Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Örömmel hallom hogy lenne igény Szeged környéki túrára, higyjétek el 7-800 km alatt nem is igazi az élmény!
Sok látnivaló mondjuk nincs erre (nagy büdös alföld...) de azért majd kitalálunk valamit Doc-kal! A jó kis halászlé-ebéd nem probléma, van néhány hely ahol garantáltan nagyon finomat kapnátok!
A dátum nekünk jó, előző hétvégén lesz Kunmadaras (Shox Extém Hétvége, tessék majd jönni! ) szóval nem ütik egymást.
Lehetne úgy csinálni, hogy elétek megyünk valameddig, és együtt lejövünk Szegedre, ahol kaja meg esetleg fürdés valamelyik strandon, aztán elgurulnánk Soltvadkertig, ahol szvsz az ország legjobb fagyija van, és egy-egy brutális méretű fagylaltkelyhet bedobnánk még az arcba! Hm?
Szevasz Abdul!
Augusztusban nekem is csak ez az egy hétvége jó.
Meglátjuk mit mondanak a többiek, aztán ha kell átrakjuk az időpontot szeptemberre.
Nekem az egész augusztus bukta túra szempontjából (két esküvő, egy leánybúcsú és egy ausztriai pihenés a hegyekben autóval )...
Augusztus 26.
Jvaslat a következő Klán túra időpontjának.
Lehet véleményezni!
P.P. addigra már nem is lesz olyan meleg, úgyhogy jöhet a halászlé!!!!

Persze csak ha a szegediek összekapják magukat!!!
Sziasztok!
Bár én voltam Szegeden többször is, de egy túra nem lenne rosssz!
A jó csípős halászléhez viszont kicsit hűvösebb idő kell, mert attól is lehet aztán izzadni, nem csak a melegtől!
Szevasz Lacus!
Valami Szeged környéki túrát kitalálhatnátok a Doc-al!
Ha van kedvetek??!!
Személy szerint én még soha nem voltam Szegeden, de még a környékén sem!
Viszont imádom a szegedi halászlét!!!
Vélemény???
Szeva Doc!
Na mindegy, inkább kétszer mint egyszer sem!
Felétek mi a helyzet???
Érdemes lenne arra túrázni?
Látványosságok, strand, őrzött árnyékos parkoló, meg ilyenek!!!
Van arrafelé?
Halidéj Steve!
Cseppet se szégyenkezz Steve tesó! Ivecoslaca a #4830-as hozzászólásával méltatta a lelkes szemlélődőt!
Szevasz Spiller Kykee Tesó!
Remélem nem vetted magadra az általam leírt negatívumokat!!!
Főleg mivel állandóan noszogatni kellett hogy mennnyéééé mááá, meg ne lassúúúzááá mááá!!!
Legközelebb bátran vedd fel a tempónkat!!!!
Egyénként pedig nincsen Klán, Kykee nélkül!
Na ez a lényeg Tesókám!!! Meg, hogy lesz még közös gurulás!!
Szevasz Laci77!
Látom a nagy topikolásban nem válaszolt neked senki!
Tehát, igen mi voltunk azok!
9 GSR, meg 6 egyéb (egyébbe tartozók nem megsértődni!!!!)
Kösz az elismerést!!
Neked is további jó motorozást!!!
Üdv
Steve
Szevasz Badlac!
Nahát, nem is tudtam, hogy már 21.-én is ott jártunk Tihanyban!!!
Szevasztok Klán Tagok!
Nem, egyáltalán nem keserű szájízzel mentem haza!!! Legfeljebb némileg fáradtan, de ezt a fajta fáradtságot szívesen vállalom máskor is!
Én is úgy gondolom, ahhoz képest, hogy első közös túránk volt nagyon jól sikerült!!!
Eddigi hozzászólásaitokból, nekem úgy tűnik meglehetős egyetértés van közöttünk a közös gurulások alapszabályait illetően.
Ennek nagyon örülök!!
Havonta, vagy kéthavonta egyszer ha összejövünk egy közös gurulásra, akkor a csapatszellem érdekében van akinek kicsit gyorsabban , és van akinek jóval lassabban kell motoroznia mint ahogy megszokta! Szerintem ezen az egy napon mindenkinek belefér, hogy kicsit másképp motorozzon mint egyébként.
A társaság tényleg nagyon jó, és rengeteg jó túraútvonalat lehet még kitalálni!!!

Szerintem meg tudjuk találni a módját, hogy mindenki maximálisan jól érezze magát a következő túrán! Kedves Hidi javasolta pl. hogy hatos csoportokban menjünk legközelebb. Nekem az a véleményem, hogy 15-20 motor simán tud egy konvojban haladni. Persze azt is el tudom képzelni, hogy lesznek akik igénylik a nagyobb tempót és akkor ők alakíthatnak külön csapatot, aztán a pihenőknél találkozunk. Vagy pl. egy szerpentines szakasz előtt megállunk és akik gyorsabb tempóban akarnak döntögetni azok előremennek. Tehát bármi lehet, csak beszéljük meg előre!!

