Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én rossz híredet!? csak fényezlek! mindenki azt hiszi a Nap süt,közben Te ragyogsz!
Direkt csinálod...................!most jössz! különben 7.5 óra lesz a táv ha nem jössz!
Ne keltsd rossz hírem a rendőrség körében tesóka!!!
Amúgy bammeg aug huszonakárhányadikán lesz a 3. TL tali,de jó volna úgy összehozni,hogy tuggyak veletek menni e!
Azért Steve...............
Üdv Badlac!csak ennyit irtam..................
Igaz háá!nem tetszetős 6020?kinek van cetlije??? sárga?
Szevasz Steve

Látom figyelsz a részletekre.
unalmas az M5ös,alig kanyarog!
Ez igy tutkó!ha jön a Tarka tesó is akkor mi előre rohanunk kontrollálni és biztositani nektek az utat! akkor igy talán meg lesz 8.5 óra alatt!de akkor hogyan megyünk veletek?na ezt hozzuk össze Tarka!nem tudom kinek volt Veszprém-Zala 56perc?! ....és én vagyok a spiler?
Gyorsítani viszont lehet, ha oda is meg vissza is az M5-öst használjuk.
????
Ez már csak akkor lesz rövidebb, ha Pécset is kihagyjuk belőle!
11 óra????
Kykee megcsinálja 8,5 óra alatt!
Igaz mobilbarát. A cetli felejtős!
Akkor mondom a tutit Tesókám!
Bp.-51-es út-Kalocsa-Baja-57-es út- Szederkény-Pécs-Mohács-55-ös út-Szeged-5-ös út-Kiskunfélegyháza-Kecskemét-Bp.
Táv 610 km.
Menetidő 11 óra.
Ennyi. Ebből már nincs mit kivenni!!!
Tudom, hogy a motorozás a lényeg, de ha 350-400 km-es lenne a túra, akkor lenne egy plusz óra beszélgetni (enni, inni).
És akkor végre talán Kykee sem csak jóban lenne Lacával, hanem beszélne is vele!
De maradhatunk a Bükki túra mellett is!lényeg,hogy menjünk szépen normálisan,még többen csatlakozva!
Múltkor említetted.
Honnan tudod?
A megszokott 500kmes szakaszt kellene összegurítani!hagyjuk ki Békéscsabit-Debit!De Szegednek benne kellene lennie!
Az igaz,mert Ő már 90-nél parázik!
Motorostársét,szigorúan kizárólag!K-IFA-kult régi csotrogányok nem lehetnek állandó folyvást az úton elöttem,hamar leelőzve,akárcsa TE!
Szevasz Tarka!
Ne kínozzuk mááá szegény Kykee tesót holmi IFA gépezettel!
Elég kínlódás lesz az neki ha 800 km-t kell végigmennie 110-el!!
kykeenek az ideális: Balatonalmádi-Veszprém-Kádártai autóspihenő-Veszprém-Balatonalmádi meki parkoló,vagy piazza kvzoo.
ez kiálló nélkül is 0,75 óra.
Szerintem a Békéscsaba - Debrecen részt kellene lecsípni belőle!
Ja-ja. kifordulós:
Tesókám!
Kérdezném hogy jó é ez az útvonal??? Nekem kissé brutálnak tűnik!!!
Bp.-Baja-Szekszárd-Pécs-Mohács-Békéscsaba-Debrecen- Szolnok-Bp.
Ez testvérek között is 878 km!
Pihenők és ebéd nélkül a menetidő 16 óra!!
Nem kéne valamit kihagyni belőle???
Csak kérdés!
Na,csak kapok!ilyen rossz volnék veszett,kifordulós,nemválaszolós?