Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó estét Neked is!

Ne is mondd!

Én havi félmilliót tankolok el.......

Mikor kezdtem a fuvarozást, 150-170 ft volt egy liter, ugyanilyen fuvardíjaknál.
jóestét minden kedves chatelőnek

kellemes benzináraknak nézhetünk elébe
Csatlakozom kykee testvéremhez, tőlem is minden jót! Azért az ötven évvel vitatkozok, mégegyszer ennyit szívni....... nem?
Szevasztok rusnya népség, megjött Laca, a szépség!

Én csajozok mi? És akkor Ti (kykee, Doc) mit csináltok? Mert én csak magas szinten udvarolok, semmi hátsó szándék (én hülye ), erre Ti gruppent beszéltek meg! Ejnye-bejnye
Kykee!
Nem is olyan rossz saját magának írogatni az ember fiának.. Kezdek rákapni az ízére!
Fel is vettem gyorsan egy titkárnőt és ha hibát találtok akkor kéretik őt b@szgatni innentől és nem személy szerint engem!
Itt látszik hogy én nem akarom szaporítani a betűk feleslegesen!
Vagy csak eccerűjen nem tudok írni
Kykee!
Ne aggódj! Most hogy a jányok nyaralásznak és nem topicskolnak van esélyed Laca ellen! De igazán akkor van ha valami jó bögyös nicken regisztrázol és akkor nem csak magaddal tudsz csetelni sem! S mikor majd bevallod hozzácsapjuk azt is a hozzászólásaid számához.
Bár veszélyes stratégia mert Laca is belelendülhet de te megoldod már ezt.
Melyik a kakukktojás? háromsz,háromszr,háromszr! meg van: a háromsz! mit nyertem?
az véletlen volt az véletlen volt az véletlen volt! lehet,hogy tönkre tettem a topicot a beirásaimmal? ráklikkeltem és nem ment el,és még 2szer! Bocsi mindenkitől!
Így azért van esélyed hogy mindent háromsz írsz háromszr írsz háromszr írsz
De a Lacát,még mindig nem tudom leirni topicba!
De a Lacát,még mindig nem tudom leirni topicba!
De a Lacát,még mindig nem tudom leirni topicba!
Aztán,majd regisztrálok más néven és válaszolok rá!
Lassan az egész oldalt beteritem!
Ez is jelent valamit Gyöngyi,hogy az iménti 3333.hozzászólás az enyém volt?mit kapok?
Tsá!ötsém te meg tsak tsitseregsz mindenféle furtsaságokat!Y2K
Ha leadom a fölösleget,akkor menni fog alattam a GSRem 250is 6.ikba!Angelina Jolie meg nem köt le annyira,hogy miatta befolyásoljam magam!magamért teszem!most ez jön be!igy nem egyhangú az élet!
Akkor a plasztikai sebészhez indulj,ne a fodrászhoz!azt majd a végén!
Kedves Dody!
Ezúton szertnék gratulálni a 25. Házassági évfordulótokhoz! Kivánom,hogy töltsetek el még kétszer ennyi időt,Boldogságban,Békességben,Egészségben!
Fogadd tőlem eme köszöntöt a legnagyobb szeretettel és tisztelettel,baráti hangvétellel!
ÜDV KYKEE
abból a 20asból is Téged etesselek?Nevemre ne vegyelek?
Már megint csajozol!?hihetelen vagy!és ezt kimagyarázod azzal hogy a nejed is olvassa!szerintem sutyiba csinálod!
Kellemes nyaralást, Napsugi!

Aztán jót ne halljak felőled!

A GSR-sekhez ne legyél hűtlen!

Üdv.
Persze, ez a hogy döntesz kérdés ez már eldöntött volt az elejétől!
Nem voltam benne semmiben, és nem is leszek, pontosan, mert van vesztenivalóm!
De az sem lenne álszentség, ha ezt írnám: ha nem volna gyerek és asszony, akkor sem az élet könyebbik oldalát nézném!