Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindent én találjak ki a közös üzletünkben? gondold ki az éjszaka alatt!ugyis ilyenkor erősek az agyi tevékenységünk,nekünk férfiaknak,csak reggel nem tudjuk felszinre hozzni! tehát amig alszol közben ird le,mit álmodsz és reggel már azon gondolkohatunk,hogy melyik bankba tegyük azt a rengeteg zsozsót,amit ezzel keresünk majd!persze ,hogy leadózva!
Milyen szintek vannak szerinted?
Szerintem kevés ember van aki ne tudna eggyel feljebb lépni , s nem csak az a kérdés, hogy mennyit motorozol/-tál, hanem az is hogy HOGYAN - de nem akarok én itt bölcsebb lenni a bölcsnél .
Mit jelentene nálad az a XXI. századi plusz? Mert azért mindent nem próbálnék ki!
A lényege az, hogy Aprilia RS 125-ös pályára idomozott gépekkel próbálod elérni a lehető legmagasabb kanyarsebességeket, és egy könnyűsége és kezelhetősége folytán barátságos géppel lerakod a pályamotorozás vezetéstechnikai alapjait.
Három nap - 99.900.- Ft. További felvilágosítás - hungaroring.hu - HUMOK
Rendben Dody!vidd!neked ma ingyen van,mert ma tartod a házassági évfordulód! egy igazi férj ilyennel ünnepli! nem igaz? ez az én ajándékom!a keresztapák igy ajándékoznak!ezennel Don KYKEE,ha lehet kérnem!
milyen szinten ?

eddig még nem motoroztál ?
Meg fogsz lepődni : meg szeretnék tanulni motorozni .
Aprilia suli? Ott milyen géppel és mit gyakorolsz, gyakoroltatnak? Mibe fáj és miből áll ez a tanfolyam?
Különben a kis gixer nem kevésbé kezes alacsony fordulaton mint a Hondád
Jó mi?én má unom!nesze vidd,aztán használdd sálnak!
Miért,ilyen már van!nemá! akkor reformáljuk a dolgot és vigyünk bele egy kis 21.századot!akkor nyert ügyünk van!és dőlhet a lé!
és milyen okból kifolyólag kell ez neked ?
Nem , én betartom szépen a szolgálati utat , az aprilia sulival kezdem , meg folytatom , és ha elég érettnek érzem magam akkor jöhetnek majd a gixerek!
Szabó Attiláéknál voltál? Illetve egyáltalán tanfolyam? Na de mit találgatok itt össze-vissza mikor csak kérdeznem kell hogy megtudjam
Mesélj csak kedves szőke
...nézelődtem , hallgatóztam , megpróbáltam követni az instrukciókat, tudod - ez rengeteg agymunkát kíván, pláne egy szőkétől!
Pont azért hisz akkor elvileg kicsi a lebukás veszélyességi faktora!
Mit csináltál a ringen? Amiben még el is fáradtál
Azt már csak Te tudod miért azt választottad
Szia Doc!
Hunyorognék én a csillagok alatt , de most érkeztem haza hullafáradtan a H.ringről és a kedvesem is messze van .
nincs titok

de perpill nem tudom

bizonyíték nincs, csak ígéret
miért pont 750-es ?
Sajnos igazad van!

Viszont a Te motorod mikorra várható? Jó, jó tudom titok itt minden körülötted, azért valami kis információ morzsát sem adsz?
Panizzi!
Mikor lesz meg a 750-es gixered?
ugye, a sok motorozás ...

(most csak irigykedek )
Többnyire dolgoztam, meg motoroztam ... Most tök jó azidőjárás, ilyen maradhatna sokáig !
Nem, nem, pihenőben van, az idei idényre a pej csődör lett szánva, de sajnos nemigen van időm...
Ugyan Kykee !

Legyél nagyvonalú !
Más téma is fontos !

Na meg elment a nagy "Bölcs Napsugár"! nyaralni szeretném e felszabadult nyugalmat kihasználni !

Akkor rendicsek és Hajrá Magyarország !!!