Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bár mi ilyennel járunk
Zsír, csak a napszemcsi hiányzik
így?
Jaja, értelmes dolog lenne klímánál lehúzott ablakkal közlekedni
Nyugi, én is inkább motorral jöttem volna, csakhát ez a fránya idő...
De annyiból nem bánom hogy nem telik a km, Kykeehez még le kéne jutnom az új gumért és a mostaniban nem sok van már szerintem..
meghát el is kéne adni a vasat. Kitaláltam magamnak valamit,úgyhogy akinek kell, kp-ra is el tudja vinni vagy hitelre is, 3 hónap múlva már remélem új vason csücsülök..
azért a karod ki kéne lógatni az ablakon vazze
klíma belőve, tüc-tücc zene, jó picsa az anyósülésen, napszemcsi az arcba, mi kell még?

sajnos én nem hiszek nekik viszont pozitívan állok hozzá: már enyhül, és mire indulok nem fog esni és nem kell beállnom a sorba és sokkal hamarabb otthon leszek
Nem, csak akkor amikor esni fog az eső.. Tudod van egy nagyszerű dolog, amire egy szakma épül, úgy nevezik hogy időjárás jelentés.. Namármost itt helyre közel meg tudják mondani a másnapi várható időjárást..Én meg mint egyszeri halandó ember, megnézem mit mondanak másnapra, és ezáltal döntöm el a munkába menetelem mikéntjét
kockázat nélkül nincs nyereség.
de erről ma nem volt szó! te mindig kocsival mész?
Pedig szarrá fogsz Hát igen, én ma kocsival jöttem
A váz is fényezve van, ergo van színkódja. Szervízben próbáld meg megkérdezni, elméletileg ott tudni fogják.
Szia!

A váznak nincs színkódja, csak a fényezett elemeknek.
Amúgy meg nincs "recept" a színkódokhoz.
Megoldás, a gyakorlott ügyes fényező!

(Persze esetjavítással nem lehet foltban eltűntetni még a saját színnel sem, mert ugye milyen közvetítő anyag van alatta, milyen rétegben, festési technológia....stb. Ez mind-mind befolyásolja a végleges látható színt.)

Élj vele így, szerintem..... Esetleg valami matrica, felirat.....stb.
esik nem akarok megint sza..á ázni!
szia! adatlap rendben de hol vannak a fényképek?
Sziasztok!

Honnan lehetne megszerezni a váz színkódját? (fekete, valószínűleg műanyag alapú festék)
K7-es motorom van, szürke és lenne egy kis festékjavítás.
Köszi előre is!
Abdul!

Köszönöm a bizalmad és a segítséged!Nem túrázom olyan sokat, szerint elég lenne a cordura!De ha már így felajánlottad, lehet, hogy megtekinteném vmikor!Nemtudom mikor lenne jó neked!?7köznap, vagy inkább 7végén?Az adatlapomat már módosítottam!
Naked is !
Szép napot mindenkinek!
Szia!

A kipuff témához még 1 segitség: A hangja nagyon szép!És kidolgozása is mesteri!Az ára 45 körül van! A kykee adatlapján megnézheted,halgathatod a hangját is a videói között!
bejáratást mindenképp meg kell várni..
Ez milyen kipuff? Mennyiért lehet hozzá jutni? Szeretnék én is valamit, de nem a márkára mennék rá, csak hogy hangja legyen, hogy hallják, mikor jövök

Mit javasoltok? Új vas esetén rögtön lehet rá dobot tenni, vagy bejáratást meg kell várni azért?
Szia Boki!
Nekem van ilyen táskám - lehet, hogy az én fotómra gondoltál. 25eFt körül volt a szett, Bázismotor (Louise termék). Ennyi pénzért tökéletesen megfelelt a célnak. Kölcsön adhatom, hogy kipróbáld, aztán eldöntöd, hogy kitartasz a cordura változatnál vagy befektetsz nagyobb összeget a kemény dobozos megoldásba. Ha sokat túrázol (nem évi 1-2-3 alkalom), akkor mindenképpen a dobozos megoldást ajánlom, bármennyire is nem szép, de sokkal kényelmesebb.
És az adatlapodat tölts ki valamennyire!
jó éjszakát
Mentem aludni,mert az is fontos