Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

látom ti nagyon ismeritek ezt az embert
most hétvége nem jó, de a következő igen. Most vagyok Ausztriában.....
olyan mint ha belement volna egy 100 as szegbe és csak kihúzták belőle
en tök laikus vok de még nekem is feltűnt volna hogy valami nem stimmel ez a gumis egy szemét pénzéhes dög
Vasárnap Keszthely
az egész gyerek egy vicc.....menjünk le hozzá, a múltkoriból amúgy is lógok neki egy pofánveréssel.
az a gáz hogy én nem vagyok gumis és látom hogy szar, Ő árulja és azt mondja nem szar..Vicc az egész..
szia
Jó estét!
tutis, szervezzünk hozzá egy túrát.....
Keszthely.
arra gondoltam ha gumis lenne ilyet nem csinálta, képekből feltételeztem nem gumi,
maximum motorozik, de jo genya ha motorostársaival igy kibasz, ha egy ilyen gumival felemgy valaki a pályára és nem csiga tempoba megy, akkor nem hinném sokáig huzta volna,,,
biztos nem montad hogy motorra kell a guma, mert homokozónak vagy hintának hibátlan
nem szakmája, hanem ezzel kereskedik. Vágni nem tud, az látszik, és amit anno velem művelt abból látszik milyen korrekt.....
balatonparti az illető
szép , és az a legszörnyűbb hogy felételezem aki eladta az motorozik is, és egy, inkább több motoros társának ilyet ad el, amit semmit nem ér
mert hogy ilyet egy olyan ember aki gumisszakmával rendelkezik, ilyet kinem ad a keze közül, ha meg ki akkor lekell vágni azt
ez milyen kopásjelző? Fúróval csinálta vagy mi?
varázsceruza

Idézetek:
Minőség, Esztétika, Garancia
A gumik akár pályán, akár közúton is megállják helyüket
nincsenek vászonig vágva
Egyenletesen vannak koptatva A többi kivételével ez véletlenül igaz, egyenletesen ELkoptatva
Itt vannak a képek. Szinte nincs is kopásjelző. Illetve most nézem csak hogy a kopásjelző szerintem buherált...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ GGGGGRRRRRRRRR
pffff szép,,,
innen az apróból. sokan ismerik a rossz hírét, de sajna csak utólag ugrott be ki az..
tán forumrol valo az illető?
majd nyilatkozok azután ha visszakaptam a pénzt...
az pedig veszélyes, jo köcsögök voltak, akár ki legyen, aki ilyen munkát ki ad a keze közül