatom hátra a tengely mielött elszakadna?
Láncból DID-et vagy RK láncot vegyetek. (Alapból RK lánc van a GSR-en)
első fogaskerék olyan 3000 ft max, hátsó 8000 ft körül van. Lánc kb 25-30 ezer ft körül..
Szia, én is ugyanezzel a problémával küzdök. 25ekm van a motorban, a szervízben kb. 42eFt-ot mondtak DID X-es láncra és lánckerekekre szereléssel együtt.
Üdv!
Ez remélem nem fog megtörténni... de jó is lenne az évi 15eFt-os díjra még ráfizetni a dupla összeget...
http://www.fn.hu/vallalkozas/2...

Maci, a jövő hét vasárnapi túra Szlovákia, bővebben vasárnap. A cél az 577-es út.

És tegnap este még volt egy kis Szentendre, de hazafelé sikerült úgy eláznom, mint még soha... az első csepp eső és az első benzinkút között 2 perc telt el. Mindenem vizes lett addig, utána felvettem az esőruhát. Jó dolog levenni a bőrruhát vizesen...
Sziasztok, gyári lánc kb mennyit bír ki mert én nem igazán húzom neki de 24 ezer km-nél elkezdett nagyon nyúlni és már csak 2 barázda látcik a lengőkaron. Milyen árba lehet egy új lánc mennyire kell elkezdenem spórolni?
Ez legyen a legnagyobb sértésem mindenki felé!

....teeeee,egykerekezőőőő
De legalább egyben vagy!
jaaaa,persze,azt nem tudom ki állt meg stoppieval a benzinkúton!
Örültem a találkozásnak! ! ...és ki volt az a hölgy,akit ott láttam veled?
leelőztem csopaknál

Legközelebb erre jársz,csörömpölj meg