Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakit nem érdekelne egy MIO C 250-s navigáció?' hónapos és kb 5x volt bekapcsolva abból 4x a szobában 35000 pénz!Zsir állapotú!Dobozban papirokkal,valami még ki sincs csomagolva benne....Nem használom azért adom el.....
Én most rendelem meg a CASTROL Power 1 Racing 10w50-t 2600 ft/L Meg a HILFOFILTRO szűrő Hf 138 1600 Ft igy 12000 Ft lesz....
Megtaláltam egy régebbi írásomat amit ide a fórumra írtam!
Ez állt benne:
Ma megvettem az olajat a GSR-be, végül is a REPSOL MOTO RACING 4T 10W50 olajat vettem aminek literje 2990Ft volt(KELOMOTOR), vettem hozzá olajtszűrőt, a HifloFiltro HF138 ami 1790Ft volt(KELOMOTOR)! Igy összesen megúsztam az egészet 13750Ft-ból!
már rájöttem köszi
I= Ellenőrzés és tisztítás, beállítás, csere vagy kenés, szükség szerint.
R= Csere
T= Meghúzás
A racing 10w-50-est nézd, az 10.800, ne a sintetico 10w-40-est..
Sajnos nincs scanner-em, lefényképeztem.
most akciós = 8900
Ne akarj castrolt beletenni a motorba szerintem, sokan megbánták már..
Igen,azt vettem bele!
És a kelomotornál a racing 10w-50-es volt 2500?
A formula 3000 a legolcsóbbak a cuccok!Castrol Power 1 gps 1900 ft/L A Castrol Power 1 Racing 2600 ftFormula3000
Én már a következő 4. negyed évet és a 2009 1.negyed évet be sem fizetem ! / 6 hónapra kivonatom ideiglenesen forgalomból /
köszönöm a gyors reagálást
A Kelomotornál elméletileg olcsóbb!Én ott vettem!Azthiszem 2500Ft/l körül volt az ára,de már nem tudom biztosra,fel kell őket hívni!Annyi a gáz,hogy nincs 4L-es kiszerelés,csak literes!A Pesti úton vannak,nekem közelebb volt,mint az olajshop a szentendrei úton!
kelomotor
Oké,de addig mit csinálok!A MÁV elméletileg megszünik a jövő hónap elejétől!Vagy addig óvatosan motorozzak és biztosítás nélkül mennyek?!
Akkor nem tudom, a neten nekem ennyire hozta ki!Most a K&H Biztosítóra gondoltam,hogy oda átmenni!Ott 7452Ft a negyedév!
Év végén kereshetsz olcsóbbat is !
Jóestét.

Tutis a Repsolt mennyiért tudod beszerezni?
Pénteken hoztam el a motort és akkor kötettem a szalonba!Allianz 7885 ft!
...talán ez a vad kapitalizmus ?
Vagy annyira fiatal vagyok és olyan környéken lakom, hogy ennyire jön ki!
Nekem 3.555 Ft.
Nem ezért buktak meg, hanem (mint a legtöbb helyen) olyan simlis emberek voltak a vezetők, akik elsikkasztották a befizetésekből befolyó pénz nagy részét. Most pedig miattuk szív sok-sok ember.
Az Allianz Hungária Biztosító Zrt.-nél, hogy jött ki a 7885Ft?Most nézem a neten, nekem 16080Ft a negyedéves és most van 25% online kedvezmény és igy is 12060Ft negyedévre!Akkor most mi van?A K&H Biztosító Zrt.-nél 7452Ft.