Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

JA!
Aztán mikor jönnél ki a tóból a Greenpeacesek védőgyűrűt fonnának köréd és megpróbálnának visszalökdösni!!!
Ááááá, én bemászok a Fertő-tóba, kiönt......nem beszélve az irigy tekintetekről, amik csodás testemet pásztáznák......
Sajna nem érek rá.....
Phú tarka bébi...... de megimádnálak.......
Megérnél még egy hétig tartó haragot is! Vagy egy ajtócsapkodást!
Hi Klán Tagok!
Szombaton Sopronba + Fertő tóhoz motorozok. Akinek van kedve jöhet!
Indulás 8:00-kor a budaörsi AGIP kúttól.
Strandolás lehetséges!!!
Győrig az M1-esen megyek (megyünk).
........hagy-juk mostan a csajézást,gyere bamburgerezni,ugy is meleg van,majd este zity-zity-zity,forditom zuty-zuty-zuty oldalról zity-zuty-zity-zuty aztán putty!
De Te sem vagy akármi..
Látom, könnyítettél magadon, de azért már tovább ne vetkőzz. Ennyi elég lesz Kykeenek is
Amúgy szép vagy
Figyu Kykee,Tarkának is egyből melege lett.
.........igen igy már nekem is szimpatikussab ez a meleg!
Na,így már kényelmesebb...
Jó,visszamegyek, csak elötte egy kicsit levetkőzöm, mert nagy a meleg és úgy érzem,túlöltözött vagyok.
......tudom,van is belőle a múmiatikumomban 4db a felsősorban! dbja 1000ójró!de van még 1010es 2db,2010es 1db stb......!tehát egy 2110es árából 3.75db n80as jönne ki
téged???? soha De a barátok összetartanak!......és mész a Tarka tezsóhoz gyere vissza,hogy megint elmehess
dehogyis!mindennek le megy egyszer az ára Pl.a 2110es tudod az a nagydarab még talána legelső nokia.150,000volt azért mostmár n80at lehet venni.(vagy n91)de akár egy motort is már
Hiszen ez én vagyok! Ejnye Kykee,megígérted,hogy nem adsz ki..
.........na de ezért közel egy kilót kipöngetni?????
Egyébként tényleg sok a melóm és volt is megint egy 6310i full-doc-ló!meg 2db E820,d500,3100,6100,6610i javitáson,ezt közel egy órában kihozni nem rossz
köszi azt tudom hogy nem tud semmit de nagyon szép meg hogy a gombok érintésre működnek azis tök jó! na de elég volt az OFFból
elakadt!!!!!!!! ezért!!!! most volt nálam és küldtem hozzád!barátok közt ingázik azt mondta! Debórának hivják!
ez az a kép mikor elindul tőlem!!!!!!!!!!!!!!!!!nem tudom,hogy mi lesz veled,mert fáradt vagy
Mivan kíkee tesó?
elakadt a szavad? Vagy megint egy fuldokló noki@t mentesz meg???
NA meek melóni,később bekukk.Benzincső!
Te nem tudsz túllőni Bari!!!
Az estét még megláttyuk hogy alakul,neked is van dolgod meg nekem is.Azé jó vóna egyet talizni aha.
max holnap vagy után vagy.....
tudom és szívből sajnálom,hidd el! én azért nem cinkeskedem,mert akkor túl lövök és nem akarnék veled soha haragot! én is tegnap majdnem elvesztettem Szebasztyiánt(óriás tarisznyarák,de még kölök)!mentem haza és kiszáradva rohant felém a bejárati ajtónál,tiszta szöszösen!valahogy kiugrott az akváriumból!.....vagy itt járt a maffia és egy figyelmeztetés képpen csinálta! este meghivlak Hambira,de akkor szaggas magadnak egy óra pihit!
ez csak fél 5ig elegendő,mert nagyétkü vagyok!
Hát barátom két napja én sem alszom.8-23-ig meló tegnap is,hétfőn is meg lehet,h ma is.Tetejébe meg tegnap meghalt az egyik kutyánk is aki 9 évig velünk volt,de próbálok könnyed maradni,mert megmarhulok.
Z3!ez nem csere-bere,adok-kapok,viszek-lopok oldal!de azért még elnézik nekem a többiek hogy most válaszolok neked!érdekes egy teli az Eldzsi kágé nyolcszáz!nálam hamar elvitték,mert olcsó volnék!igaz tarka?aszt hiszem 22.000.-hufért adtam
csak vitzigeltem.új,91.000.-kártyafüggetlenül 1 év garival,de ennek már 3 hete!giccsfone!!!!!!!!!!!
fél év múlva kb 45.000.-huft ér majd,mert nem nagy pukkanás!