Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi az index búrát már megrendeltem, hogy ne ázzon be, esetleg majd maga a ház érdekel, mert azt is ki fogom cserélni, mivel megrepedt a felfogatásnál. Majd megbeszéljük, egyelőre várok a beruházással.
van bal hátsó indexem,ha kell szólj!
NAgyon sajnálom!
rohadjon meg az ilyen féreg,akiben ennyi nincs,hogy oda tegye magát a dologhoz,ha már balfasz volt.Biztos nem szándékos,így ez megesik,ha az ember hibázik.De ez nagyon aljas,hogy egy cetlit nem hagy ott a számával
fasza leht ezt átélni...
forrá: Totalbike népítélet.
Városban egy kezesbárány, kb 7000-es fordulatig, 2000-es fordulatnál zokszó, és főleg rángatás nélkül közlekedek vele 6. ban is.Miután feltettem rá két thunder nyitott dobot, az addig szégyenlős hangja igazi férfivá tette. A fent említett városi tulajdonságok nem változtak. 8000-es fordulattól kezdve mindenképp bivalyerősen meg kell markolni a kormányt, mert a nyusziból oroszlánná változik minden átmenet nélkül. Még a kipuffantó csere előtt két lépésben plexit raktam fel rá, mert anélkül 170-nél iszonyúan szélérzékeny lett ő is , és én is. a kis plexi javított rajta, csak 190- nél kezdett el tépni a szél, és vált instabillá a gép..Kis plexi le, nagy plexi fel, és csodák csodájára ráhajolva évezettel, és főleg stabilan húztam neki egészen 244-ig.Kipuffantó csere után viszont már 260- ig. A fékek jók, és egy minőségi gumival szinte lehetetlen zavarba hozni kanyarban. Én nagyot csalódtam benne, és nem negatív előjellel!


itt a plexiről a vélemény. És igaz, nagyon sok turbulenciát kiszűr.
Sziasztok!

A lényeg. Ismeretlen helyen és időben ismeretlen személy felborította vagy meghúzta a motorkerékpáromat. A kár kb. 140 ezer forint, ami alatt az idomok és azon részek cseréjét értem, amelyeket érintett a dolog. És akkor még ott a váz, ahol megsérült a festék és ugyebár az már nem lesz gyári. Arra gondoltam, mivel munkahelyen hagytam csak úgy ott a motort, hogy 8 órán keresztül nem is láttam, hogy esetleg ott történt valami. Mivel senki semmit nem látott, feljelentést tettem. Biztonsági kamera van (elég rossz a felvétel minősége és csak kb. 3 mp-enként rögzít egy képet), bízom benne, hogy valamit találnak majd a rendőrök, és be tudom hajtani az új alkatrészek árát, azon kedves személyen aki nem volt rest eltüntetni a sérüléssel kapcsolatos nyomokat. (A hátsó indexből letört egy darab.) Amit érintett az ,akció': bal hátsó index búra betört, a felfogatás amiben az izzó van, megrepedt / bal oldali utas lábtartó behajlott kissé, alig észlelhető / bal hátsó kipuff borításon lement a festék / kapaszkadó alatt a nagy hátsó idom megrepedt és húzásnyomok (olyan mintha kavicsszemek karcolták volna függőlegesen, magyarul dőléstől), a vázon lement a festék nem nagy felületen, de főleg ez ami idegesít, mert cserével nem tudom megoldani mint a többi dolgot / a kuplungkar görbült, kifelé, azaz működtetésével ellenkező irányban / a bal oldali hűtőkaró műanyagidomon kis húzás, de festék az maradt. Nagyjából ennyi. Nem egyértelmű, hogy eldőlt-e a motor, ha el is dőlt, ráfoghatttak mert azon pontokon ahol szerintem rongálódott volna a gép, semmi nyom. pl. kormányon a súly, tükör, a tank körüli burkolat és az első index, illetve a blokkon sincs semmi nyom. Sztenderd nem sérült, a kormányzár mindig le volt zárva. Majd rakok fel képeket ha lesz időm fényképezni, és lehet tippelni. Akár a fűnyíró kistraktor is okozhatta, ami szemtanúk szerint párszor mellette ment el (kamerán is láttam), de akkor nem értem miért kavicsnyomszerű festékhúzást csinált, illetve hogy miért görbült kifelé a kuplung.
Ennyi. Egyelőre várom, hogy valaki elkezdjen foglalkozni az üggyel.
hoppá a plakát kicsit nagy volt az oldalnak, majd talán most
Motoros Rock-hétvége

mindenkit szeretettel várunk
msn-en beszélgettünk, most nem írnám le az összes dolgot, a lényeg úgyis ez..
azt gondoltam, tudsz valami részletesebbet, ez így elég kevés.
alább olvashatod...
mi az ügy?
Csá Luky!
Bocsi reggel siettem..Van valami új infó az ügyről?
Szia!

Ugyanilyen az íve. A fékkarod jó, akkor ahhoz is nézheted.
Szevasztok!

Valaki tudna felrakni egy képet a kuplungkarról? Az ívét szeretném megnézni, mert nem tudom az enyém elhajlott-e vagy sem, és most még nem megyek szervizbe. A lényeg, hogy valaki elborította vagy meghúzta a motoromat, és bárki volt is, úgy állította be, hogy próbálta eltussolni (törött hátsó idnex búrát nem találtam). Köszi a segítséget!
he?
simán csak fndi (efendi) ha igy jobban tetszik, de szólitottak már úgy is hogy (finidí) arra is hallgatok


Más: hátha tudtok rá valakit : http://www.hasznaltauto.hu/2232489_ktm_sx_2004

akkor?
Sziasztok!
FNDI,rájöttem mi a neved jelentése
FNDI=efvégi
no szevasz, itt vok csak kellet csinyálnom 1 fuvart a gyerkőceimmel
Figyi te kis világítótoronyméretű krapek....Ezt más nem tuthatlya
NO! Szia EfEnDi.