Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az megy elől, aki tudja az utat én középen megyek, nekem ott jó
Nem a legnyugisabb embernek kéne elöl menni, ha csoportban túráztok
tök igazad van. csak hát az ember néha elcsábul..
amúgy én sem 600-assal akartam kezdeni, de a baráti körben, akikkel menni szoktam a legtöbbeknek 1000-esük van: ezzel így nagyjából tartom a tempót csak a szélvédelem hiánya zavar picit... de kisebbel esélyem sem lenne velük menni...
Én 15 éve kezdőnek Simson Star-t vettem. Mikor már untam, jött az ETZ 150, majd a 250. Aztán rájöttem, hogy a 150-es jobban motorozható, visszaléptem. Ezután jött vagy 20 motor, majd életem első NAAAGY motorja, egy CB400. Unatkoztam rajta, megint ETZ150-est vettem.
2 éve megvettem a CBF250-est, amivel egyenesben NEM, de kanyarban lehetett alázni a sok kocamotorost...És íme, itt a 600-asom. még kb. 6-7 évig meg szeretném tartani, nekem elég.
Ültem már 1200-es BMW-n, 1000-es CBR-en, stb, stb. Jobban gyorsulnak, és nagyobb a végsebességük, mint a haccázas, ez tény. De nincs rá szükség.
ezt nem mondom. csak amikor megvettem, azért vettem kezdőnek 600-ast, mert hosszú távra akartam venni. most már nem gondolom, hogy 1-2 év múlva nem fogom lecserélni... most még nem, mert szeretem azért!
Utánanéztem....Na?
Sikerült a GSR-t kimotorozni teljesen?
miért? nem tudsz úszni
Üdv !
A váznak nincs színkódja, csak a fényezett elemeknek
persze, csak kocsival megyünk mert szakad az eső de ha így folytatja, akkor lehet , hogy csónakkal
Jóóóóó regelt mindenki!

Vazze aki gyúrni akar jöhet hozzám a kertbe melózni!
hétvégén van fagyizás
jó reggelt Mindenkinek!
tegnap megint mentem 1 kis karikát a gixxi1000-rel háááát... azért egy idomos sportmotor egész más... mondjam h jobb
nem állítom, h nem harap a GSR, csak ne ülj fel másra...
jó reggelt.
Abdul, merre tervezed a túrát?
neked is. Gyúrunk hát, vazze. Miért?
Persze, hogy fényezve van.....mivel nincs fekete aluminium.
Ha minden igaz YAP a váz feketéje, legalább is ezzel jelölik a cikkszámban.
De még mindig a fényező tudásában rejlik a megoldás....
...gyúrtok vazze...
KELLEMES ESTÉT MINDENKINEK !
Na ezért utálják a motorosokat!
Van klima a motoromon! ........................letoltam a gatyám és feláltam
Jobb a bukócső, és kb. annyiba ia kerül
Hali Boki!
Köszi az adatlapot!
Nem tudom mennyire sürgős a dolog neked, de hétköznap munka, hétvégén - végre az utolsó idén! - egy újabb eskvüvő... többiek nem röhögnek, még mindig nem a sajátom. No meg a jövő heti Szlovák túra útvonalat is össze kellene raknom még a héten. Nincs véletlenül egy jó, részletes Szlovák térképed?
Dobj egy mailt a ponus@freemail.hu-ra és megbeszéljük. De a javaslatom még mindig az, hogy vidd el egy túrára az enyémet, aztán rájössz utána, hogy mire is van szükséged. Nekem megfelel, eladni sem akarom, de sajnos idén több nagyobb túra nem lesz, ezért tudom nélkülözni. És neked kell tudni, hogy mennyire tartod macerásnak a felszerelést, leszerelést, csomagolást. Addig ne nagyon vásárolgass semmit. És ami a legfontosabb, hogy ezzel a típussal csomagtartó keret nélkül nem tudsz utast szállítani, a hátsó ülésen a csomagod lesz...
Sziasztok!

Én a képen látható bukógombát szeretnék
Ilyet nem tud valaki?
Köszi