Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én ezt nem értem!
a nők már mindent el/átvesznek? ? lassan a híd alatt leszünk egyszál semmivel,mert mindent visznek
Igaz a mondás,telhetetlenek a nők...
semmi..
Sajnos asszony elvitte a verdát, és buszozni nem akartam Soroksárról Csepelre
motorral mizu?
A jobbak ma is kocsival jöttek
Rommá áztam...
kinek jó megint szervezhetem, h valahogy hazajussak délután (jármű nélkül)
Jó reggelt!
Kuva idő!
Jó reggelt !

Szolnokon esik az eső , hideg van
11 felett már nem a rezóra figyelek
sziasztok.

Nektek is kisimul a rezonálás 11e felett?
Vagy csak nekem rezonál 11 alatt? :)

? :)))
Attól függ mire használod ! Ha csak túra akkor 10w40,ha pályára is menni akarsz néha akkor 10w50! Szerintem. (nekem Motul 7100 10w40 van benne)
Sziasztok Királyok! sajna a vasárnap részemröl kihagyom Festés,lamináltlapozás,stb szívesen tartottam volna a klánnal
Üdv!Szerintetek milyen olaj a legjobb a kutyának ?10w-40 vagy 10w-50?
Nekem van, adjak?
Segítség-segítség!

Holnapra tudna nekem adni 1 bukósisak tartó hálót?1 dobozt szeretnék vele biztonságosan lekötni a hátsó ülésre!A gumipókban nem bízom annyira!
Sziasztok! Egy kis emlékeztető!
Még fel lehet iratkozni!
Szép jó estét! Akkor a Szlovák túra, ha valaki csatlakozna hozzám.
Időjárásjelentést megnéztem, elvileg péntektől ragyogó 30-33 fokos idő várható az egész hétvégén, a túra vasárnap lenne, július 27-én.
Gyülekező reggel 8-kor az M3-as autópálya legelső kútjánál (Shell ha jól emlékszem), még a 2/a leágazása előtt.
1. Indulás teli tankkal 8.15-kor, a 2/a-n megyünk egészen a határig, mindenki a saját tempójában a kanyargós részen, a határon úgyis bevárjuk egymást - 72 km.
2. Szlovák részen: Sahy - Krupina - Zvolen - Banska Bystrica (66 és 69-es utakon) - 86 km, együtt.
3. 577-es út: Banska Bystrica - Turc Teplice - 35 km, saját tempóban.
Itt kb. 12-13 óra lesz, így ebédelünk, majd megbeszéljük, hogy hogyan tovább. Szerintem még egy Donovaly-ba történő kitérő simán beleférhet a programba. Így kb. 450 km-rel zárnánk a programot és este 6 körül otthon is lennénk.
Nem tudom mennyire figyelnek erre, de zöldkártyát szerintem hozzon magával mindenki, illetve egy egy napos balesetbiztosítás sem árthat, illetve pénzt a határon is tudunk váltani.
Ha valaki csatlakozna, szóljon!

1. Abdul (az esküvős)
2. Syrus ( a félábú)
3. baripeti
4. Tybee
5, Maci
6. Gazsi
illetve a másikat is
most csak a szétbontást tudtam szkennekni
majd holnap elküldöm mindkettőt
Köszönöm!
alexkaki@freemail.hu
valamiért nem tudtam feltenni ide
Jöhet ide is, mind2 cikk: k-gyula(kukac)hotmail(pont)com


Köszi!
alexkaki adj egy e-mail-t és küldöm beszkennelve
van erre megfelelő hely , amúgy itt is van épp elég eladó motor