Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gazsi, volt már velünk motorozni. Egyenlőre ennyi.
Ki jönne még?
Oké, jó lenne.
Holnap rádcsörgök de! Addig lefixálom a lovaglást!
Van valakinek nyeregtáskálya? Az a kérdés hogy feltétlenül kell hozzá a tartó is vagy nem muszály?
Dél, egy körűl indulnánk, sztem négyig-ötig maradnánk.
És milyen jó volt!
Azért ma is vot egy paraszt! Volt 1 sorompó,hosszú sor mi meg szépen elgorultunk a sor mellett.Erre megindul a szembe forg,és jön a paraszt! Simán elfér de ő dudál,sőőőőőőt rámrántja a kormányt!
Utána kellet volna menni.....
Nem lenne rossz,de mikor? Nekem a kiccsajt vinnem kő lovagónyi 5-re!De lehet,h eltudom tolni 7-re
Kuksi 47 percet késtél a telefonnal! Láttuk ezt Syrussal a váci kompon. Na erről maradtál le.
Kerepes - Vác ( komppal át ) - hegyen át Szentenrére , ott ingyen fagyi - BP. - Kerepes.
20 00 körül otthon voltunk. 17 20 kor indultunk itthonról.
Itt semmi nincs esetleg a Corá-nál a parkolóból lecsípett gokartpálya
ma kiprobaltam egyik haverom Xr 400 -asát ....mentem egy kisebb kör a lőtéren ....egy pillanatra belekosoltam a terepezésbe ...de nem tehetek róla imadom ha rugja a gumi a kavicsot + a földet
MINDENAN: mindenre
Bassz.....-tok meg de jó nektek hogy ki tudtok akár egy délután ugrani a közelbe pályázni
Idő mindenan, csak akarni kell!(Na nem ott.. )
Hali JAni.
Holnap délután Kakucs?
Bár ha minden összejön akkor jövő hétvégén Szeged az útirány
Tökre nincs idő semmire
Bár tudnám
Melledet
a hetvegen voltunk a felesegemmel budan a citadellánál este ....kifelyezetten azért mentünk hogy megnézzük a várost fényeit éjszaka...naggyon jo volt...
Mikor gurulunk?
ha minden összejön a jövő hét közepén kimegyünk egy páran szlovákba 4-5 napra motorzni
Miskolc
Már én is itt vaok,csak megnéztem a mailemet!
Itt meg a tátra meg a Bécsi piros