Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mivan te kifordulós mobilbarát! nékem mán nem is válaszoló???
Remélem Te valami jó kis 4 hengeres környezetbarát IFA rendszámát fogod kihúzni!!!
Gondoltam fivérkém,hogy arra mostanában nem tettünk emlitést sem,nem hogy gurulást!Szép ezen környékek tájai!Nagyvárosokban kaja,pia!Szegeden meg másfélórás pihi! Mindenki húz egy kis cetlit indulás elött!A cetliben az elötte lévő rendszámtáblája lesz ráírva és azt nem előzheti meg!igy a túra végéig ugyan az lesz a sorrend!A felvezető húzza az utolsó cetlit!majd zippzár alakzatban gördülünk átlag 110es tempóval lak.ter.kívűl!Rendben? A Lacával jóban vagyok,csak soha sem beszélget velem,mindig csak telepatizál! Jó elfogadom az engedékenységedet,viszem a hátsókerekem,de akkor leszerelem a váltókaromat és a Hidi fog vontatni!
DoC!
Mi a helyzet papa? Mit szóót a Család a videóhóz!teljes tisztelettel köszöntöttelek rajta!mijé ilyen nagy a csend feléd a mai napon?táán csalódtál?igyekszem a lehető legkevesebbett irogatni,mert sok idő visszaolvasni a beirkálásaimat és nem akarom mások idejét rabolni!
A 6-os útra viszont be nem teszem a lábam!
Olyan nyomvályús, hogy az nem fehérembernek való!
Egy sima előzés is akrobata mutatvány...
Tesókám!
Az útvonal 5-ös!!
Fóleg mivel beszéltem a Lacával telefonon és Pécset Ő is beszavazta!!!
Mi ez nálatok??? Telepátia?
Egye fene, hozhatod a hátsó kereked! De több engedményre már ne számíts!!!
Te egy oly ember lennél,kinek vaskerekesének még a keze is streetfighteres.Ezért Rece elment egy helyre melynek neve pince.És ezen helyen telelegelte belsejét.
Szerinted ezért ment inkább a Rece borozgatni? .........mi vagyok én Motomumus?
Steve Brother!
Menek a GSRrel,csak lassabb lesz,ha nem lesz benne a hátsó kerék! különben is az új kormány tehet mindenről,egész úton veszekedtem vele,hogy miért húzza igy fel magát ha lenne pofája,megrúgnám mint Hidi nővérkém a lovát!Szerintem a következő útvonal mások egyeztetésvel legyen a következő:Pécs,Szeged,Békéscsaba,Debrecen,Kecskemét,Budapest! Szegeden mindenkit meghív a Docholiday egy ebédre a Rosevelle téren,majd csobbanunk és nyeregbe!mit szóltok?
Kifogás:Ilyen veszett egyedekkel mint Te nem szeretettel menne el eme nemes mehetnékre!
Rece!
Óvatosan azzal az ugrással,mert veszélyes dolog a motorozás...........
azt tudod,hogy a legközelebbi túrán már ott a helyed!nem tudsz olyan kifogást találni,ami kiment ez alól!
Hűűűűű, de nagyon vicces máma Rece apó!!!!
na én ugrok motorra mert van egy kis dolgom, majd holnap még benőzök hoops benézek
csak el
már csak egy oldal van hátra de az nem akar haladni (mert nem csinálom)
Hát tényleg nem vagyok itt túl sokat...
Szerencsére a motorozás az bővebben megy!!!
Oszt, ház leszigetelve???
na ja, elég homályosra sikerültek
te sem vagy itt túl sűrűn tesókám
Szeva Rece!
Régen láttalak már errefelé dicső lovag!
Szóval Tokaj+ borkóstoló?
Aztán a képek hol vannak a túráról???
Nem mered megmutatni azokat, mi???
Kykee Tesó!
Nem vagy te büntetésben, hogy Mini Rigával gyere!!!
Gyere te csak nyugodtan a szépséges GSR-eddel!!!
Elég lesz csak az utolsó 5 fokozatot kiszereltetned a váltóból a túra idejére!
Aztán máá mehetünk is!!!!
Szia Csajee!
Remélem a Szegedi túrára is eljövöl!jó volt mögötted száguldani,csak legközelebb lassabban! Persze,hogy JÓ a társaság,ezért GSR KLÁN!ebből már nem szállhatsz ki,akár milyen motorod van! ........és ne feledd GIN-CHIA!
halihó gsr tagok,
bár nem voltam veletek, gratulálok az első közös guruláshoz. a hozzászólásokból látom jól sikerült a buli.
én is tökéletesen érezetem magam a tokaji borkóstolóval egybekötött túrán.
hazafelé olyan viharba kerültünk, hogy ilyet már rég tapasztaltam, de ez is hozzátartozik a motorozás szépségeihez
üdv mindenkinek: a renitens
Steve tesó!
Ne bántsatok én szeretlek titeket meg a sebességet is
Gyakorlatilag az időpont megfelel és remélem az asszonykám is tud jönni végre!elég hülyén fogunk mutatni ketten egy Mini Rigával egy GSR konvojban Szeged felé! max 40km/h lejtőn! és kerekezgetés sem leszen igy nlegaláb kizártnak tartom az olykoronkénti enyhén magas sebességet az útállapot előzetes megtekintésére a csapat zökkenőmentes gurulása érdekében!mily önfeláldozó voltam most is!
Szevasz Tesókám!
Kövezés elhalasztva...
Valljuk be nem vagyunk tökéletesek, mint pl. a Laca!
Úgyhogy inkább nyilatkozzál a szegedi tervekről, időpontról!!!
Szép jó napot mindenkinek!
Örülök,hogy mindenki hazaért épségben!sajnos csak olvasni tudtam a hozzászólásokat,válaszolni nem,mert most lettem csak gépközelben!Az én véleményem az,hogy az elején kell mindent megbeszélni!ki hol helyezkedik és mennyi a legmagasabb sebesség lak.teren kivül!speckó értem a célzást!ezúton kérek elnézést attól,aki úgy érzi,hogy vele szemben ezt meg kell tennem! Ettől eltekintve azért jót hakni volt és ebből a gurulásból mindenki kimeregetheti a tapasztalatot a következő csapatásra!aki nem inge ne vegye magára!
jöhet a kövezés.....................
madárcsicsergős szép jó reggelt
Most nézem a naptárat, de szeptemberben csak a 23. szombati hétvége jó... úgy néz ki, hogy ezt ki kell hagynom, pedig Soltvadkert közel áll a szívemhez, minden nyáron ott töltöttem egy hetet a táborban a sulival!!!