Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyszerűen vizes törlő papírt terítesz a sisak bogaras részére, és hagyod ázni 5-10 percig, utána meg letörlöd a dzsuvát.... ennyi
Sziasztok!

Doc! Hogy ajánlják a tisztítást? Vizben áztatás, aztán letörlés? Vagy Neked mi a spéci módzser?
Kykee!
Dezsókkám! Háddudod nagyon jól dzsillagom hogy mikó a de szagderületedbe vágó gommugácijós gécülékkel bazseváztunk aggó midis devékenykedtem én magam. Azellen úcsenem lehet gyúrni oszt utána a dzsávó nemi cervezgedik hanem a rogonság indézi negije tort. Értöd té mer van ott gógyi oszt én így ládom a megódását oszt csönd is van utána néma meg gussol is asszem az is aki meglett majdnem bízva oszt gotródik csendesedik.
ne csak z3nak válaszolj,nekem is plz habár nem hiszem h van rá megoldás
Dr.DoC!
légy üdvözölve tesóm!tegnap a hold teljes beállta elött kaptam egy nem egyenes hivást,miszerint az emberem meg akar veretni és fel fog jelenteni,hogy eltörött a bordája az ütésemtől!kezdek remegni! igazi uriember a viselkedése!
jössz segijteni!? de ha TE nem tudol,meg én sem akkor DR.Rece PETROCELLI szolgáltatásait veszem igénybe!
Doc! nem értettem félre, de mikor motoron ülsz egész nap, hálás dolog..... Hidd el .... Városban én se használom, szeretem hallani hogy üvölt a gép
Dr. és Doc Nem nyitunk egy rendelőt Hidivel közösen ha már mindannyian ledoktoráltunk valamiből
Jó ötlet, fejlesszük tovább, és sebességre és bogarakra ellenálló szaruhártya
Z3!
Szevasz!én Veszprémben dolgozom,nem a Dr.mobilnál!ez a saját fantázia nevem,igy becéznek már rég óta!ha még van rá gari,akkor nyugodtan vidd vissza!nekik ezt gariban meg kell csinálniuk!ha nem kapott külső behatást(VIZ,LEEJTÉS)akkor megcsinálják!ezeket külföldről hozzák be,azért német nyelvű a leírása!az nem para!a 64mbnek meg örülj!Ha a pannon kártyádat meg gond nélkül ette akkor már nem lehet semmi gond !üdv Kykee da Dr.mobil
Reet!
Félreérthettél valamit Nem azt írtam hogy nem csökkent zajt csak azt hogy nekem nincs rá szükségem Ha elolvasod pont azt írtam hogy aki csendesebbé szeretné tenni lehetősége van rá evvel a szettel
Szombaton én dolgozni megyek sajnos és nem az élvezeteket halmozni
plz olvass vissza és mondj nekem vmi okosságot köszi
Na mostan. Kérdés : Te ugyanúgy ülsz a motorodon 200 körüli tempóban mint mondjuk a városban vagy mondjuk inkább úgy mint egy szupersport gépen szokás? Mert ha az utóbbi akkor ez azt jelentené hogy unerversalis maximus az XR1000
Plexi gagyi? Karcolódó? Valszeg nyilas duma lehet a konkurenciától!
Én Spectra Silver Visort vettem hozzá és sem torzítása sem egy azaz egy darab karc nincs rajta!
Pedig már a bogarak közellensége vagyok az tuti Sőt már elcsaptam vele éjszakai pillangót is Na nem a guminélkülismindentszépszőkeherceg fajtából hanem csak egy paraszttenyérnyi szárnyasból de nyoma sincs.
Igaz nem csiszológéppel tisztítom hanem úgy ahogy javasolták és a módszer be is vált. kíméletes és alapos.
Igen,mindenkinek BALMENKÖZt!az agyam szüleménye eme szócska!
Eppen a nagyobb hatso legterelo miatt nem ajanlottak a GSR-re. Mivel az sportmotor ulespoziciohoz van kitalalava es ezt mar mashol is olvastam. De nem akarlak megteriteni, csak leirtam, hogy mit mondtak/olvastam errol. A haver sem azert vett Raid II-t, mert az olcsobb volt, mert sok kulonbseg nincs arban.

