Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na, most leromboltad a képet magadról!

Hát ilyet, fogyókúra.......100 Angelina Jolie sem tudna rávenni! Még egyszerre sem! Hát akkor minek élek?
De jól hangzik!és mikor gond van az még ügyvédre is karcsú!már pedig tuti dölés van elöbb utóbb!
Aztán meg foghatod a fejed,meg a beszélőn nézz a kölköd szemébe,mikor amúgy se érti,hol az apa!
Nekem is volt már ilyen-olyan ajánlat 2 évvel ezelött és láttam is,hogy hogy jön föl a Haverom a Wartburgos melós filingből!
A6os,sielés 3 hetente,csúcsmobilok cseréje 3 havonta,lakás,jeggyűrű(NEM GAGYI)!most meg néz elébe egy 8asnak!és mi marad mikor kijön!senki és semmi várja majd 40 évesen!onnan még nehezebb lesz elindúlni!ha bele megyek akkor,most nem irogatnék itt neked/nektek és GSRem sem lenne!na hogy döntessz!kezeld bizalmasan amit itt leirtam!
Kaja!???????
minden bajom van,mert le akarom adni a fölösleget a hasamról, és most nem eszem azt,amit akarok és annyit,amennyit akarok!vissza állitom a heti 5 edzést is,mint rég!egy hónap és megint a régi lesz minden!de imádok flamózni is!jó csiripöri,oldalas,rántott husi,hamburger(NO MEKIS),hot-dog,stb!
NEHÉZ ÜGY!
Teljesen igazat adok neked, de! Akkor marha nehéz megállni, mikor viszel kólát a ......-ba, és azt mondja az áruátvevő: két lap kóla marad fenn, a göngyi fele okosba. Namármost két perc alatt semmi munkával kerestél kétkilót.....ezt nehéz megállni.
Szerintem igen jól tetted!Nem az elején jön a krakh!hagyják jól kibontakoztatni és a végén jó sok gyümölcsöt szednek le a fáról!se ház,se semmi,csak a balhé és sok csalódottság!neked ott van a 2 lurkó!ne a lóvé tartson egybe hanem ők!bentről nehezen tudnád nevelni őket!ha egyedül csinálnád még azt mondom talán!magadat csak nem hajitod be a ganéba!de egyedül ilyet meg nehéz csinálni!
ne is foglalkozz ezzel a gondolattal!nem akartam okoskodni,csak jött belőlem mert már láttam a közelemben egy-két ilyen hasalást! étvágytalanság=szabadság!
Ne viccelj! Az a huszas az én kajám! Hát hol akkor hol van még a benyára való?
Fére érteni?nosza semmit se! szeretnék gurulni veletek 8.án!lóvé! van most fizetni valóm bőven! a hónap eleje erről szól!akár csak nálad!azt egy 20asból nem úszom meg!
Gondolom!
A Kykeenek hogy a Pi***ba emelkedik fel az eleje?megkérdezzem tőle?ilyen gondolattokkal vagy belül elhalmozva miattam!?jól oda lehetsz?!segithetek? beszéljünk róla?
megyünk hozzád behányni! aztán Rece apót lekörözzük berúgva is!
Te nem jössz!? pedig nálad lesz a buli!
ezt jól írtad, kykee! Ismerek én is egy pár meggazdagodott tagot, aki egy év alatt "sofőrfizetésből" felhúzott egy házat Budapest egyik kertvárosában! Én kimaradtam belőle, a fene tudja, jól tettem-e?
Aztán nem ám félreérteni!

Amúgy mi a pálya? Jössz nyócadikán?
DOC!
"Ne lépj a fűre,inkább gyere be"!
Hát hallottam ezt-azt!nem a kirakattal van ott a gond!nem is a boltal!a raktár!ott zajlik az élet!igy okosan cselekedsz!nem is szabad egyből nagy lábon élni! tuti bukta!
AHHH!Sony?ilyeneket én is árulok,csak mögötte van az ERiCSSON felirat!
Csáresz gurigáresz!

Hát már hogy a fenébe ne foglalkoznék veled, kykee???

Egész nap Te jársz a fejemben.....
Laca!
velem már nem is vakerászól,ha fent látsz a topicon!na ez szép,egy márkatárstól mondhatom! monológban hagysz nyugodni,s közben meg jól kiröhögsz,hogy ez a barom meg,hogy eldiskurál magával!?
Ha más nem lesz beokádunk nálam!túl vagyok jó pár ilyen bulin!az én szülinapom volt a legrókásabb,és pont én a házigazda teljesitettem a legjobb "kört"!
Ki beszél itt haragról!mi van mindenki félre ért mindent egy kis verseny miatt!? Skrizofén paranoia!Rece ott,ott a hátad mögött!nekem nem jár a szám Rece apó!vagy már nincs barátság? csak kökemény márka harc!?GSR vs FZ6N!mindegy csak menjünk má"!
na én léptem forrászhoz, most aztán megszépülök ám
tsá mindenkinek
majd csak te
Kapunk mi a pofánkra.......
legalább nem kell nőért küldeni
Várjál, az utcán meg ott az asszony.....
semmi baj laca, akkor majd az utcán csináljuk a bulit ok?
te is jösz pályázni a kykee mellé? jöhettek még egy páran, várlak titeket szeretettel
Megbeszéljük!

Egy-két prob. van, a legnagyobb, hogy az anyóst-apóst-kissógórnőt kéni kiebrudalni a saját házukból.....

De egy GSR-s mindent megold!
Hali!

Na ez az, versenyszellem van benned, ha már a motorodban nincs teljesítmény....
laca, nagyon lapítasz a kertedben tartandó közös hányásról
mi már eldöntöttük, hogy megyünk hozzád, csak szólj otthon, hogy egy kis hangzavar várható