A lényeg hogy közösen alakítsuk ki a saját szabályainkat, amiket aztán mindenki maradéktalanul be is tart!!!
Jó estét mindenkinek!

Abdul, sajnos nem De újabb képeket lehet megtekinteni itt a képeket Badlac készítette.
Szép jó estét mindenkinek! Végre én is hazaértem! Tegnap még én is vágtáztam Kykee-ék csapatával, hogy Tatáról visszatérjünk a Balatonhoz, ahol is csatlakoztam párom és barátnői baráti köréhez. (Ezúton köszönöm újra Kykee, hogy a házig mutattad az utat, annak ellenére, hogy Kitti már tuti nagyon várta a Barbie babát! )
A szombati gurulás és gyorsasági etap kiszívta minden erőmet, de megérte nagyon, jó móka volt, jó társasággal, jó motorokkal! Remélem egy hagyományt indított útjára a szervező társaság! Nagy nagy taps és köszönet illeti őket!
Estére annyi energiám maradt, hogy lezuhanyozzak - kedves barátnőm szerint soha nem voltam még ennyire büdös - és egy korsó sört megigyak, majd a nagy dínom-dánom közepette párom ölében elaludjak.
Steve az észrevételeid jogosak, szerintem mindenki követett el hibákat, legközelebbi alkalommal ezek már remélhetőleg nem fognak előfordulni. De remélem nem keserű szájízzel értél haza, mert hidd el - legalábbis így gondolom - mindenkinek elég kellemes élményként maradt meg a szombati nap és ez legfőképpen a te érdemed!
Tybee a képek jók én csak egyet hiányolok, nem sikerült a benzinkútnál lefotózni a mikrobuszban utazó négy félmeztelen nőt??? Senkinek??? Pedig integettek és még az ajtót is elhúzták...
Sziasztok!

A tegnap készült képeket megtekinthetitekitt
Teljesen egyett értek Steve hozzászólásával, a csapatban motorozás szigorú szabályokat követel tőlünk, a saját biztonságunk érdekében.
Életünk csak egy van vigyázzunk rá!!!!
Ez volt az első közös gurulásunk, és azt gondolom, hogy nem csak én voltam,az akinek ez volt az első sok motorból alló "konvoj"os motorozása. Számomra is furcsa volt, biztos én is követtem el hibákat amiket Steve felsorolt, de nem tudtuk, nem ismertük ezeket a szabályokat.
Most hogy ez le lett írva, és tudjuk, biztos hogy mindenki be fogja tartani, aki meg nem, az nem lesz kívánatos a közös gurulásokon.
A következő túrán oda figyelünk ezekre és nem lesz ilyen jellegű probléma!
Nagyszerű volt minden, és még egyszer kösz mindent mindenkinek!!!
Sziasztok!

Tegnap mi is éppségben hazaértünk este 11-re. Este sajnos nem bírtunk a fórumra nézni mert a nagy vihar volt itt és elment az internet és az áram is többször. Lacusékat még Gyál-ig kisértük onnan letértünk a 4-esre és rögtön tankoltam is. Fogyasztás 5,1 liter/100 a napot 761km-el zártam.
Köszönet mindenkinek ezért a csodás napért! Az étterem nagyon jó volt! A képeket majd feltöltöm.
Steve gondolataival egyetértek.

Mindenkinek további jó hétvégét és kellemes pihenést! Várjuk a következő gurulást!

Aki ebédel, annak jó étvagyat, én meg megyek kocogni!
Én is szeretlek.....

Bunkót írtam, de legalább őszinte vok!

De maximálisan egyetértek! Főleg a daliással.....
szép, okos, intelligens, humoros, vagány, izmos, daliás
Mi lehetett az a jelző? Mert én csak jót gondolok rólad!
Na tessék, csak kibújt a szög a zsákból. A jómúltkor írtad, hogy valahonnan hazafelé 2-essel is kezdődött a sebességmérőn a szám (biztos németországból a német autópályán ). Nos én eddig azt hittem, hogy az 200-at jelentett, de ez az eset rámutatott, hogy csak 20 volt az!
Végül is amikor 2-vel ment, akkor megvolt majdnem a 20 km/h-ás különbség, amikor biztonsággal előzni lehet, jól tetted, hogy 5-nél még nem előzted meg!
Lehet találgatni, a "létemre" elé milyen jelzőt írtam, amit kitöröltem, nehogy pp. magára vegye, hogy Ő tart annak...
A városi kisvonattal nem akartam kitolni.....nehéz elhinni, létemre figyelmes voltam, nem akartam az idilli város és Balcsi nézést brummogással elrontani.....
De betelt a pohár, mikor az addigi 5 km/h átlagsebességet leredukálta 2 km/h-vá.....akkor megkapták a brummogást!
Akkor is le voltunk maradva még tőletek is. Még jó, hogy azt a városi kisvonatot nem tudtad leelőzni (nem volt elég sebesség különbség????? ) és így legalább benneteket utolértünk. De a chopper ott szakadt le, mert nem tudta tartani a tempót, és nem találta meg a pihenőhelyet.
Én Tihany előtt szakadtam le, és csak találgatni tudtam, merre menjek......de meg lett oldva szerencsére.....