Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, nekem kézvédő van a gépen és elég jól véd a hideg szél ellen.
Rakott valaki már valamilyen markolatfűtést a GSR-re? Ha igen, milyet? Gondolkodom, hogy ha jön majd a hideg, addigra kellene egy. Én szoktam motorozni már 4-5 foktól, és a kezem az egyetlen, amivel nem tudok már mit kezdeni.
Te is beférsz a csapatba, szorítunk helyet!
Már késő.....elhúzta a csíkot!
És az örökös kültag közbelép:
Muti azt a szép csíkot....
látom hozzám már nem is szól senki! megyek is.. vissza sem jövök..
olyan felnicsíkot vettem.. széééép! ..lesz, ha sikerül ráépítenem.. nem 2 perc lesz
én is elgondolkoztam ezen a fagyin, dehát csak MotoPityunak, Syrusnak és Kykeenek szólt a meghívás pedig én se vagyok onnan messze..
Elnézést a nyomdai hibáért!
Helyesbítés, változás!

Szia MotoPityu, Syrus6, Kykee!

A motoros cimborákkal tervezünk egy fagyizással egybekötött motorostúrát Vácra!Reméljük az időjárás is kedvez nekünk!Az időpont 2008.07.13. Vasárnap 17:00 Isaszeg Damjanich iskola elöl lenne az indulás,ti akik Kerepesről jönnétek Gödöllőn a kastély elött találkoznánk olyan 17:25!(Syrus6, Kykee)
Az útvonal Isaszeg-Gödöllő-Szada-Veresegyház-Őrbottyán-Vácrátót
-Vác lenne!
Ha esetleg kedvet kaptok hozzá,akkor gyertek,a ma délutáni motorozást még nem igérem,mert délután nekem is bekell mennem Pestre és nemtudom mikor érek haza!De láttam Syrus Janinak se tökéletes a holnapi motorozás!
rendőr létedre ilyet csinálni? aztán jól feljelent minket zaklatásért

előre kitervelt,csoportosan elkövetett,aljas szándékú garázdaság és testi sértés miatt akarsz a bírák elé állni?
TÚÚÚÚL PITI az ember,hogy még foglalkozz vele és még költs rá,hogy odabenzinezel.
Költ ő majd gyógyszerre ne aggódj,meg a sors is odabasz neki...

Vagy Te mit akartál?Odamegy egy pár GSRes,Te meg még valaki jól helybenhagyja aztán nyeregbe majd túrázol tovább? ?
Simán 3 év is lehet,ha tudja bizonyitani.Addig én motorozék,ha lehet
Szerintem ebből senki sem kér
nem
Én úgy iéztem,h nekem jó!
Helló mindenki!
Bocsi,de nagy rohanásban vagyok!
na, megyünk jövő hét végén?
berheld ki a gyárit. Azt is meglehet sportkipuffnak csinálni így a mérettel nem lesz gond.
Nekem vagy egy eladó gyárim 18ezerbe..
menetem volna én is Dehát csak a syrusnak és Motopityunak szólt a meghívás!

Inkább itt maradok,és megyek egy zirc-pápa-devecser-tapolca-zánka-almádit

Ki tart velem?
Szia MotoPityu és Syrus6!

A motoros cimborákkal tervezünk egy fagyizással egybekötött motorostúrát Vácra!Reméljük az időjárás is kedvez nekünk!Az időpont 2008.07.13. Vasárnap 17:00 Isaszeg Damjanich iskola elöl lenne az indulás,ti akik Kerepesről jönnétek Gödöllőn a kastély elött találkoznánk olyan 17:25!(Syrus6)
Az útvonal Isaszeg-Gödöllő-Szada-Veresegyház-Vácrátót-Vác lenne!
Ha esetleg kedvet kaptok hozzá,akkor gyertek,a holnap délutáni motorozást még nem igérem,mert délután nekem is bekell mennem Pestre és nemtudom mikor érek haza!De láttam Syrus Janinak se tökéletes a holnapi motorozás!
Helló Mindenki.
Rég jártam itt,gondoltam beugrok egy lökött kérdéssel:)
Még mindíg kipufogó gondom van:)hehe
Eddig nem volt lelkierőm lecserélni......
Keresgetek a net-en,hátha,de semmi....
Csak original,de az sok nekem most anyagilag.Kykee ajánlott egy jót,de még sajna az sem fér bele a költségvetésbe....max.egy 20 asom van a cserére,ami tudom nem sok,és talán kicsit igénytelennek hangzik,de van egy cimbim,aki megcsinálná nekem ennyiért,csak kellene egy pontos méret.....
Ha tudnátok ebben segíteni,azt megköszönném!(esetleg egy méretrajz,vagy ilyesmi,ha van valakinek)u.i.Kykee nagyon jó a barátod ajánlata,de sajna most le vagyok égve,és most nem tudom kipengetni,de köszi a segítséget...
hol?
Szasztok GSR-es banditák
dehogy!
Stég oldalára hajótompitásra,vagy autósrodeóra pályaszéljelzőnek
Életveszélyes ez a gumi Nem elég,hogy pénzt kér,még azt mondja hogy használható!
Tutis,van gumma a jól bevált helyen!Igaz nem K2 ,de is ugyan olyan jó! ! !
sajnos. Én eladtam neki gumit, amit reklamált, hogy használni még jó, de ő ezzel nem tud kereskedni. cSAK AZT FELEJTETTE EL KÖZÖZLNI, HOGY KERESKEDŐ