Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

..............................és ha összedobjuk Naked a benyóra valót!mindenkim egy 500ast?akkor tudol közösben gurguligázni velük!én ilyen felkérésre,igy még 2000et is legurulnék!
............................................................. ........szörcsöltem,de qrvára semmi van!
miii?mélemben nem találtam vala náting!
szörcsingelek!
szörcs.........szörcs..........szörc s........
barom!
kykee tsávóó, há a méledrűű beszílek, amire elkűdtem neked aztata oktató fílmet
imádlak Kedves!
Tudtam,hogy rendes vagy és számithatok rád!és az este is szép volt!ha gondolod elmehetsz DoChoz!
késöbb érek haza,addig Doc karbantart!jó igy neked?
Gyere és majd itt elmész
Sajnos most arra a laza 1000km-re nem tudok vállalkozni ahogyan azt fájó szívvel előzetesen jeleztem is már..
Idén a fletó csomag upgrade ami nékem jut..
Hát fiúk, döntésképtelen vagyok. Maradjak, menjek???
Ama magsztossabban lesz kettönk öröme eme nagy találkopzásnál!sok alvadás sokkal kipihentebb lélek!
különben is szatur napján GSR klán lovagok vágtája,amin TEnmagad is jelen leszel! ugye?????????????????????????????????????????????????? ??????????????????????????????????????
Kykee!
A turnén készült képek közt nincs olyan ami a horzsolt oldalát lenne hivatott bemutatni a gépednek?
Gyere csak ha már így ráuntál Kykee lakra hisz ha helyes az info már tőle írsz
Nálam nem lesz annyi munka csak orális és akrobatikai programok
Kykee, reggel megígértem neked, hogy kitakarítok. Mindennel kész vagyok. Már csak rád várok
Kykee KoKoma!
Ceasar kit nemzettek Ógusztusznak snowday ján sex naptya előtti déjen búgyet visitor csak a Tisza riversideon? Addig még sok alvadás leszen vazze.
Enny meló azért nincs nálam? miben fáradtál el?
Gyöngyöm!
Ha már nálam vagy akkor légyszi elöbb csinálj rendet,moss fel,mosogass,pucoldd ki csilli-villirea pecót aztán topicolj!de ezt már emlitettem neked reggel az ágyban!
Ha neked megfelel, máris indulok, már elegem van a munkából, meg mindenből .
Nálam van mán otthon!onnan üzent!
Darling Gyöngyeyem!
Noszmán nem e péntek vala ama az nap teljében?éppen hold teljének utolsó hava utáni 5.ik nap azantolján mán satur nap!igyen osztan TEnmagad vala elszámoltan olybát!szombatista nem volnék vala,de Holinap aztan koma nekem!
Halidéj Pearl!
Mikor is költözöl?
Sziasztok!!
Gergelius naptára szerinte azÚr sevenenik havibajának XXI diki napján a 2ezersexelős évében a naptya a az a bizonyos az frájdéjre hullik még Szegedében is Nomostakkó tezsvír az má weekend mer engömet melóhelyt szívatnak farbaszájba hogyaszongyák a hétnek közen aptya mégaz mondik ők vala. Szóval té nem szombatista vagyol?
Oztán nagytsóka milyen oktató filmet kaptam e megen én he?