Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kaptam smsben,hogy merre várnak,a pincér sráctól,mert ott az étteremnél álltak be engem várva,miután spontán elkeróztam a fekete lacettivel szemben,amiben mértek.Na (kérdem) ott vannak még?mondja ott.Mondom akkor mindjáááá,aztán shelltől a campingig zwootttüüün,a lacetti elött,de nem tudom mi lett a rendszámtáblámmal,mert valami felragadt rá
A rendőrőket jól kiröhögték a teraszon ülő vendégek és ovációba csapott át a hangulat ahogy a kutyulim tótágast állva üvöltött
Na egyre több lett a gesztó,aztán jobbnak láttam sietve elporoszkálni
Hat ezt jo magyarul megfogalmaztam helyenkent :)
Csak arra vigyazz a GSR vasarlassal, hogy nagyon nehez nem huzni neki! Foleg ha ez lesz az elso nagymotorod, legyen eszed es ovatosan!

Amikor megjelent a GSR 2006 elejen, voltunk kb 8-10-en itt elsokent. Ma mar alig van itt azokbol a GSR-fanokbol valaki. Volt aki eladta, volt aki osszetorte, es volt aki annyira (tobben is!), aki mar nincs kozottunk!

En mindennap a GSR-el jarok meloba (bar mar van egy turamotorom is, azzal megyek hosszabb utakra), de erzem en is soxor magamon, hogy nem kene igy menni. Pedig meg ovatosnak tartom magam a tobbseghez kepest, de nagyon nehez megallni, hogy ne huzza az ember a "kutya"-ank! Szoval csak ovatosan, ovatosan... !

akkor ma megint szereztél pár rajongót gondolom allig várják, hogy ujra találkozzatok egy zsákutcában
MotoPityu, erről lecsúsztam!Én később mentem ki, 20:15 körül indultam, Isaszeg-Gödöllő-Mogyoród-Fót-Csomád-Veresegyház-Szada-
Gödöllő és ott egy esti fagyi,ez volt az útvonal, 22:00-re értem haza!De a vasárnapi váci fagyizás délután 17:00-kori indulással áll még!
hühüüüü,csak a beavatás után
Gratula,jól döntöttél a motort illetően,az ABS meg mindegy.
Ajjjaaajjjjaaaaaaaaaaaj de kár hogy nem voltam ott bár nagyon el voltam foglalva,az almádi újonc zsaruk kergettek én meg keréken oda vissza persze a rendszámtáblám az le....
Csömörön lakom. Szoktam néha gurulni, mehetünk vmikor.
Sztem vegyél nyugodtan ABS-et mert ártani nem árt!Sztem nem rossz dolog!Autóban az ABS hóban is megáll szépen és nem csúszik!Jó ok hogy motorral nem mész hóban de esőben jól jöhet!Meg a kereskedővel úgyis kitudod alkudni hogy az ajándék legyen hozzá és pénzedbe se kerül!Nekem is igy volt!100.000 ft kütyü akárhogy nézzük is!
Jól döntesz te a tanácsunk nélkül is, máris jól döntöttél hogy a GSR mellett teszed le a voksod.

az enyém speca nem ABS- es és nem is szeretem az autómban sem, főleg mikor rugdossa a lábam
( majd én azt tudom, hogy mennyire akarom nyomni ill. húzni ) de izlések és pofonok ill megszokás kérdése az egész
Köszönöm
Hali! Nagyon bejön a szívószál a szomszédok meg nem nagyon zavarnak
A vidi még nem készült el de rajta vagyok a dolgon.
eddig nekem van ABS-es, és kispohinak. Én szeretem, nem fog be túl hamar, és esőben, vagy vizes úton, macskakövön pótolhatatlan. Előtte volt ABS nélkülim is, és csak pozitívat tdok mondani az ABS-ről.
Sziasztok tudja valaki hogy mi a hungaroringen a mersz pályaest?
jójestét ól.


nekem van nyereg tatyó és ahhoz nem kell tartó mert merevitős a belső öldala ( egy műanyag lap van belül benne )
látom fent van a kipu, hogy tetszik a szomszédoknak és mi van a vidivel ?
Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Bele szerelmesedtem én is a GSR-be. Napokban szándékozom megvásárolni, viszont gondba vagyok, hogy ABS-eset vegyek, vagy sem. Az első nagy motorom lesz, tehát tapasztalatom nincs. Hallani hallok sok mindent, hogy nagyon jó, és hogy ha eszem van nem kérek.

Mekkora jelentősége van? Mik a tapasztalatotok? Mit javasoltok?

Előre is köszi a válaszokat.

(Már most boldog vagyok, hogy egy ilyen jó közösséghez tartozhatok majd )
Remélem Kykke fizeti a sütit + a kávét.
Bárkivel? Ezt még megszokták kérdezni. 42 éves vok, soroljam a többit.
Felőlem!Mikor?
Kykee. Syrus szeretnénk egy olcsó kávét inni. Arra gondoétunk, h ezt B.almádiban követnénk el.
Miért te így működsz?
Bárhol bármikor
Mi van bevagy programozva. Csütörtök 22:00, akkor eksön
Ok ! Akkor holnap hívlak!

Most pedig joccakát all ! Zuhanzok azut meg nem kötöm az orrotokra!
Felhívás, ha valakinek van kedve holnap Kakucsra jönni, akkor szóljon.