Nalam meg mar eleve elbukott a Shoei a napszemuveg hianya miatt, es raadasul az osszes motoros forumban anyazzak a Shoei-t az extra gagyi, nagyon karcolodo es eleg vekony de viszont draga plexi-jei miatt.
Mindenutt az a tema, hogy nem ertik, hogy egy ennyire jo sisaknak, hogy lehet ennyire szar minosegu plexije.

Nyilvan nem azt mondom, hogy rossz lenne az a sisak, csak azt, hogy pl. annak is van gyenge pontja (plexi), szoval nem fenekig tejfol ez a sisakvalasztas.

Lehet, hogy sebessegre kemenyedo fejbor lenne a megfelelo valasztas? :)
kykee!

Látom a dr.mobilnál dolgozol és azt szeretném kérdezni hogy,vettünk egy 6630at még 2005 októberben (BP-n a dr.mobilnál) és olyan karácsony tájékán észre vettem hogy a kijelző elvan csúszva balra és egy picit megvan csavarodva na szóval azon gondolkodom hogy visszaviszem,már elöbb visszaakartam csak mindig ellett halogatva hogy majd késöbb... .Szerinted megcsinálják?(Garancia még van rá)a másik meg az hogy német nyelvű használati úttmutatót adtak hozzá,Vodafonos előlap és doboz,mellesleg a dobozra az van ráírva hogy 32MB-s kártya van hozzá,de a csomagban 64es volt,és gond nélkül el van az én Pannon kártyámmal.
kösz de az már e616 nem hiszem h tudnak...az a baj h itthon nincs olyan box ami ezt meg tudná csinálni ha nem megoldható akkor10.000 Ft-ért (irányár)eladó(mindene működik,van hozzá doboz,autóstöltő,sima töltő,kibontatlan pótakksi,headset,usb kábel és cd). Deli György 06205863355
Itt is kérdezd meg hátha valaki tud segíteni

www.telefonguru.hu/keszulekek/...
Szerintem az IMEIre tiltott!nem kellene vele foglalkoznod ha bizonytalan a honnanléte!
Az IMEIt nem lehet ezeknél modositani,megnem érdemes!
Ezzel nem értek egyet, mivel aerodinamikára nagyon hasonló a két sisak, csak az XR1000 csendesebb és jobb a légellenállása, a hátsó légterelő miatt nem rángatja annyira a szél. Ja és a hátsó légterelőben, (ami van a raid II-n csak sokkal kissebb) van szellőző nyilás ahol a légterelő által okozott légörvény kifele húzza a sisakból a levegőt, tehát jobban szellőzik. Az biztos hogy a RAID II lényegesen olcsóbb, de az xr1000 annyival jobb is. Ugyan az a plexi van mind 3 sisakon is a raid II-ön az XR1000-en és a Spiriten, tehát szerintem mind1 melyik sisakot választod, és az is mind1 milyen motoron. Azt elhiszem hogy 250-én már nem mindegy, de szerintem nekünk mindennapi felhasználóknál azt kell figyelembe venni mi tetszik nekünk, a pénztárcánknak, és melyik kényelmes.
Haveromnak az IMET-ben egyaltalan nem ajanlottak a GSR-re az XR1000-es Shoei-t, aszontak, az nem ilyen ulespoziciohoz van kitalalva, es helyette Raid II-t ajanlottak. Haver megvette, 2-3 honapja hasznalja es elegedett vele.

De en maradtama Schubert J1-nel :) Ez jooo panoramas, es beepitett napszumeveg van benne :)
Szia! Az lenne a problémám hogy van 1 NEC E606 típusú telóm ami azt írja ki hogy default IMEI ,szal valszeg 1x kiütötték de elb@szták és a kérdésem,hogy meg lehetne e ezt bütykölni? előre is köszönöm
Hali Doc!

A zajcsökkentő szettel nincs igazad:

1. a zajcsökkentő része a bogárháló, ami ugye az álladat védi a széltől és természetesen a bogaraktól.
2. nagyon hasznos, igaz én is csak olyankor használom, mikor hosszabb útra megyek.Nagyon hatásosancsökkenti szélzajt, a gumi hangját az úton, és nem a motor hangját.

Ha jössz szombaton, oda adom, próbáld ki. Először én se hittem benne, de miutén kipróbáltam ....
Jóccaka mindenkinek!
jó éjt megyek szunyálni
ja ja ezek a pad alatti duppla csövek igen borsosak