Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


Hááát, akkor sosem tudja meg mennyivel jobb, mint az R1!
A szín hibátlan, van még egy fehér nálunk.
Hát lehet megkapja egy nagyon kicsit olyan 2 métert gurulhat vele
Jaja ABS-s...már csak ilyen volt....Nem jó az ABS?A szine sztem nagyon jóóóóóóóóóó
Ezt is megkapja majd a tesó?
Köszi mindenkinek!CSak még 1 hét vagy több mire mehetek vele.....
ABS-es?!
Szia kispohi!

Megjött az eszed és leszálltál a DRZ-ről?
Gratulálok, szééééép motoooot, jóóóó motooooor!
Légy üdvözölve!
Grat a vashoz!
Szia Abdul!

Nem, nem arról beszélek, hogy motorral előrementél! Azt beszéltük is, és így is volt normális, hogy motorral előbb felérsz.

A többi esetről beszéltem, mikor már gyalog sétáltunk.....
Üdv!Belépnék a GSR klánba ugyanis ma szóltak a szalonból hogy egy GSR boldog tulajdonosa vagyok !Üdv mindenkienk!
Szép jó estét! Ma én is eláztam...
Egy gurulást jó lenne már megszervezni, nekem csak a 26/27-ei hétvége jó leghamarabb - legalábbis nagyobb túrára, addig minden hétvégén esküvő...
Átnézhetnénk Szlovákiába, nagyon dícsérték az 577-es utat - de ezt még megnézem. Elvileg Bp-ről 400 km körül megúszható oda-vissza, és ebben már a 2/a rétsági része is benne lenne . Az 577-es pedig elvileg jobb, mint a Mátra... De nyitott vagyok mindenre, csak legyen sok-sok kanyar!
És Gino, bocs ha tegnap kicsit szétszórtak voltunk, dehát rajtam kívül mindenki autóval volt... lehet, hogy nem vagyunk ehhez hozzászokva. És talán megérted, hogy inkább vártam rátok, mint hogy autós tempóban haladjak a Dobogókői úton.
ment a válasz
a freemail-re ment, en meg el, majd szerdan leszek legkozelebb
elore is kocce a valaszt

tovabbi szep estet
Csüt dobom a mankót!Szóval utána már orvosilag sincs tiltva a mocc!
Hallom nyaralni voltál!
Más az ok....

Ide még nem jövődött semmi mél
miert, meg mindig olyan csontsovany vagy?

szevka Brador, irtam segitsegkeros mailt ippeg most
Jövőre....
Szia Jani
Hogy van a térded és mikor gurulunk végre?
Ez mindenkihez szólt
sutni barmikor barmit, csak erjek ra . kituno otlet, mar sokaknak volt, egyen nem voltam, de lehet csak en nem voltam figyelmes
Jössz te is és mutatod az utat!
Na!

Téged is lehet errefelé látni!?
Mizu?
A törpe nő mint a bolondgomba! Tudod,h bármikor jöhettek!
Gondolkodtam,h kéne csinálni 1 KLÁNOS sütögetést, csak már ....... nincs is klán,csak bohóckodás!
szeeevusz
szia!

altalaban a dregelypalanki elagazoig megyunk, eccer mentunk tovabb is (amikor nem jottel a csapattal) Syrus biztosan szivesen fogadja az otleteidet