Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Syrus papa!
Mennék én de van melóm bőven,meg sajnos nem itt van a közelemben a ring.(mostmár lehet építek egyet)
Gondoltam!
Könnyen dumálok "betegszabin" vagyok!Most nagyjából úgy alakitom a szabadidőm ahogy szeretném!
Ma delben en siman dolgozom, nem aggyak ingyer a benyat a motorba :)
Szerintem ma bizti nem,de valamikor
Nemtudom mire ill mikorra gondolta ezt az István!?
Te nem jössz kakucsra?
Az utolsó mondatod nagyon tömör és igazat tartalmaz
Valaki nagyon unatkozik...
Kykeerikeeeeekeee?
Heló mindenkinek!Nekem egy Yamaha TDR 50ccm-mem van.Szerintem kicsimotor kategóriából ez talán a legjobb ,legalábbis nekem nagyon tetszik akárcsak testvéreimnek.Ha tudok képet is teszek fel de még nem vagyok túl aktív .Na ennyit magunkról és akkor volnának kérdéseim me gmondanék is valamit. :-Az első kérdésem ,mikor valaki felül a motorjára csupán csak arra hatalmas szabadságot adó érzésre gondol amit a motor nyújt nekünk,vagy tisztában van a közlekedés teljes halálos veszélyében?Ugyanis a motorosok mikor mennek az úton ,átlagban az összes többi(kivéve motorosok)jármű holt terében tartózkodnak és kis felületük nem tűnik fel sehol.Ez autónként balesettel számolhat persze nem ezt írom mert akkor állandóak lennének a balesetek,de mivel így is a motorosok okozzák illetve szenvedik el a legtöbb balesetet erre mindenki nagyon figyeljen oda! Figyelmeztetésnek csak ennyit de a motorozás ettől még nagyon jó dolog
Akkor tényleg itt vagy a szomszédban!
Rendben!Ma délkörül megyünk kakucsra ha van kedved és időd!
A 06305603806-os számon elérsz!
csá Kykee!

Gummáért hétvégén tuti nem fogok tudni lemenni, sőt lehet 1 métert nem gurulok most a hétvégén semerre..

Majd én igazságot teszek köztetek:
1. A rendszámlevétel csak félmegoldás, mivel ha belaszaladsz egy közúti ellenőrzésbe, tuti ugrott a jogsi. Illetve akinek pl BMW M3-asa van és az szedi le a rendszámot, annak a kúrva anyját! Tele van lével és még Ő akar spórólni? Viszont ha az egyszeri ember szedi le, az kicsit érthető, mivel nincs pénze kifizetni a büntit. Én itt nem arról van szó hogy száguldozik állandóan, de sose tudni hol nézünk el pl egy 30-as táblát..

2. Rendőr előtt kerekezés sajna provokációnak számít, láttam sajna olyan videót (szrencsére nem Mo-n) hogy a rendőr direkt kihajtott a motoros elé, motoros meg is halt..
a tükörlerugdosásról annyit hogy én még életemben nem rugtam le senkinek a tükrét, pedig 1-2 ember megérdemelte volna. Sajna lerugás után ha elmész előtte meglátja a rendszámodat, és ezzel el is hasaltál...
rendszámtáblára ragasztást sajna a rendőrség is ismeri és nem veszi be a mondókát, ha megállít már állítja is ki a csekket..
Mindenesetre én nem ítélem el ezeket a dolgokat, mindenki úgy védekezik ebben a geci rendőrállamban ahogy tud..
SSzeva Abdul!
A JAniék ma erre jönnek szerintem,mert kávézni akarnak

A hangulatról mindig a Maci gondoskodik ö zenél mi meg táncolunk
jó reggelet

jó,jó,de én nem vagyok rendőr
Meg a másik,hogy az egykerék még közel sem akkora szabálysértés,mint hogy szándékossan leesik a rendszámod.Meg az ha megállsz az egyből bizonyitható,de a kerekezés csak részleges ideig tart és ha megállok,akkor a bűnjel a földön van,tehát nem tudom miről van szó,ha kérdezi a rend éber őre!
Nekem meg valami,vagy valaki felragasztotta a rendszámomra,nem tudok sajnos ebben érdemben nyilatkozni,mert ugye én csak felültema mocira és előre nézek,nem a rendszámtáblámra.
A tükör meg egy válaszreakció az esteleges veszélyeztetésre,amiben a másik fél szándékossága tapasztalható.
Leforditom egyszerübbre:ha bemész egy kocsmába és belédkötenek,akkor te hagyod magad? ?
Na itt erről beszélek,csak közúti közlekedési formációban

Remélem érthető és rövid voltam

Na,tehát pofád lapos puttáná
Jó reggelt! Látom a hangulat a szokásos...
De végre Jani is motorra pattant! Nem tudom, hogy ma is terveztek-e valami Visegrádi gurulást az esti órákban, de ha igen, akkor csatlakoznék. Hátha a Jani nekem is fizet egy fagyit!
te ne magyarázz nekem. Egykeró...felragadt valami a rendszámra...leütöm a tükrét....szóval pofa súlyba
pff


Na a példamutatás mintaképe Maci
nincs kedvem levelezni a BRFK-val. Röhögött is a szomnszéd, mentünk Erdélybe, rendszámot felrak, határon átjön rendszám le
Annyit nem keresek, amennyi kéne egy radar-detektorra, lézerblokkolóra, 50-el meg nem lehet menni, max bicajjal.
szép mondhatom
ez így van. ogy hogy nem leesett az első rendszámom, a motoron meg felhajlott....
amióta ez az objektiv szarság van azóta nem lehet tudni, mert itt minden a pénzre van már kiélezve.
és nincs leállitó csak a folyamatos videó
szar ügy. Általában ha 50-es tábla van, akkor 60 vagy 70 amire belövik.
szemből, de céges verdával voltam
Meglassuk, hogy lesz idom.
hátulról mértek?
húúú tényleg, nem tudja valaki egész véletlenül hogy hétfőn Várpalotán a tecsó előtt nem sokkal a piros járgányban mennyire volt állitva a műszer mert előfordul hogy beleszaladtam
tényleg,ez újmagyar
Szia YikeSS!

Látom Csömörön laksz az nincs messze Gödöllőtől!
A motoros cimborákkal tervezünk egy fagyizással egybekötött motorostúrát Vácra!Reméljük az időjárás is kedvez nekünk!Az időpont 2008.07.13. Vasárnap 17:00 Isaszeg Damjanich iskola elöl lenne az indulás,ti akik Kerepesfelöl jönnek, azokkal Gödöllőn a kastély elött találkoznánk olyan 17:25!
Az útvonal Isaszeg-Gödöllő-Szada-Veresegyház-Őrbottyán-Vácrátót

-Vác lenne!
Ha esetleg kedvet kaptál hozzá,akkor gyere te is!