Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És nagy a rumli nálad??
puszi Gyöngyi!
dehogy kérem én ingyen! sexuális juttatást kapsz cserébe!
Na, jól van fiúk. De nem ingyen takarítok! Forest, te sem vagy elfelejtve.
Tarka!
Ötlentkén mondom,ha jön a Gyöngyi akkor egy hétig nálad,egy hétig nálam lenne!hogy tetszik?
nem unjuk meg soha,neki is változatosabb lenne és milyen boldog lesz hogy 2 férfi kényezteti!
ilyen ajánlat csak ritkán adódik az életben!
Megvolt a temetés!
Imádok porszivózni!akkor én nyertem?????költözhetsz!
És rólam megfeledkeztél? Ha hazamegyek elvinnélek egy karikára!
Tarka, már csak vasárnap tudok menni. Remélem akkor is jó lesz
nálunk a fürdőt kéne kicsempézni!
mikor jössz?
Nem bánom, mindenkihez odaköltözök, rendberakom a kérót, és jövök haza
Szia Gyöngyi

Hát, ha lehet, akkor én is beszállnék a versenybe. Mosok, főzök, takarítok.
Ideköltözöl, és a többit meglátjuk.
Holnap is dolgozom. Meg kell keresnem az eltartásomra való pénzt Kutyából nem lesz szalonna, sem pörkölt
Jó kis pörkölt lesz belőle
Holnap is dolgozol? Na nem baj mire ideérsz jól kialszom magam legalább
ja? röfike a vérpincsi!
Hülye


Egyik fiatal (20 éves) manager csajnak születésnapja közelgett. Édesanyjával élt együtt, ezért a kollégák a mama bevonásával megrendeztek a meglepetés party-t. Mindenki bement a lány szobájába, ajándékok, lufik, torta stb. kikészítve. Lakás bezárva, villany leoltva. Érkezik az ünnepelt. Már az előszobából hívogatja
Fifi nevű kis ölebét. Fifike nem kerülhet elő, mert őt a társaság ""foglyul ejtette"" a leány szobájában. Managerünk csak hívogatja: Fifike, Fifike! A szobában hallani, hogy a csajszi járkál a lakásban. Konyhából a fürd őbe, majd csobogás, ismét konyha, és újra keresi kutyusát. Fifike, Fifike! Egyszer csak benyit a sötét szobájába - közben folyamatos Fifikézés -, felkapcsolja a villanyt. Megdöbbenés. Managerünk ott áll az ajtóban anyaszült meztelen és combja, szemérem tájéka jó vastagon Nutella krémmel van bekenve .
Tarka Nekem nincs ilyen bamba kutyám
Nem, hanem Röfikének. Az adatlapomon megnézheted
Rá gondoltál?
de ugye nem fifikének hívják! :o))
Jól van, hozzádköltözök. Holnap 2kor végzek munkában, utána indulok. De viszem a palotapincsit is
Gyöngyiiii!!!
Ha így sem tudsz dönteni akkor minek még egy lehetőség?
Döntök én helyetted Hozzám!
Meg a nőknek készült energiaitalnak!
Akkora sikere lesz,mint a magyaros milk@ csokinak