Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

!Steve?nem dereng ki az! bocsi,ha felkavartalak! de én is elövigyázatos vagyok és jó ha az ember tudja kivel topicolja össze magát!
Doc!
Nem szeretnék senkit nyilvánosan fikázni (hátha kivétel vagyok ), magánba bárkinek megírom a cég nevét.
A szőkeséged ellenére ily későn is remekül vág az agyad!
Jó éjt kedves, fölényes panizzi!
Azt a kedvezményt amit felsoroltál a szalon adta hogy náluk vedd a motort
A tréninget meg a Magyar SUZUKI ZRT. adja.
Hornetnek?89-90km/h!de nem egyesben!
Igen, nem ez a nevem, Te Steve-től tudod, ugye? (mert neki elárultam az igazi nevem)
Az ok: 2000 környékén egy fórumon megadtam nevem meg egyéb elérhetőségem, és igen csúnyán visszaéltek vele, nagyon-nagyon kellemetlen ügy volt. Azóta ezeket az infókat amíg lehet nem adom ki.
Elvileg a fizetős tanfolyam is szállással, és kajával van együtt... de miért nem őket kérdezed meg , igaz akkor nem lenne miről chatelnünk
szép álmokat all
Lassan megérdemlik hogy megnevezd őket hogy lehetőleg elkerüljük a cégüket
Nekünk ilyenről nem is beszéltek!mi ruhát kaptunk 100.000.-huf értékben!ezt még március végén igy reklámozták!vagy a jogsit teheted le! én egyiket sem kértem,csak idomot bukótuskót,pici rendszámtáblatartót,kesztyüt,átirást,olajcserét,20%kedvezmény t!meg is adták!ez a NIVÓ & J.F.F
Robogóról átültem egy GSRre!korrekt!
Akkor próbálom megvilágítani
Magát a tréninget a SUZUKI állja. Mivel nem a ring mellett lakom így ha csak a letétet és a szállás kaja benzin pia kell perkálni akkor az most sajnos nem megy zsebből. De egy-két nap és jobban előre látok így ha megkérdi mikorra írjon be lehet tudok válaszolni.
Megnéztem, elméletileg nekem járna, de egy szót se szóltak róla a kereskedésben. Igaz, nagy vitáim vannak velük folyamatosan azóta is, úgyhogy bárcsak ez lenne a legkisebb bajom velük. Ma is sikerült mérgelődnőm, mert szinte nincs olyan, amit ne szúrtak volna el.
Majd megpróbálok valahol máshol érdeklődni.
Mondjuk egy kicsit macera, ha szabit is ki kell venni. Mindegy, azért nagyon rám férne egy ilyen tréning, mert saját motorral közúton nem merek túl sokat kísérletezni.
nem rossz ...

havi 1000 kili

mi a vége a hornetnek ??
1989-91-ig ki emlékszik arra már... , most áprilistól ca. 2800 km-t.
INCOGNITÓBAN
A P.P az nem P.P!icognitóban van más néven chatel!
Az alkalmazottak már megvannak!nemsokára le is tesztelem őket,mert én preciz vagyok munka terén!
Te sem maradhatsz ki?le kell jönnöd almádiba!vagy szólunk a Lacának!biztos segitene levinni Szegedre 10 raklap tenyészkú**át!fel is áldozza magát mert sztahanovista!
Halidéj PP!
A kereskedő információja szerint az akció időtartama alatt a hivatalos márkakereskedésekben vásárolt géphez jár ez a bónusz.
Remélhetőleg ezt a tanfolyamok vezetője is így tudja
Lehet, hogy én nem értem tisztán ..., ha ajándékba jár , akkor minek akarsz szilárdabb lenni annyagilag, és miért nem hívod fel őket azért, hogy akkor ez naked mennyibe is fog kerülni valóvában. Tudtommal a a Hungaroring Motorsport iskola keretein belül ca. 200.000.- Ft ( 100.000.- Ft a kaució), bár ezt nem tudom pontosan.
Alárendeled magad a Napsugárnak?akkor vigyél naptejet,mert megéghetsz!
-nem az a fontos,hogy ki mit mondd,hanem,hogy TE mit csinálsz!Kykee aranyköpései: 2006.07.03 23:27
Rendicsek! Én kitalálom a részletek Te meg szervezed az alkalmazottakat!
A bank ráér még mert valszeg először az adósságok és a hedonista életmód úgy is felemésztene mindent!
Sziasztok!
Doc!
Tényleg jár tréning a GSR600-hoz? Vagy nem mindenkinek? És mik a járulékos költségek?
akkor mennyit tekertél már le kb. ?

egyébként bölcs dolog
Aha. Valami ilyesmi az is amit a Szabó Attila vezette csapat is oktat HMI fedőnéven.
Ha anyagilag kicsit szilárdabb lennék fel is hívnám mert a GSR600 vételével vezetéstechnikai tanfolyam jár ajándékba amit igénybe is szeretnék venni. Csak ha időpontot kellene egyeztessek ugyibár akkor nem ártana tudnom előre mikor is engedhetem meg magamnak a járulékos költségeket..