Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert az is
...szép munkának látszik
...egyébként dob nélkül jó hangja van és piszokul veszi a fordulatot
... vagy vegyél 1 ilyet
szétvágni szétvágom én, de hogy az nem lesz összerakva a büdös életbe, az biztos
Én 2x vágtam szét az enyémet mire tetszett a hangja nekem /nem hangos , pont jóóóó/
ahogy az úr parancsolja
...apró darabokra
ne légy már ilyen, ha megveszi akkor vágd szét neki
1kis nőgyógyász ismerettel lukon át is át lehet alakítani / van rajta 3 is /
18 ezerért mit vársz? Persze hogy szét kell vágni. De az már nem az én gondom..
Ismét egy segítség kéréssel fordulok hozzátok!
Szeretnék a gépemre egy hátsó,+ két oldalsó táskát!nézegettem már őket, a műanyag doboz az rohadt drága tartókkal együtt, meg annyira nem is tetszik!Igazából a kordura anyagból érdkelne, már múltok láttam itt vkinek a gépén hasonlót!Ha vki tud kérem segítsen!
Jó Estét Mindenkinek !

A gyári dob átalakítása elég munkás volt számomra , de a hangja f...a lett !

YikeSS: én a bal hátsóval jártam úgy mint te,hogy letört az a kis pöcök.3000 Ft körül vettem 1 gyári újat,de nem tettem még rá . 1méretes Ó gumigyűrűvel stabilan megoldottam a búra helyzetét .

Ma már nem esett az eső Szolnokon , 7végére talán már jóóóó idő lesz !
de ezt még akkor szét kell vágni?
A kipufogó hasznossága nem a végsebességben rejlik. Szerintem tök mindegy hogy 240-el megy vagy 250-el, sose úgy mész vele. Ellenben szbadabban áramlik a gáz, és így jobban pörög a blokk, kicsit nyomatékosabb lesz tőle, és nem utolsó sorban meghallják ha jössz..
nekem van eladó gyári kipuffom, 18.000-ért..
Az enyém kivan!
Egy perforált csövet kell belehgeszteni+üveggyapotot!
De én a helyedben nem berhelném szét a gyári dobot!Én így vettem már, h meg volt csinálva!Kollégám most vett neten egy gyári új kipufogót 30 e ért, és azt vágja szét!
Szerintem próbálj meg te is vmi hasonlót szerezni, ha nem akarsz sokat áldozni rá!
a gyári kipuffot ki lehet buheráltatni?Attol gyorsabb lessz a vas?Illetve végsebességre?
Nem rossz, köszönöm a segítséget!
Hasznos dolgok vannak, mondjuk nem olcsó!:)ha tudsz még ilyen oldalt ahol vannak még ilyen hasonló dolgok GSR-hez, akkor átküldhetnéd!

Köszi
Sziasztok!

Segítségre lenne szükségem!Szeretnék a gépemre egy alsó idomot, nem azt ami gyárilag van rajta, hanem ami előrébb nyúlik!Mennyibe kerülhet egy ilyen és, hol tudnék esetleg ilyenhez hozzájutni!?
Az előbb olvastam, h kellene vkinek index!Nekem van két hátsó indexem, ha érdekel vkit!

Segítségeteket előre is köszönöm!
bejelentkezni nem kell, de érdemes előtte telefonálni hogy szabad-e a pálya, mert sokat építkeznek vagy rendezvény van..
alá kell írni egy nyilatkozatot, befizetsz 3000 Ft-ot és mehetsz is a pályára. Ha gokartosok is vannak kint akkor félórás bontás van, félóra motor félóra gokart. Ha sok a supermotos, akkor 20 perc utcai 20 perc supermoto 20 perc gokart..
Feltétel a protektoros ruha.
Tutis!

Kakucsnál, hogy mennek a dolgok? Be kell előre jelentkezni, vagy csak oda lehet menni, van valami feltétele a pályára lépésnek, és ilyen hasonló dolgok érdekelnének!

Köszi!
Sajnalatos :(

Mennyibe faj egy indexbura, mert nekem a jobbhatsonak elfaradt a pici fule, ami be van akasztva.