Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Laca! Elkényezteted az asszonyt....
Gurulás, motrozás, az olyan találó kifejezés mint a SZUTYOKI!!!!!
Sziasztok!

Möggyüttem én is, napi száguldozás letudva, még két óra topic, két perc káma szutra, osztán döglés....
Nem tudtad? Yamahányás......
gugurás az micsidi?
Jó gugurást
Mentem gurulni,nem firnyákolok furmányosan értelmetlen karcolgatásra!
üdv nektek!Ancsa,Hidi,Gyöngyi,Doc,Laca,Steve,Tarka,Dody,Krisztián fz6...........szép napot!
ment
HUHH!okosabb lettem
ja, ráadásul azoka a hülye oroszok..............
A Kamasutr az keletről szivárgott nyugatra, ha nem tudnád.
Ma kaptam meg postán az újabb epizódot!te hányat olvastál és alkalmaztál?
küldd az emilre a gondolataidat ha feszit belülröl,gsr.klan@citromail.hu
akkor te biztosan azt is tudod, hogy hanyadik kibővített változatát adták ki idén ;))
még csak most jutott el hozzá a kama sutra?
huhh... inkább leírom egy papirra a gondolataim
Az egy hónapja volt, mindent megvettem rá gyárit amin egy kis karc is volt. Most teljesen újszerű. Még a doboz oldalára várom a csíkot, meg majd ősszel a doboz tetejét veszem meg.
Ennyit tud az ember!nagyon kevés lenne hozzá!gyenge szar amit nyom,poénnak szánva!
krisztianfz6!
Mizu a vasaddal? Gurul már saját abroncsán? Vagy nem jól emléxem hogy érte valami?
És mi jön szeptemberben, ezek mind semmik!!!!
He-he, fel ne húzd magad..." Hát veled még viccelni sem lehet??" (Pa-Dö- Dö)
Sza sárospataki betyár bevezetné az asszonyodat a kama sutra rejtelmeibe
Gyenge montirozás!Ha jobban megfigyeled látszik a rigás görbület az alföldi messzeség konturjában!
Miért mit akarnál te ott nálunk?!ledobod a garázsba a vasat és tovább állsz?kicsit erősen fogalmazol! vagy keresztbe állt a szálka a torkodban, ami a szemedet szúrja?!
Holnap élménybeszámolót tartok a della megszerzéséről! jó kitalációt kell elsütnie hogy ne pankrátorkodjam egy elhagyatott utcában vele!
A soxar közepette azért csak velem volt a Gábriel!tudta,hogy ezt nem hevertem volna ki,ha baja esik a GSRemnek!ezuton is köszönöm hogy vigyázott rá!de rá ki fog vigyázni mikor találkozom vele?az ismerősi körünk megegyezik és mélyen elitélték!sőt a 2 évvel ezelötti robogótörést sem fizette ki még az Ákosnak!csak hogy !én már beszéltem a főnőkével és garantálja a pénzt, ha ő nem hajlandó fizetni!