Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szép jó estét! Akkor a Szlovák túra, ha valaki csatlakozna hozzám.
Időjárásjelentést megnéztem, elvileg péntektől ragyogó 30-33 fokos idő várható az egész hétvégén, a túra vasárnap lenne, július 27-én.
Gyülekező reggel 8-kor az M3-as autópálya legelső kútjánál (Shell ha jól emlékszem), még a 2/a leágazása előtt.
1. Indulás teli tankkal 8.15-kor, a 2/a-n megyünk egészen a határig, mindenki a saját tempójában a kanyargós részen, a határon úgyis bevárjuk egymást - 72 km.
2. Szlovák részen: Sahy - Krupina - Zvolen - Banska Bystrica (66 és 69-es utakon) - 86 km, együtt.
3. 577-es út: Banska Bystrica - Turc Teplice - 35 km, saját tempóban.
Itt kb. 12-13 óra lesz, így ebédelünk, majd megbeszéljük, hogy hogyan tovább. Szerintem még egy Donovaly-ba történő kitérő simán beleférhet a programba. Így kb. 450 km-rel zárnánk a programot és este 6 körül otthon is lennénk.
Nem tudom mennyire figyelnek erre, de zöldkártyát szerintem hozzon magával mindenki, illetve egy egy napos balesetbiztosítás sem árthat, illetve pénzt a határon is tudunk váltani.
Ha valaki csatlakozna, szóljon!

1. Abdul (az esküvős)
2. Syrus ( a félábú)
3. baripeti
4.
Lehet en is mennek.
Nem lesz ebből gond, tőlem a nagy túra alatt még egy jogsit sem kértek el, nehogy útlevelet!
Tudsz jönni?
Tankolni úgy látom kint nem is kell normális tempónál ?
Az ára nagyon jó. De én csak 168 magas és 65 kg vagyok.
Köszi !

Ausztriába kiengedtek a régivel
Hali Tybee! Szerintem már nagyon nincs ellenőrzés a határon... de anno amikor átmentünk Esztergomból Szlovákiába Steve-ékkel, akkor senkinél nem volt útlevél csak személyi. Nekem is csak a régi típusú van. Akkor nem volt gond.
Szia Abdul !

Régi SZEMÉLYIvel kiengednek a határnál ?/ Útlevél lejárva /
Szép jó estét! Akkor a Szlovák túra, ha valaki csatlakozna hozzám.
Időjárásjelentést megnéztem, elvileg péntektől ragyogó 30-33 fokos idő várható az egész hétvégén, a túra vasárnap lenne, július 27-én.
Gyülekező reggel 8-kor az M3-as autópálya legelső kútjánál (Shell ha jól emlékszem), még a 2/a leágazása előtt.
1. Indulás teli tankkal 8.15-kor, a 2/a-n megyünk egészen a határig, mindenki a saját tempójában a kanyargós részen, a határon úgyis bevárjuk egymást - 72 km.
2. Szlovák részen: Sahy - Krupina - Zvolen - Banska Bystrica (66 és 69-es utakon) - 86 km, együtt.
3. 577-es út: Banska Bystrica - Turc Teplice - 35 km, saját tempóban.
Itt kb. 12-13 óra lesz, így ebédelünk, majd megbeszéljük, hogy hogyan tovább. Szerintem még egy Donovaly-ba történő kitérő simán beleférhet a programba. Így kb. 450 km-rel zárnánk a programot és este 6 körül otthon is lennénk.
Nem tudom mennyire figyelnek erre, de zöldkártyát szerintem hozzon magával mindenki, illetve egy egy napos balesetbiztosítás sem árthat, illetve pénzt a határon is tudunk váltani.
Ha valaki csatlakozna, szóljon!
mekkora vagy? Nekem van egy eladó Monza bőrdzsekim, protektoros, de én 194 magas és 120kg vagyok, tehát asszem xxl-es.... 25 pénz.
Oké, köszi.
Nem sürgős, ki tudom várni. Jelez ha aktuális.
És ruha témában nem tudsz nekem segíteni, mert én vidéki vagyok és nálunk a környéken sincs semmi bolt.
Felpróbáltam már párdarab bőrkabátot, de eszméletlen h milyen kényelmetlenek ezek.
Na hazaértem. Az M3-on olyan felhőszakadás volt, hogy nem láttam, 20-al, ablaktörlők maxon......volt egy kocsi, fejen, az árokban....
spritei, nekem lehet hogy lesz egy ilyen műanyagom eladó, de az csak jövő héten derül ki..
Sziasztok.
Tudna valaki segíteni abban h olcsó motoros ruhát hóllehet beszerezni?
Előre is köszi.
És nincs valakinek eladó: az a műanyag amin a rendszám van, szeretném át alakítani h olyan kis pici legyen, csak az enyémet nem akarom elvágni.
NEKEM TETSZIK !
..felnicsíkom..
szia! én is gondoltam egy váci fagyizásra, de épp most ponyváztam az eső megérkezése előtt egész hétvégén nem voltunk sehol, gyerekes hétvége, most meg estére esik
Hali!
Megy ma estefele, késődélután motorozni esetleg?
Kuksimanó, Syrus6?
Az rámcsöröghetne..... THX
Köszi!Ma is menés lesz!
Jó reggelt! GSR Klán
Jó reggelt !

MINDENKI MOTOROZIK ?........................akkor berántom én is a FŰNYÍRÓT és gyia
Szia Gino !

Nálam is családi nap a mai ......is + a holnapi is
Veled vagyok Tybee, én is pont annyit!

Viszont mai is egész nap a gyerköccel voltam és az mindent kárpótol!
Én ma 0 azaz nulla Km-t motoroztam
GRATULÁLOK ! Örülök hogy a GSR-t választottad Jó izlésre vall

Sok kellemes , balesetmentes KM-t