Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

koptató alá vágták vagy 4 mm-el. Majd dobok fel képet is. Ráadásul a széle szinte használhatatlan, utcára még elmegy, de pályára már nem..
koptato alatt vágták meg vagy mi volt a probléma
ma befürödtem a gumivásárlással. Olyan vágott slicket kaptam amit isten ments hogy feltegyek a motorra. Igaz visszaadják a zsét, de a a postaköltéget nekem kell állni. Ami oda vissza 4000 Ft. Kemény tanulópénz...
Á, nem hinném, hogy már ki tudna ugrálni az ablakon....

csak vigyázz, nehogy félrelépj
Ezaz Papa,menni fog a jövés menés
Sziasztok!

Ma már túl vagyok a gyógytornán,és már mankó nélkül "m1ek"!
Bakker azért nem gondoltam volna,h ilyen nehéz lesz! De szép lassan ráérzek!Sok volt a 6 hét,de már túúúúúl vagyok rajta!
Csáó!

Az izzókészletet , elsősegélycsomagot kérheti, a baleseti bejelentő nem kötelező,de jó ha van nálad!
Nekem befért az elsősegély csomag az ülés alá,pont befér!A Corába lehet kapni kifejezett "A" tipusú elsősegélycsomagot, olyan 1500 és 2000Ft között van az ára,de ez nem biztos!Izzókészletként pedig beraktam egy pár izzót zacskóba és begyürtem az ülésalá nagynehezen,természetesen egybe sikerült!
Nagyából ennyi!
gyere msn papa!
naaa,persze,felveheted,de csak is az én beleegyezésemmel,amiért jogdíj jár nekem
De jó fej vagy..... már miért ne vehetnél? Nem is tudom megakadályozni..... max nem fogadom el.
Perszeeeee
szeva felvehetlek msn en? beszélni akarok veled
Jelen!
Sziasztok!
Benzinkútra,bammeg ,benzinkútra azt cibáld szét a bajszát és próbáld utolérni,amit kihagytááááá
Rómába ...
KÖSZIKE!
Közepe is jöhet azt full!

Csaó
csak óvatosan !
Hova is.....
Akkor tudod,hogy hova vezet az első utad? ? ? ?
Ha nekem szólt a kérdés!?
Köcce már jól van ! Még 2 nap és dobom a mankót! Remélem h nem lesz semmi gond vele és akkor már ülök is a kutyulira!
engem akkor is zavart a tank levettem.....
Felemeled a tankot, kitámasztod a támasztóval ami a szerszámkészletnél van, kicsavarod a légszűrő tetején a csavarokat, leemeled a tetejét és tisztíthatod a belsejét..Eccerű
Stét kivánok!

Dody papa,megjött a burkolat!

ime: