Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt látnád hogy még hol lesz ha Kykee elolvassa mit is írt néki kérdés gyanánt egy Yamahás
Hát erről beszélek kykeeval!!!!!
Oda indulnánk hambizni ugyanis a képek zirc-eplény között készültek,ha jól látom(bár az mont izé tábla kicsit bezavar)
most látom az adatlapodon Krisztián ,Te micsoda helyeken voltál... Tarka CSOMAGOLJ!!! Indulunk oda, ahol Krisztián volt!
Mostani időpont részemről nem elfogadható.még áldozom a munka oltárán leghamarabb 19:15-től ha ráérnék.
gondolom akkor már fürdetés alcsi stb....
És olyan nincs hogy Te nem vagy otthon csak az asszonyka?????
Menjünk mostanban Zircigova da bamburger!persze tehát /sze ha Te is ráéről!
Ollyan mint jóümagad legkisebb középső kisfiad!
Tiszta anyja,csak az anyja nem tiszta!
Akkor szaporázd a menni haza lépésidet.
Ma nem menni enni.Vigyázz a lányra aki kicsi.
Egyszer majdan mikor az ideje eljöve te és én meg pár harcos jóbarát elmenni ama fogadóba hol finomabbnál finomabb burgereket szolgálnak fel a megfáradt vasparipás vándoroknak!
áhh... ha majdan az unokák családfa építésbe kezdenek, csak feljönnek a sportmotor.hu-ra...
Halmozza a hibákat úgy tűnik nem lesz hosszú életű és az utolsó óráira sokáig emlékezne ha nem az utolsók lennének
A bukógomba és a jószerencse a szerviz segítségével megmentette az enyészettől ezt az életerős gépezetet de a lelki sebek ennél mélyebbek ..hogy ezt nem fogja fel és tovább rontja a túlélési esélyeit háááát azt mondom hulljon a fírgese csak azért előtte a dellát kivasalni belőle!!
Titta annnnya eme jányka!
Má mostan akarja hogy siessek hazailag,merten gyermekem is vár!már mint rám!
Nem balhé,az nem oké.A távbeszélőn mondjad mikor,hol.Mikortól pesztra?
tarka tezsó!
Az Detti asszonyom ma este megyen dologozoba!én vagyokol ma pesztra!de egy törpe tarka utat kilobizok izomból! akarsz vele balhé????
Biztos kölcsönmotorral indult útnak.
Amúgy én nem csodálkozom rajta.
Te!TE,Te,te,tE nem vagy barom! jó barom vagy!szeretem az állatokat,igy magamat is! aki ellopva eldobta a GSRemet az a barom! nem érkezett meg a dellával!
Vagy tortúra!
Jó kis túra lenne! Lenne kaja pia ...khmmm.. hogy megfáztam olimpia
De ha házhoz jön akkor most nem verném magam újabb költségekbe
nekem dobhtnád a benzint össze!fogadjunk hogy én el!
akkor napnak lemenésekor gépcsodák morajoltatása akár a cirki fogadó felé?
drágaaranfalatvagyol és a többiek is biztos már alig várják hogy elmotorozzam a pénzüket de nem erről szól ez most
majd azon a bizonyos napon amit egyeztettünk átbeszéljük eztetet
Mit szólnál hozzá ha a Gyöngyöst megjárnánk????baromi jó tura lenne!
1ccer van kép 1ccer nem van kép,hogyé van ez?
Este azé motorzunk,vagy gyöngyi testét csodálod?
Még én vagyok a barom mi?!
Gyöngyike!
Hova lett a kép rólad az igazolványodból?!ha lecseréled valamilyen egészalakos aktra,akkor nem baj,hogy most nincs semmi rólad!de ezt pótolnod kell!
biztos mások is megcsodálnának!én már láttalak az éjjcaka mezitelenül!de a fiuk nem!!!
Ha megint elmész,akkor elmehetsz!