Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, te új vagy itt?
Szííya mindenki
Oké Tesa! Jó éjt!
+

igyekezzetek haza mert holnap piszok meleg lesz
Holnap 15óra oszt Rajt!
meg vot a fagyi
jó a kuta a cigók is megmondták, viszik mint a cukrot
K 8 - FEKETE-PIROS-ABS nélkül-Szolnok Rodeo-Ride- 1 DB van a szalonban / ha elnem vitték még /
Jó estét mindenkinek!
Jó estét !
hi mindenkinek.....

ma van a polgárdi motoros talaka....mennék de holnap reggel melózom. holnap meg egy lagziba megyünk...... ...jo mocizást mindenkinek a hétvégén
de hogy fogsz abban elférni

Köszönöm a tanácsokat. Én is félek egy picit, de ez benne van a motorozásban. Én úgy tartom a motorozás főleg fejben dől el... (leszámítva a sok kötsögöt az utakon... )
Köszönöm. Szerintem a GSR a legszebb motor... Azt hiszem szerelmes lettem...
Hát ABS--est vennék, de sehol nem kapok, csak 2007-est. Ha meg már veszek, akkor k8 legyen. Ami a durva, hogy még rendelésen sincs sehol. Szeptemberig látják a bejövő motorokat, és egy ABS-es sincs köztük, úgyhogy valószínű marad az ABS nélküli.

Ha valaki valahol tud ABS-es k8-ast (fekete színben érdekel elsősorban ), akkor ne titkolja
Köszi Abdul, megnyugodtam látva hogy mennyi cucc van a tiéden :)
Nekem egy 50x35 cm-es sátor lesz, és kész...
Na jó hétvégét mindenkinek, széles utat, irány a camping :))))
Hali! Szerintem nem kell aggódni. Én így utaztam elég sokat, rendes fix csomagtartó váz nélkül és már nem a gyári dobbal, mégsem lett semmi gond a csomagokkal.
nekem oldaltáskáim vannak, de van egy védőlemez, ami miatt nem olvadnak el.


Na gyerekek, legközelebb vasárnap este leszek, elmentem az osztrák túrára. Vigyázzatok magatokra, és legyetek rosszak.
Sziasztok! Ezer éve nem jártam erre, teljesen leköt a motorozás :) Viszont villámkérdésem lenne:
Vettem egy GSR csomagtartót, amit a doboz alá szoktak tenni. A sátramat szeretném rá feltenni, de attól tartok, hogy a kipufiból jövő langyos fuvallat megpörköli. Van már ilyen tapasztalat valakinek?
te most komolyan egy 50-es motorról osztod az észt?
a szokásos jó? Merthogy csak viccelgetünk ám...
Azt hittem te lenni ilyen humi,h név és kép nélkül 1 50cc moccról ossza az igét!
Na építs 1-et beszálok 1m-nyit átvállalok!
ezt nem vágom most