Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs harag, csak tiszta verseny szellem, ez az ami úri emberhez méltó (na most nem rólatok beszélek)
állok elébe (elétek)
amint a petroceli efektus véget ér, nektek is végetek
gyerünk egy pályára, aztán adjunk a pofájának gyerekek, ott majd elválik, hogy ki miről beszél ok?
az fzr 230-kilós volt kykee nélkülem!
Áhhh, kár versenyezni! Úriember tutira nem fogad! Én se szoktam 4 adura ultit kontrázni.....
Még az én "holt"súlyommal, teletankkal, feldobozolva is megelőznénk a Rece Yamamicsodáját!
Szevasztok!

Mi az, hogy kihalt a Topic??? A hétvégén kb. ötvenszer néztem fel ide, de sehol semmi! Úgy voltam, egyedül nem beszélgetek magammal, azt meghagyom kykeenek.....

Rece! Kész van már a házad? Vagy Petrocelli nyomdokaiba léptél?
Badarság!?nem is akartam versenyezni egy FZRrel! ezt honnan szedted RECE úr!el beszélünk egymás mellett!azt el tudom képzelni,hogy ment rendesen!nem vagyok balga meg hüle!nehéz mint a dög,van 210kg!veled meg a szuper gépeddel viszont versenybe szállnék!a viccet félre téve!
Ciao amiichi!apám olasz volt!persze hogy értem! Rece apó csak a vérünket próbálja szivni,de ettől még dzsanáz minket!
doki, dessertnek egy házimozi rendszer rendel
nnnaa leküzdöttem a brassóimat a maci laciban.
jöhet a munka, nyírni a gsrt
csak, hogy tudd miért fotózták a lyányok.
ilyen furcsa alakú vibrátor még nem csúszott a lábuk közé, azééé
ennyit a gsr-ről, max a lyányokat tudja egy kicsit megbizsergetni oszt annnnyi
kiállni egy fzr 1000 ellen több mint badarság kykee,
viccet félretéve az a bringa iszonyatosan ment, egyedül a súlyával volt gond, a mai trendi gépekhez képest túl nehéz volt, mint egy hayabusa.
Csak nem csiripelnek valamit a madarak? Gondolod azt kirakatos boltban tenném sőt az üvegen hirdetés : Itt szívj te otthon meg az asszony!
Akkor nem lenne gond a pénz a guruláshoz viszont az tuti!
Főleg SONY termékekkel árasztjuk el az emberek szórakozni vágyó rétegét.
Kykee!
Pedig már a kánikula is alább hagyott Hogy mily nagyon dícséri Rece a lovunkat "cserébe" a te lovagias segítségedért! Kápíse?!
A jányok,most a Suzuki találkozon meg is kértek minket,hogy vigyük Őket egy kört!élveztek is!bocsánat, élvezték is!fényképezték,csodájára jártak! egy GSRt mindenki megnéz!még a vak is látja hogy egy tutkó moci!
DOC!Mit adsz el?csak nem a pipába voló közérzet manipuláló terméket?
Ki hálál meg mit?én sem értem!én csak azt zegtem hogy on line segitettem!köszönöm,hogy segithettem!
nem szeretem a hálálkodást!csak egy egyszerű köszi is elég de azon már túl vagyunk!kérneém a következő témát!
Rece!
Még eladó vagyok! De tudom hogy csak a GSR-em miatt környékeznek a jányok így továbbra is ellentállok! Mert nézek ugyi néha visszapillantótükörbe...
Mit szeretnél vásárolni? hátha tudok segíteni.
FZR-t irtam volna? Nem a betük a lényeg hanem a technika!ez az ami a Yamahában nincs meg!én is villogtattam volna ha a nagynehezen megszerzett lendületemből veszitenem kellene!ez egy GSRrel elö sem forulhat,mert mikor látják ha jön szépen kivándorolnak a kűlsöbe! de miért ment a bálnamerci meg bömös olyan lassan!?
hi kykee, doki,
ki hálál meg mit?
leakadtam egy kicsit.
doki te eladó vagy valami boltban( kirakatüveget cseréltek a múlthéten)?
Látod Rece meg is hálálja a sok kedves beszól... jaj mit is írtam majdnem a sok kedves hozzászólásával!
Szia!Jó utat és érezd jól magad!Hozz a tarisznyarákomnak egy lányt hogy ne "unatkozzon"!azért hagy itt magadból kellö menyiséget,hogy szép időben tudjunk motorozni!
De mobil ügyelet 0-24ig!rám mobil ügyben is száit6sz!látsd Rece apó tesónak is on-line help desk to mobile!kell a lé!sok a fizu sajna minden hó 5én!autó,motor,cascók,bolt bérdij,rezsik,albi! és nagyon szeretnék menni Kunmadárra is!
Jó reggelt t.mindenki.
kykee, nem is vártam mást, minthogy az fz helyett fzr-t írjál. az már egy lefutott téma
bár az öreg fzr 1000 ellen egy hatszázasnak nem lenne esélye.
az enyém még 250-ről úgy gyorsult el mint egy hatszázas százról.
a bálna merciket meg a nagy bömösöket lazán levillogtam a belsőből
Sziasztok!
Én most reggel elindultam a tengerre!
Ne keressétek a napsugarakat, illetve csak hellyel-közzel!
Puszi mindenkinek!
Jóccaka mindenkinek!
Jó reggelt a koránkelőknek!
Csak nem mobil ügyeletet tartasz?
Nem csak forma hisz mint egy kedves topiklátogató már bizonyítóerejű fotókkal is jelentkezett hogy GSR nem csak Street Racing ha nem fájter is.
Doc,Dody!léptem feküdni! jó éjt!üdv kykee
Gyenge kezdés után egy erős hátra esés!de a sok tanulás mesterré tesz!amúgy is olyan sztritfájter forma a GSR!