Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az komoly,de a GSR még komolyabb,pedig csak 600as és 4.ikben 207km/h,5.ikben 238km/h6.ikban 263km/h! De ne hangoztatsd mert a többiek letíltanak a KLÁN menetről!
Ezt vártad?gyemekded lélek! nem nagy szám,majd a 10000.ik nél mindenkit meghívhatsz pezsgőzni!
na jó ,de csak azért sikerült,mert a DoC,Tarka,ivecósLaca,meg én nagyban segítettünk ebben! persze a többiek is........
egyébként továbbra is a Mecsek szerpentinjeit ajánlom, ha erre vetődne a branch
ma pont mentem egy karikát az M9-en

mivel bejáratós a lom, ezért csak 210 volt a max

100-nál 4.-ben már merek fullgázt ráhúzni ... nem ugrik ki alólam
Szia Kykee!
Én megírtam a véleményem a 4913-as hozzászólásban.
Egyébként az a hétvége foglaltnak tűnik, de a mostani is foglalt volt, mégis elmentem.
Szóval még az sem kizárt, hogy ott leszek!
Ez nem hambi!!!!!!!!!!!!!!
-ez mouseshandwich
Üdv Szü..................öhhmmmmm....Petya!
Hogy vagy ma?akkor ezek szerint Te is letaglózott a munka&meleg?nálam ma itt volt mit csináljak,még Dody is tiszteletét tette a Shopomban és a telijét is összepofoztam!neked mi a véleményed a túrautvonalról,ha egyáltalán jönni fogsz a történtek után?
An-csa-j!
A hősnőt nem szeressem,csak a zacskós colát!de köszi a meghívást!ki dobott fel nálad? Le merem fogadni,hogy taraka művek volt!
Tarka kóma!
Esti bamburger sztornó,ki vagyok nyúlva,meg a Kittinek megigértem,hogy vele leszek!tegyük át holnapra,ha neked is megfelel!este menek rutinozni("hogyan kell konvojban lassan motorozni" a feladat neve)és utána gurulhatunk!sőt meg is hivlak egy bamburgerre!mit szósz?
Szia Lacus!
Nem Steve tehet eme elborúlt brutál útvonalról......má megint én vagyok a bűnbak
Felőlem menjük le Miskoltapolcára,csobogunk a barlangfürdőben,lazulunk&vakera,ebéd,fagyi,aztán gurulunk haza!ez hogy tetszik?Te lacus,mi van DoCkal? nem látom topicolni,nem üzent smsben,nem hívott a videó óta!az lehet a gond,hogy látta a videjót!?
Amúgy mindig öröm látni, hogy vannak akiket a napi monoton munkahelyi tortúra nem döngöl földbe, és szellemük szabadon szárnyal, miáltal képesek könnyed élcelődéssel feltölteni a formumot, amely mintegy szellemi felfrissülésként örömet okoz a megfáradt későn érkező embereknek
Nem szippantasz nálam egyet azzal a csodamasinával?
Én még fizetnék is....
Irigy vagy mi, mert nem téged hívtalak!
Nálad? Szippantás?
Max ezzel:


Kykee! Este egy szippantás???
Inkább hozzám gyere.
kykee! Este 1 hambi???
Bár lehet,hogy ma is sokáig melózom.
Na, izé: minimális foRgalom volt arrafelé, nem fogalom Sok hüje betű megzavar
Mit mondjak, a Szeged és Pécs közötti szakasz nem túl változatos, vagy érdekes Kb. egy hónapja voltunk arrafelé, jókat kanyarodtunk mikor már ott voltunk, de az út uncsi volt. Visszafelé kicsit jobben telt, mert a Szexárdot elkerülő új utakon mentünk, na azok nagyon faszányos minőségű vadi új utak, minimális fogalommal! A bolond tuningolt Hayabusások meg ZX10-esek kenték is 300-zal, én lemaradtam mint a borravaló
Aztán az új Duna hidon jöttünk át, és útbaejtettük Soltvadkertet Nem véletlen erőltetem, tényleg jó hely Annak idején az ETZ-s korszakban is már jártunk oda fagyizni, pedig azzal a 21 lóerővel kicsit szenvedősebb volt mint a mostani géppel
Egyébként szerintem túl sok lenne 1 napra a Steve által javasolt útvonal. Gurulni együtt jó, de kéne kicsit több idő beszélgetni/iszogatni/lazitani motorozás közben... Vagy nem?
meséld el mit szeretnél pécs és szeged között

járatos vagyok arrafelé
Badlac találtam egy kép rólad:
Akkora pofám van,hogy még egy bááána gerince sem akadna meg....
........................mint tenneked idezs tízsvírkém cinkbajnokság tavaji nyertese :Tarka
Te I.Q ninja,Pécsről Szegedre is van M5?