Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lehet hogy hülye kérdés de , mit kérhet a rendőr ha igazoltat a motor papirokon és a jogsin kivül egyéb dolgok pl: izzókészlet , elsősegélycsomag , baleseti bejelentő mit hagytam ki ? ti hova szoktátok ezeket pakolni ha motoroztok ? az ülés alatt lévő kis szerszámosba nem tudtam beletuszkolni az elsősegély cswomagot sem nem hogy még az izzokészletet
ott van az a szerszámok előtt, keresztben
ha nem veszekm le a tankot akkor nem tudom eléggé felhajtani , hogy férsz te hozzá a csavarokhoz ja nekem nioncs tanktámasztóm + ki akartam törölni a légszűrő doboz alját ...bár küzdöttem a benzincsővel + a benzinpumpa csatival
Amargóban! vettem tőlük 3 hónapja egy DRZ sm-t és most visszavittem nekik A GSR lesz az igazi!
csak gyors telepitem


jójestét bajnok, hogy van a lábad
naked is !
Estét !
csá gengszter, mi van a képekkel msn
tankot nem kellett volna levenni, csak felhajtani és kitámasztani az ülés alatt lévő támasztóval
szeva!

jelen vagy?
Jóó estét! Suzuki interat Bicske!
Sziasztok ,

Ma lecseréltem a légszűrőt...ahogy mondtátok 6.5 volt a Full-Gas ban.......
HI. Gratula a géphez. Hol vetted?
Nana,én sokkal hülyébb vagyok!

Motorra 2 év gari van!
Már ha van,míg ki nem hozod a szalonból utána,meg már csak marad a nem rendeltetés szerű használat
24 hónap.

Csak még mindig ugyanaz a gondom vele, mint eddig: utcára nem legális....és mivel most éppen Ausztriába megyek, ahol nézik is ezt.....marad a Supercorsa. Igaz, csak olyan 3000 körül fog elmenni, de 2,8 mm középpel vettem, és ledobom róla, ha lekopott, nem várom meg a szövetet.....
tényleg, a motorra mennyi év gari van? Vagy ez kereskedőnként más?
Hát én hülye vagyok...
Nem számoltam, de ha utánagondolok, a vágott slick elment majdnem 6000-ret és még van benne. Úgy hogy volt benne legalább 4 kakucsringezés, alkalmanként legalább 50 kör a képen látható formában.
Sose csúsztam meg vele se utcán, se pályán. Mentem vele szakadó esőben és tűző napsütésben.
Le vagyok döbbenve a gumi teljesítménye láttán, mivel sose vártam ekkora élettartamot tőle, mivel szépen használva volt. Mindig biztonságban éreztem magam vele. Igaz esőben max 50-el mentem, de hülye aki többel megy akármilyen gummával.
Ha mutattok még1 hasonló paraméterekkel rendelkező utcai gumit ami ennyi mindent nyújt egyszerre, ráadásul ilyen áron, akkor minden tiszteletem a Tiétek. Meg 1 fagyi is
...egy kávéra mindig van idő


mennyire jól beszélsz,mintha magamat hallottam volna!

És ezt pofázom már 2 éve,mióta ilyennel járok!
Mert az akkor tényleg nem én voltam!

Én sukár,aranyos,kedves,segítőkész,odaadó,figyelmes,megbíz
ható,rendes,tiszta,épelméjű vagyok!
Valamit kihagytam akkor bocsi!


Részvétem
normálisabb forrást ettől? Dehogyis..marad a vágott slick, nem fogok mást venni a motorra.
Cimbi most dobta el a vasat kakucsringen, mert a gumi feladta: Conti sportattack, pedig nem szar gumma.
Haversrác meg nemrégen a hungaroringen szállt le a ZX10R-ről, sajna menet közben. Ott is a gumi adta fel. Pedig a kawákat elég jó utcai gumival szerelik nem olyan mint pl a gixxernél a Bt-014..
Úghogy nekem jöhet akármilyen utcai gumi, nem érdekel, kevés olyan gumma van utcára ami pályán is megállja a helyét. Vagyis van, de kurvadrága pénzért. Így meg olcsóért tudok venni olyan gummát amivel pályázhatok is, nem kell azon rosálnom hoghy mikor melegedik túl. Utcán úgyse lapolok, úgyhogy feleslegesnek tartom az 50-60 ezres gumikat, mivel az is ugyanúgy elkopik. Viszont pályán meg nem mindegy hogy meddig tapad biztonságosan a gumma..
ilyeneket csak az ember faterja mond

már akinek van

almádiba, de mielőtt lehordanál meló volt és qvára siettünk