Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Badlac!a imei-t a gsm számomra küldd el a számomra!
Ha lenne még 3kivánság akkor a Dévényi Tibi bácsit megkérném hogy egy rendörnő büntessen meg jól bebilincselve kukoricán térdepelve! Ettől még rendőrhölgyek jelentkezését várom!
Tök igazad van!látszik hogy barátok vagyunk!egy a szájiz szerint vakerunk!szerintem ha amotorom meg a te verklid is egy azon tipus lenne akkor még ez a pici rivalizálás is megszűnne!nyáron azért nyavajgunk,hogy milyen meleg van(már ha van),télen meg hogy milyen hideg van(már ha van)!
Apropó!hozzászoktam a hidegvizes tusoláshoz!tök király!egy idő után olyan,mintha meleg lenne! legalább kevesebbet kávézom4mire találkozunk,már leszokok és akkor nem kell hogy meghivj!csak sörre!
segítsek Rece?
na jóccakát, üdvözlöm a délutános és az éjszakás topic "dolgozókat", én léptem a pedálra, ismét elszigetelem magam.
kykee ne hívj mert megyek föl az állásra
jó nagy gumibottal
ja, női motoros rendőrt mi??
Mi az imei?este küldök egy másik locker kódot!azt majd visznek minket a yardok! ha lehet kérnem akkor motorost kérek!
hát igen erre már én is gondoltam, hogy mi a franc lesz télen, de én már tudom előre.
mindenki azon fog nyavajogni januárig, hogy milyen szar, hogy tél van, februárban indulnak a nyavajgások arról, hogy már hogy várjuk a tavaszt, márciustól május közepéig pedig arról szólnak a hírek, hogy mennyire viszket már a seggünk de szar az idő, aztán meg jön az, hogy én most szigetelek, én most festek stb.stb és ezért nincs időm motorozni (meg persze a gsr robogóval nem is lehet ), plusz az örök téma, hogy MOST nincs pénzem. hát majd csak olvasd ezt vissza egy év múlva
Igyexem ezt az oldalt tele irni!owen write monologe mode!
még mindig függőnek jelzi a telefonom
Semmi féle sms nem érkezett töled,Laca ! hantaboy!
TE RECE!Ilyen régi topictag vagy 9884?!gratula ezért nem halad a burkolás!Hallom hogy már 2 éve küzdessz vele!mindig csak a topic!már én is kezdek függővé válni mint a Laca!
Nyári hónapokban motorozás és topic!akkor mi lesz télen!nem baj majd az elvonón jókat beszélgetünk!
Most én is megdicsérlek!de akkor a bal alsó sarokban fel kell tüntetni a piros kört 50es számmal!ne akard a dicséretem!én mindig jó voltam hozzád és az is maradok,tehát el állnék a dicséretcsomaggal!
majd máskor,másnak,máshol! De van cirkumbenizációs szókincsraktáram,ha kell szivesen adok belőle!
103417?Ez olyan mit egy BV szám!
Te, tetetetete.....................
Az tőlem dícséret, vagy nem ösmersz még eléggé???????????
Mindenki elött leállatoztál! Hizelgő!
Pont ezt beszéltük a DoCkal!
Na jó,azt hiszem addig maradok,mig el nem indulok és addig megyek mig oda nem érek!feltéve ha felbirok állni!mert, akkor iszom még egy sört,ha nem,akkor haza megyek!
Én tiszteletlen?
Fejtsd ki bővebben légyszi, mert Isten"biz nem értem.....
Már hogy a fenébe ne mennék?
irtam neked egy sms-t de nem akar elmenni, még mindig függőben van
Antigazdag vagyok!22re gyülemlitem a zsozsót!
Elég fostalicska volt az idő errefele!olyan volt mint a Világok Harca cimű filmben a viharjelenet!tök látványos volt,csak a lányom félt!nekem tetszett!
Megint én vagyok csak ilyen jóindulatú,hogy én segitettem volna a barátomon!fene azt a nyilas pofámat!
Csak Semmi buziskodást,mert a köcsögölést azt nem szeretem!
vagy megint elbeszélünk egymás mellett?!
Jövő szombaton ki jön Kunmadarasra?