Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sose engedném hogy egyedül motorozzon itt pesten!
Ez megítétélés kérdése
miért valami rosszat mondtam?
valóban nagy a költsége. ezért jobb a 750-es
az baj, ha fél ezek szerint belőle nem lesz külön motorozó csajszi?
És mindjárt megjelenik Thompasikoly
eléd
Mivel a párom 130 felett már fél a motoron, így nekem mindegy hogy gyorsul akármelyik motor 2 személlyel 1 személlyel meg azért jól gyorsul egy 600-as is..
Én is vennék 1000-est, de mivel a teljesítményadó kurva magas, meg 3 ezrenként kellene gumiztatni, így már nem is olyan csábító...
a barátomon kívül most talán 2 embert tudnék megnevezni, aki mögé fölülnék... ez számomra bizolom kérdése.
Egyszer ülj fel mögém is
én meg pont a gyorsulást szerettem a hátsó ülésen mi együtt próbáltuk ki az ezrest: a különbséget zongorázni lehet imádtam! hatszázassal kétszeméllyel már nem történik semmi...
nem, csak 1 személlyel. De a GSR is elbánik simán 2 személlyel, páromat nap mint nap hordom. Én 95 kg vagyok, Ő kb 63...Csak a féktáv hosszabb, gyorsulni meg sose gyorsulok 2 személlyel, nagyon óvatosan közlekedek hogy a párom minél kényelmesebben üljön hátul
amúgy ezressel v. hétötvenessel kétszeméllyel is mentél?
csakis...
újra cseréled
azért van különbség. sok mindenben. persze ezt csak hallottam másoktól mert én nem értek hozzá
Aztán ha már 750-es van, az szinte majdnem 1000-es, akkor meg már ott az ezres is...
most fél milla a javára. amikor meg rájössz, hogy inkább 750 kellett volna, akkor megint buksz, mint minden cserénél
..a GSR-en is lehet találni, csak keresni kell
mindenre gondoltam, csak most 600-as van akciósba és fél milla külömbség a 600-as javára nem mindegy....
amúgy meg sztem ha cserélsz, akkor ne 600-ast vegyél. ne vegyél 1000-est, de a kettő között ott a 750-es! erre nem gondoltál
És had ragadjam meg az alkalmat, hogy felhívjam a figyelmedet a Honda CBF600S-re, amin az egyenes derékkal való lovaglás előnye mellett megtalálható a kellő szélvédelem
nem szabadultok meg tőlem
mert városban tök jó a GSR. meg túrázni is jó lenne, ha 150 körül mennénk. de afölött hosszú távon nekem már csak kapaszkodás ezért kéne idomos... de ÉN még nem akarom eladni a GSR-t! sok klántaggal ellentétben
félreértettél én nem akarok ezredest az tuti! csak egy sportmotort de azt sem most!
Imola hidd el, nem kell neked 1000-es gixxer évek múlva se..Az a baj az ilyen gépekkel hogy azt hiszi az ember hogy tudják kontrolálni az erejüket, mert eléggé felhasználóbarátra vannak megcsinálva..De 1x kell hibázni, és az életedbe kerülhet. Egy 600 motor is nyakig elég utcára és pályára egyaránt, az 1000-es motorok tényleg csak nagyon tapasztalt motorosok kezébe valók. Én annó kiskoromban kezdtem a motorozást, a lábam még le se ért a simsonokról csak a mini rigákról, családban kb 40-50 motor volt, és mégis most is szerintem 600-as sportmotort fogok venni magamnak. Pedig megtehetném hogy vegyek 1000-es gixxit, de csak a gumit zabálná, erejét csak pályán használnám ki, ahova meg ritkán jut el az ember..Látod ott a párod, Ő is megmondja hogy felesleges az 1000-es, nem lehet kihasználni az adottságait csak bizonyos körülmények között..
És ezt nemcsak neked mondom, sok mindenkinek, akit eddig itt láttam motorozni és nyugodt szívvel merném ajánlani az 1000-es gépeket neki, az nem más mint Kykee